Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - etc etc
Añadido 06 dic. 2025

etc etc

@pot1t0h1ad
Número de suscriptores: 520
Fotos: 3,910
Videos: 464
Enlaces: 179
Descripción:
GOJO SATORU WON 🫶🫶🫶 ◡̈ приколи для дівчат із добрими серцями!
Fuente

etc etc | привіт!у відень я приїхала в перших числах січня, була там близько 10 ...

Logotipo de la comunidad de telegram - etc etc etc etc @pot1t0h1ad
245 Vistas/Alcance 2026-01-24 18:27 Mensaje №10115
привіт!у відень я приїхала в перших числах січня, була там близько 10 годин. ми добиралися з будапешту на фліксбасі (десь 3 години, ~1500 грн в одну сторону), з дорогою проблем не булоале цього дуже мало, щоб подивитися місто! воно просто чудове! от серйозно, відень недаремно займає перше місце серед найкомфортніших міст для життя. мені було інтуїтивно зрозуміло все: як проїхати громадським транспортом, де взяти квиток, скільки що коштує. у туристичних місцях місцеві послуговуються англійською + всюди англійською дублюються написи, тож все дуже адаптовано для туристів. але австрійцям подобалося, коли я говорила німецькою, навіть якщо це було просте «hallo 🥹»мої подруги зібрали мені безкінечний список з музеїв, але я не встигла в жоден! короче, треба їхать у відень на пару днів — не пожалкуєш. я скину в коментарях те, що мені радили дівчата. але ми гуляли по всьому центру + були на danube tower (дуже круто! там оця найвища гірка в європі, але ми не спустилися, бо вона не працювала). до речі, якщо студентка — раджу брати свій український студентський, бо австрійці його приймають і ми всюди проходили по знижках, якщо такі були! :3до речі, саме у відні я вперше зайшла в старбакс. взагалі не раджу! попсова херня! але вайб зловила!я сумую за віднем :( дуже хочу повернутися. уявляю, як там гарно, коли все квітне