Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Королівська Правиця
Añadido 14 jul. 2024

Королівська Правиця

@pravytsa
Número de suscriptores: 681
Fotos: 575
Videos: 44
Enlaces: 342
Descripción:
You can view and join @pravytsa right away.
Fuente

Королівська Правиця | Отже, Ізраїль та США бомблять Іран, вбили тамтешнього аятолли Хоменеї....

Logotipo de la comunidad de telegram - Королівська Правиця Королівська Правиця @pravytsa
482 Vistas/Alcance 2026-03-01 08:11 Mensaje №998
Отже, Ізраїль та США бомблять Іран, вбили тамтешнього аятолли Хоменеї. Але чесно кажучи, я налаштований песимістично. Вбили одну свиню — на її місце прийде інша.Для того,щоб війна вважалася легітимною згідно доктрини "справедливої війни" потрібен добре обдуманий план. Приклад з Венесуелою показує,що зміни режиму не відбулося. Дай, Бог, щоб це змінилося. Трамп не отримав схвалення конгресу і не видно особливої співпраці з іранською опозицією. Був момент, коли масово перси вийшли на вулицю, але момент упущено.Звичайні, іранці теж вважають себе заручниками режиму в оточенні недалекоглядних сусідів. Мовляв, є приклади Сирії, Лівії, Афганістану, Іраку. Їм теж обіцяли свободу, а залишили хаос, іноземну окупацію чи громадянську війну. Можна згадати позитивні приклади після ДСВ. Як Японію чи Європі допомагали при відбудові американці. При тому,що до війни це були досить розвинені держави із індустріальною базою і відповідними кадрами. Як і Трампа, ізраїльські еліти теж не можна вважати якимось розсудливими. Їх дії у Палестині підштовхують до протилежних наслідків і визнання незалежної Палестини. З такими стратегами далеко не заїдеш...@pravytsa