Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - В барі у Портера
Añadido 09 jun. 2021

В барі у Портера

@portersbar
Número de suscriptores: 161
Fotos: 233
Videos: 21
Enlaces: 421
Descripción:
Якщо ви втомилися від звичайних інформаційних каналів про футбол, тоді вам сюди. Канал Євгена Мороза. Для зв'язку: https://t.me/yevhenmoroz
Fuente

В барі у Портера | Досі не відпускає думка, що Шахтар мав набирати за п'ять турів у Лізі ...

Logotipo de la comunidad de telegram - В барі у Портера В барі у Портера @portersbar
79 Vistas/Alcance 2022-10-26 08:00 Mensaje №542
Досі не відпускає думка, що Шахтар мав набирати за п'ять турів у Лізі чемпіонів 10 очок. Набрав шість.Спочатку хотілося написати, що Шахтар йде на рекорд, але був мегасезон з першим місцем у групі, де був Арсенал та 15 очками. Тим не менш, більше 10 очок Шахтар дуже рідко набирав, і був близьким до цього. Втрачена перемога з Реалом, цей промах Сікана.Не буду повторювати думок про Шахтар, хоча учора отримав насолоду від цього контролю м'яча та контратак. Ігор Йовічевич вміло балансує гру, і якщо раніше це призначення ще могло сприйматися зі скепсисом, то зараз вже точно ні.Парадокс у іншому: Шахтар навіть з 10 очками не пройшов би у плей-оф Ліги чемпіонів. Лейпциг справді виглядає сильніше, аніж був на старті, і якщо зараз йому вистачить навіть нічиєї, то за умов, якби Шахтар набрав усі свої очки, просто обіграв би Гірників.Шкода це й тому, що я б залюбки подивився на ще два матчі Шахтаря у плей-оф Ліги чемпіонів. Ця команда виглядає дуже цікаво, граючи від суперника, хоч і не матиме шансів на подальше просування через силу складу (саме через неї, а не командну взаємодію).Проблема ще й у тому, що ніхто не гарантує для Шахтаря суттєвий прогрес у стадії Ліги Європи, куди команда має потрапити. Скажіть, чи є у вас впевненість, що у лютому Шахтар виглядатиме краще, аніж зараз? У мене немає, тобто на виході це може бути та ж стадія 1/8 фіналу, але вже у менш престижному турнірі.Що залишається Шахтареві? Спробувати зачепитися за перемогу проти Лейпцига, вона дасть команді друге місце. Не вийде - спробувати пройти якомога далі у Лізі Європи. Це банальності, однак насправді зараз для українських команд все зводиться саме до банальностей: перемагати та досягати максимально можливого результату.Але цей Шахтар дарує щирі емоції, хто б міг про таке подумати.