Fuente
Світло на Софії | Доброго вечора, шановні сусіди! ⛄️❄️🎁 Від щирого серця хочемо привітат...
2 360 Vistas/Alcance
2025-12-31 15:31
Mensaje №6211
🎄 Доброго вечора, шановні сусіди! ⛄️❄️🎁 Від щирого серця хочемо привітати вас із прийдешнім Новим Роком! Бажаємо щоб світло завше було у вашій оселі і у ваших серцях! Хочемо поділитись із вами підсумком цього року роботи каналу "Світло на Софії".📊 Почнемо із статистики відключень за цей рік.- в середньому в кожному ЖК було 140 відключень світла- це приблизно 500 годин без світла- або приблизно 21 день.Більшість відключень приходиться на осінь та зиму. До жовтня відключень майже не було.💰 Протягом всього часу роботи каналу ми, разом із вами, допомагаємо нашим військовим закривати збори на дуже необхідні для них речі. Всі кошти які надходять з реклами ми також направляємо на закриття потреб військових. Тож трошки приємної статистики за цей рік:- закрито зборів на загальну суму 905 694 грн;- з яких від реклами поступило 305 583 грн;💪🏻 Дякуємо що ви з нами, допомагаєте закривати збори та переглядаєте рекламу! Нас, до речі, вже 21 853!🚙 І публікуємо останній у цьому році збір на авто для наших захисників. Нижче текст від дружини бійця. Потрібна ваша допомога. Нажаль війна продовжується і на фронті вона стає більш агресивною, нажаль на Донецькому напрямку ми втратили свої автомобілі. Але своїми силами ми назбирали 220 тис. Для придбання двох автомобілів нам треба 275 тис. Ми розуміємо, що зборів дуже багато , але ми не впораємось без вашої допомоги.Ціль — 275 000.Зібрано — 220 000Залишок — 55 000З якого 21 200 ми вже зібрали!Банка: https://send.monobank.ua/jar/1Y3YG5UerКартка банки: 4441 1111 2164 0258🚗 Давайте зробимо новорічний подарунок нашим захисникам та закриємо збір сьогодні! А хто не має можливості допомогти фінансово - то зробіть, будь ласка, репост!