Fuente
Королівська Правиця | Дочитав/дослухав книгу американського економіста Томаса Совела "Дискри...
392 Vistas/Alcance
2025-03-17 06:03
Mensaje №812
Дочитав/дослухав книгу американського економіста Томаса Совела "Дискримінація та нерівність", яку видав "Наш формат".Книгу однозначно рекомендую тим,хто цікавиться подібними питаннями. Праця складається з 7 розділів. Совел — талановитий вчений, він регулярно посилається на різноманітні дослідження, вибірки і т.д.Совел розкриває передумови нерівності, адже держави теж знаходиться в нерівних умовах. Навіть діти, які виросли в одних і тих самих батьків, мають однакове виховання можуть досягати різних вершин. Тенденція така,що найбільш успішні первістки.Совел вказує,що на те яку ціну платять суспільства,що займаються систематичної дискримінацією. Гітлеру передаємо великі вітання.Томас вказує,що маніпулювання статистикою, коли люди вказують,що ось одна група населення отримує більше, ніж інша. Однією з наріжних тем є критика за те,що приймаючи економічні рішення посадовці,що не несуть наслідків на собі, приймають політику, яка призводить до протилежних результатів. Як один з прикладів він наводить мінімальну заробітну плату. Він наводить статистику коли чорні і білі молоді чоловіки не могли знайти собі хоч якусь роботу, бо мінімалка зросла. І ось тобі і допомога уряду. Приблизно так само як регулювання цін.Найбільше мене вразив розділ де він простежує зміну поведінки, яка розпочалася у 60-тих роках. Різко зросло насильство. Злочини почали прикривати бідністю, повага до закону і порядку зникла. Саме в той час в Америці закрився Exchange Buffet. У тому буфеті кожен вибирав собі їжу, потім мив посуд і говорив касиру скільки він винен. Кафетерії засновані на чесноті зазнали поразки. Ось ці процеси йшли порядок з т.зв. "сексуальною революцією". Бо якраз вона зробила дуже багато шкоди чорним громадам. Адже кольоровим дітлахам треба найбільше авторитет доброго батька. Підмічає як термін "балканізація" був змінений на нейтральний "мультикультуралізм". Багато ще іншого цікавого написана.В цілому, книга дуже файна і рекомендую її читати як протиотруту від економічного і культурного "прогресивізму". @pravytsa