Fuente
ПРЯМА МОВА КИЇВ | Київ готується до зими: ще 2,7 млрд грн на «Київтеплоенерго» та нові г...
1 820 Vistas/Alcance
2026-03-26 12:40
Mensaje №125
Київ готується до зими: ще 2,7 млрд грн на «Київтеплоенерго» та нові генератори від державиКиїврада розглядає збільшення статутного капіталу КП «Київтеплоенерго» на 2,7 млрд грн. Раніше місто вже виділило понад 10 млрд грн на енергостійкість столиці.Мер Києва повідомив:«Київ розпочав реалізацію першочергових заходів плану енергостійкості, щоб підготуватися до наступного опалювального сезону».
Депутати також можуть ухвалити рішення про прийняття з державної до комунальної власності 6 модульних когенераційних установок. Обладнання мобільної генерації тепло- та електроенергії має передати столиці Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури України.«Масштаби столиці обумовлюють значні витрати, тому потрібна підтримка держави — фінансуванням і обладнанням. Потрібно зосередитися на конкретних проєктах, а не політизувати питання енергостійкості», - Кличко.
За оцінками міської влади, на всі заходи з підвищення енергостійкості Києва знадобиться понад 60 млрд грн.🔔ПІДПИСАТИСЯ НА КАНАЛ🔔