Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Балансир
Añadido 06 ene. 2025

Балансир

@politicaltop
Número de suscriptores: 78
Fotos: 2,040
Videos: 801
Enlaces: 769
Descripción:
Між темною та світлою стороною Сили @master_of_degree_bot
Fuente

Балансир | З промовою Макрона є ось яка проблема: Макрон часто говорить те, що ві...

Logotipo de la comunidad de telegram - Балансир Балансир @politicaltop
86 Vistas/Alcance 2025-03-06 07:45 Mensaje №5521
З промовою Макрона є ось яка проблема: Макрон часто говорить те, що він сказав, а віз й досі там. Віз стоїть на неймовірному, якщо вдуматись місці, про яке і я казав, і навіть Дональд Туск: 500 мільйонів європейців з 20+трильйонами ВВП нічого не можуть зробити з рашкою, яка має 144 мільйонів і 2 с чимось трильйони ВВП. Це вражаючий факт.І ми бачимо, що відбувається зараз. Битанія та Франція зголосились відправити в Україну війська, в тій чи іншій формі (хоча б так як перший крок в потрібному напрямку). Але це відмовляється роботи Італія чи Іспанія. Говорячи про створення певної структури європейської безпеки, ми вже на старті тупо спіймали "зайців" - Італія та Іспанія витрачають цілих ніхера на оборону (1 з чимось відсоток) і не хочуть робити нічого для її забезпечення, окрім там пари-трійки потужних постів в твіттері та передачі пари трійки танків та ппо-установок. Отже Мадрид, Рим і питання по-тому ж Берліну вирішили, що нове "НАТО мінус Америка" це коли вони будуть кататись на шиї Британії та Франції.І це вже схема, що не працює з самого початку. Якщо вже перефарматовувати європейську безпеку, то треба враховувати помилки того ж НАТО і не допускати таких "зайців" як Італія чи Іспанія або корегувати формат відповідно до статусу, який вони отримають в такій конфігурації. Бо це все швидко скотиться в порожні розмови і просто буде чергові "посідєлкі" раз на рік