Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Пошепки про книжки з Ді Мією
Añadido 06 dic. 2025

Пошепки про книжки з Ді Мією

@poshepku_di_miya
Número de suscriptores: 548
Fotos: 397
Videos: 10
Enlaces: 183
Descripción:
Відгуки на книжки з романтичною лінією і не тільки. Письменницькі будні ☺️ Підтримати мій контент можна тут : https://base.monobank.ua/CDfSxDaPQEjW36 ❤️

👥 Número de suscriptores

548
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: -2
Promedio/Mes:: -9

👁️ Vistas promedio por mensaje

297
Promedio/Día:: 475
Promedio/Tiempo:: 238
ERR: 54.2%

📊 Mensajes por Día

0.9
Último día: 0
Promedio semanal: 0.9
Promedio por día: 0.9

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-12-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

Привіт, любі ❤️Прочитала свою першу книгу в цьому році 😂Звісно це книга моєї улюбленої авторки букнету, співавторки та подруги 🌸"Дорого з бурштину" Анна Ліє Кейн ФентезіБезоплатно на букнетіГероїня - дитя ночі, яка хоче помсти.Що одразу чіпляє. Останнім часом люблю таких сильних нестандартних героїнь.Романтична лінія присутня, але вона не головна і не чекайте там чогось як ви звикли в роментезі. 😢Вайб цієї історії нагадав мені книгу "Змія й крила ночі" саме першу частину.Така ж хімія між героями, і майже все що мені сподобалось в тій книзі.Пустила сльозу, бо авторка любить додавати скла.Зловила себе на думці, що це класна книга яку можна легко видавати. І ні, не тому що моя подруга її написала 😂А от саме тому, що в минулому році я читала багато іноземних книг, які у нас видали , і от зрозуміла що ця історія не загубилась би серед них на поличках.Тут важкий продуманий світ, мудрі думки, цікаві пригоди та другорядні персонажі.Чи головні герої добряки? Ні. Люблю, коли автори граються з гранями чорного та білого.До речі, героїня, яка вся така біла і пухнаста але з внутрішнім стрижнем також є.На додачу є багато бонусних розділів, які ще більше розкривають героїв.Я гарно провела час. Тож запрошую прочитати цю історію і вас.8/10 ( Бо моя романтична душа просить більше романтики, отак от 😁 так навіть в просто фентезі. Всьо.❤️‍🩹)
Привіт любі 🫶Доки в мене нечитун - в мене смотрун 😂Щоб не змішувати цей блог з дорамами/аніме я зробила окремий тг канал 🎶Кому цікаво про романтичні: дорами, аніме, манги і книги - запрошую в цей канал ❤️https://t.me/romance_with_di_miyaЩо по книгам? За цей час пробувала читати деякі, книги непогані, просто я відкладаю і прокрастиную. Певно втомилась. Що раджу хоч поки ще не дочитала: Крістіна Лорен "Експеримент зі справжнім коханням" Мило, романтично з гумором. Люблю майже всі книги Крістіни. Еліс Кова"Угода з королем ельфів" Для мене це типове роментезі. От якщо хочеться чогось клішованого на відпочити - це гарний варіант. Він нітакусічка, але вона його розтопить, бо вона така класна. Цю книгу, до речі я майже дочитала. Мене зацікавила сама сюжетна лінія до якої ключ наша Гг. Але дуже клішована романтична лінія нагнала на мене нудьгу. Хотілось ну бодай щось не як по "букварику" 🙈Але якщо хочеться чогось легкого і класичного, то вам сюди ❤️Марія Нігофф"Коли впаде король" Поки прочитала трошки і відклала. Початок не дуже зачіпив, але спробую читати далі.Аліна ГрейсБеладона. 2 частина.Закинула через сюжетний хід, який терпіти не можу.Перша книга прочиталась дуже швидко, і хоч були деякі кліше і недоліки я закрила на то очі. Але, на жаль, цей сюжетний хід все підпортив. Хоча скептики тепер дещо зрозуміють і це класне виправдання деяких дій.Поки якось так 😤Відчуваю, що скоро знову повернусь до читання, але ще трішки потрібен час.Дякую, що чекаєте ❤️В написанні книг зараз також перерва. Треба перезагрузитися.Поки що, можна купити нашу Різдвяну збірку "Під шепіт снігу" в різних Інтернет магазинах, вона закінчилась тільки на сайті видавництва 😅🎄 Як ви? Які книги за останні місяці приємно вразили?Люблю вас, гарних свят! Обов'язково зроблю ще топ найкращих книг за рік ❤️
Збірка «Під шепіт снігу» займає особливе місце в моєму серці. Кожне оповідання в книзі не залишило мене байдужою. Коли я дізналася, що триває набір оповідань до різдвяної збірки, де потрібні теплі, добрі історії для дорослих, — одразу зрозуміла, що це моє.Історія прийшла до мене миттєво, ніби чекала саме цієї миті.Коли ми обирали назву, я запропонувала «Під шепіт снігу».Шепіт снігу — це щось інтимне. Ви чули, як у тиші, наприклад, вночі, падає сніг? Спостерігаючи за кружлянням сніжинок, ти замислюєшся про щось своє, важливе.Я уявляла, як читач бере нашу книгу, сідає біля вікна з теплим какао й гортає сторінки історій із посмішкою та теплом усередині — тим теплом, яке запалюється від сенсів, що їх несуть наші оповідання.Моє оповідання «Сніжинки кружляють парами» — про те, як не боятися бути собою, робити те, що тобі подобається, не зважаючи на осуд. І обов’язково з’являться люди, які приймуть тебе таким, як ти є, не виправляючи й не ламаючи, бо поруч із тобою і вони можуть бути собою.Кожне оповідання в книзі має свій присмак. Десь можна вдосталь посміятися, десь поностальгувати, десь зашарітися чи просто усміхнутися.Я сподіваюся, що ця збірка підтримає ваш вогник усередині.Диво існує — воно поруч, у дрібницях. І коли ж, як не на Різдво, згадати про це?Книгу можна передзамовити на сайті Видавництва Богдан А історії від авторів збірки будуть виходити в соц. мережах кожен день під хештегами #19_авторів #під_шепіт_снігу