Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Країна Мрій ТЦК
Añadido 06 ene. 2025

Країна Мрій ТЦК

@potery_vsu
Número de suscriptores: 244
Fotos: 762
Videos: 1,900
Enlaces: 67
Descripción:
Оценка потерь ВСУ в войне 24.02.22 Насильственная мобилизация.
Fuente

Країна Мрій ТЦК | Такое обращение получил. Публикую, как есть.Sos sos sos sosПрошу розго...

Logotipo de la comunidad de telegram - Потери ВСУ Країна Мрій ТЦК @potery_vsu
160 Vistas/Alcance 2026-01-26 09:33 Mensaje №3319
Такое обращение получил. Публикую, как есть.Sos sos sos sosПрошу розголосу!! Я ,мати військово службовця,прошу допомогти вирвати сина з пекла.Мій син проходить цю прокляту службу в рядах "Самарських вовків".Вивели на позицію 9 грудня.Там він знаходився 45 днів.Потім його перевели на іншу позицію ,на яку був наступ орків.Вони відбивалися як могли,серед них єсть 200 та 300.# Прийшов їм приказ держатись,а як їх залишилось 3 сказали відійти на іншу позицію.На прохання про допомогу керівництво не реагує і підмогу не присилає.Просто потім скажуть що "трапилось непорозуміння".Я не розумію де знаходиться 225 штурмова бригада"спецов" яка повинна була вибити орків з зайнятих позицій і чому керівництво не реагує на весь цей беспредел.Керівництво змінюється а хлопці відправляються в за обрій із за недолугих приказів.Щоб щось помінялись відговорки ми все контролюємо.Я прошу всіх матерів,чиї діти знаходяться в "Самарських вовках" не мовчати,стукати в усі двері,звертатись на урядову гар.лінію просити про те що в цій бригаді ТРО підпорядкованій зараз 225 штурмовій ,твориться бардак керівництво ні на що не реагує і відправляє наших рідних в один кінець.Прошу розголосу.А де ж "прославлені специ" з цієї бригади,в яких єсть чим зупинити ворога?Чи вони тільки уміють їздить по селам та відловлювати всіх кого можно і кидати замість себе в пекло,а потім розповідати що їх типу забирають на навчання до цієї богом проклятої 225 бригади.Матері не мовчіть,бо сьогодні мій син в пеклі а завтра буде другий.