Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Журналіст (ex) Артем Попов 🇺🇦📝
Añadido 14 jul. 2024

Журналіст (ex) Артем Попов 🇺🇦📝

@popovUA
Número de suscriptores: 4 205
Fotos: 6,130
Videos: 4,070
Enlaces: 1,050
Descripción:
Доброволець ЗСУ. Інформація на сторінці не відображає позиції жодного з підрозділів Сил Оборони.
Fuente

Журналіст (ex) Артем Попов 🇺🇦📝 | Європейці самі фінансують війну проти себе, таке й навмисно не вигадає...

Logotipo de la comunidad de telegram - Журналіст (ex) Артем Попов 🇺🇦📝 Журналіст (ex) Артем Попов 🇺🇦📝 @popovUA
1 000 Vistas/Alcance 2026-02-08 10:28 Mensaje №18689
«Європейці самі фінансують війну проти себе, таке й навмисно не вигадаєш», – міністр фінансів США Бессент ВИДАВ БАЗУ 😕Скотт Бессент: Я вважаю позицію європейців украй розчаровувальною, адже саме вони перебувають на передовій лінії українсько-російської війни. Індія почала закуповувати підсанкційну російську нафту, і вгадайте, хто купував продукти її переробки? Європейці. Виходить, що європейці самі фінансують війну проти себе - таке й навмисно не вигадаєш. США запровадили санкції та встановили 25-відсоткове мито для Індії за закупівлю російської нафти. Європейці ж не захотіли приєднатися до нас і, як з’ясувалося, тому, що хотіли укласти цю торговельну угоду. Тож щоразу, коли ви чуєте, як європейські лідери говорять про важливість українського народу, пам’ятайте: вони ставлять торгівлю вище за інтереси українців. Торгівля - європейська торгівля - для них важливіша, ніж врегулювання української кризи. Журналіст: Але їм потрібна енергія, гадаю, в цьому частина їхньої проблеми. Скотт Бессент: Питання в ціні - вони хочуть дешеву енергію. У нас у США також могла б бути дешевша енергія, якби ми погодилися купувати підсанкційну російську нафту.