Fuente
ПРИХИСТ | Люди 73🔱 «Вогонь»Роби те, що можеш, там де ти є, з тим, що маєш.◾️У 73...
2 710 Vistas/Alcance
2026-05-12 06:34
Mensaje №30941
Люди 73🔱 «Вогонь»Роби те, що можеш, там де ти є, з тим, що маєш.◾️У 73 центр я потрапив у березні 2023 року. Перевівся сюди свідомо, бо хотілось більше працювати, розвиватись і рости як професіонал. Майже одразу після переводу почались постійні тренування та навчання. Пройшло трохи більше місяця і ми вже вирушили на виконання завдань на Запорізькому напрямку. ◾️Після першої бойової роботи отримали нову задачу - Бахмут. Для мене це був один із найсильніших та найцінніших періодів перших років повномасштабної війни. Потім був контрнаступ: запорізькі поля, спека під 40 і перші важкі поранені в команді. Далі - робота на півдні: велика вода, підморожені кінцівки та постійне жужання дронів у голові навіть тоді, коли ми вже були в безпеці.◾️Моя сім’я знає, де я служу. До служби ставляться з повагою та розумінням. Найбільша підтримка для мене - це коли близькі розуміють, наскільки важкою буває служба і як інколи просто не вистачає часу та сил на нормальну комунікацію.У вільний час або у відпустках намагаюсь просто розвантажити психіку: побути з родиною, побачитись із друзями, трохи відволіктись від постійного напруження.◾️Хотів би, щоб цивільні краще розуміли одну річ: у такому підрозділі ти залишаєшся людиною. Так, служба сильно змінює тебе. Але якщо в тебе є бажання розвиватись, характер та інтелект - ти будеш рости й ставати кращим.🕊Instagram 😎Facebook📹YouTube 🧵Threads👥X 🔗 Вакансії в ССО