Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Балансир
Añadido 06 ene. 2025

Балансир

@politicaltop
Número de suscriptores: 78
Fotos: 2,040
Videos: 801
Enlaces: 769
Descripción:
Між темною та світлою стороною Сили @master_of_degree_bot

👥 Número de suscriptores

78
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: 0
Promedio/Mes:: -1

👁️ Vistas promedio por mensaje

87
Promedio/Día:: 42
Promedio/Tiempo:: 104
ERR: 111.54%

📊 Mensajes por Día

0
Último día: 0
Promedio semanal: 0
Promedio por día: 0

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-01-08

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 77 25-07-22 21:18
Ну і, звісно ж, законопроєкт про передачу повноважень НАБУ та САП Офісу Генпрокурора настільки "прогресивний", що його автором є нардеп від "Слуги Народу" Павлюк, який три роки поспіль ставав "переможцем лотерей" на суму майже 1 млн грн.Ну і крім "Слуг" закон підтримали політична хвойда Тимошенко, ой, перепрошую, відома антикорупціонерка, і колишні нардепи ОПЗЖ, також відомі своєю "проукраїнською позицією і рішучою готовністю боротись із корупцією"Але, у сьогоднішній історії мій допис присвячений не підтримці НАБУ та САП, у них вистачає і своїх гріхів. Але все ж це, яка-не-яка опозиція Єрмаку і Зеленському.А дані дії влади лише закріплюють диктатуру всередині держави.Тим більше НАБУ і САП підтримували саме демократи, а Трамп дав Зеленському зелене світло.Радий, що суспільство не прожувало це (хоча, насправді думав, що навіть ніяких протестів не буде).Що буде далі? Зеленський може заветувати закон під тиском людей, головне не припиняти мітинги, інакше зараз розпочнуться репресії по відношенню до організаторів (а привід знайти легко, "агент Кремля" - автоматично)Не виключаю і силових протистоянь.В будь-якому випадку, що би не сталось, вина лежить на Зеленському, Єрмаку та їх шоблі.Не можна ігнорувати реальні проблеми і розповідати, як новопризначена прем'єр-міністерка Свириденко: "проблеми з корупцією в Україні перебільшені".P.S. Це ніяк не виправдовує російську агресію, путін мразота і гнида. Для будь-якої адекватної людини це аксіома.Але це не означає, що можна нескінченно використовувати цю ситуацію у своїх цілях: покривати друзів-корупціонерів, саджати у в'язницю політичних опонентів, монополізувати ЗМІ.Рано чи пізно за все доведеться відповідати.
👁 113 25-04-09 14:10
Популярні подкастери та бізнесмени, які підтримали Трампа, починають його публічно критикуватиБізнесмен і власник одного з найбільш популярних спортивних блогів країни "Bartool Sports" Дейв Портной, який підтримував обрання Дональда Трампа, розкритикував президента США за тарифи, назвавши обвал ринків "Помаранчевим понеділком", оскільки лише виключно Трамп винен у обвалі. Сам Портной стверджує, що втратив 20 мільйонів доларів за декілька днів.Важливо, що "Bartool Sports" читає в основному молода чоловіча аудиторія у віці 18-35 років і підтримка Портного внесла свій вклад у приріст електорату Трампа, де на ряду з латино, молоді білі чоловіки були одним з головних здобутків Трампа, що дозволили йому виграти.Інший подкастер Бен Шапіро, який було перетворився на ярого МАГА, також розкритикував тарифи Трампа в своєму подкасті, назвавши дії президента "хаосом без відсутності чітких цілей цієї політики".Ще один популярний подкастер Джо Роган поставив під сумнів "канадську політику" Трампа, назвавши протистояння з Канадою "дурістю".З бізнес середовища, Ілон Маск та Біл Акман, які яро підтримували Трампа, почали критикувати політику президента. Маск накинувся на "тарифного гуру" Пітера Наварро, назвавши його "тупим як мішок з цеглою" та "розумово відсталим", та висміявши його знання, порадивши йому звернутися за порадою до свого вигаданого експерта Рона Вари.Міляьрдер та інвестор Біл Акман ще один прихильник Трампа, назвав ситуацію "економічною ядерною війною" і закликав президента зупинити тарифи.Генеральный директор JPMorgan Джеймі Даймон попередив, що США рухаються до рецесії, та зазначив, що політика Трампа веде до інфляції та послаблення позицій США в світі.Мільярдер Кен Фішер Fisher Investments назвав дії Трампа "тупими та неосвіченим" і сказав, що ця політика зазнає поразки.
👁 110 25-04-02 21:45
🤔😒 Короткий аналіз таблиці запроваджених мит:🇨🇳🇻🇳🇮🇳🇹🇭Китай, В’єтнам, Індія, Таїланд — стягують із США 50–90%, отримуючи у відповідь 25–46%. Це країни з експортно-орієнтованою економікою. Високі тарифи слугують захистом від американської продукції на внутрішньому ринку, а низькі відповідні мита з боку США підтримують дешевий імпорт.🌍Африка та Південно-Східна Азія (Мадагаскар, Лесото, Лаос, М’янма) — США стягують з них 44–50%, хоча вони встановлюють майже 100%. Це не ворожість, а наслідок застарілих митних таблиць, слабких переговорних позицій та членства в митних союзах.🇪🇺🇯🇵🇰🇷🇰🇷Європа, Японія, Південна Корея, Швейцарія — вводять 39–61%, отримуючи від США 20–31%. Тут діє принцип: "партнери, але не рівні". Захисні бар’єри в аграрному секторі та машинобудуванні з боку ЄС та Японії суттєво обмежують американський експорт.🇺🇦🇮🇱 Україна, Ізраїль, Панама, Домініканська Республіка, ОАЕ, Сингапур, Бразилія — приблизна симетрія: 10% на 10%. Це або союзники, або країни, чия економіка частково інтегрована в американську.
👁 102 25-03-30 13:11
❗️ Видання Washington Post опублікувало "секретний" документ (як я люблю ці секретні документи) Пентагону, підписаний міністром оборони США Пітом Гегсетом.Як він опинився у видання то вже інше питання, але я виписав з нього найцікавіше та переклав українською.Документ має гриф “секретно” та визначає Китай як головну загрозу для Сполучених Штатів. Основний сценарій, під який планується вся оборонна стратегія, — не допустити захоплення Тайваню.Ключові тези:- Китай — єдина пріоритетна загроза. Вся структурна перебудова Збройних сил США орієнтована на те, щоб запобігти силовій анексії Тайваню.- Росія, Іран, КНДР та тероризм переходять у “другу чергу”. Це означає, що Сполучені Штати готові “прийняти ризик” у регіонах, де ці загрози домінують.- Європа має сама стримувати Москву в разі російської агресії. Американське командування обмежиться ядерним компонентом стримування та тими силами, що не задіяні у захисті країни чи в Індо-Тихоокеанському регіоні.- НАТО потрібно значно збільшити витрати на оборону, бо США не можуть одночасно повноцінно тримати фронт проти Китаю і підтримувати європейський напрям.- Розширення ядерних сил і систем ПРО фігурує серед пріоритетів. Документ говорить про концепцію “Golden Dome” для посилення ракетного щита Сполучених Штатів.- Присутність на “ближньому зарубіжжі”. Армії наказано контролювати Панамський канал, а також посилити вплив у районах від Гренландії до мису Горн.- Посилення оборони Тайваню передбачає додаткові підводні човни, бомбардувальники, безпілотники та спеціальні підрозділи. Водночас Вашингтон тисне на Тайбей, вимагаючи суттєвого збільшення його власних військових витрат.- Трамп прагне якнайшвидше “закрити” питання України та Близького Сходу, щоб переорієнтувати ресурси й увагу на більш нагальні виклики в Азії.- США надалі підтримуватимуть ядерний баланс із Росією, але масштабної присутності сил стримування в Європі не передбачено.Від себе: Ми фактично лишаємось наодинці, розраховуючи лише на готовність обмеженого кола союзників діяти та допомагати у вирішальних ситуаціях на полі бою. Звикайте до цього. Ми тепер без США на найближчі декілька років.
👁 105 25-03-27 11:22
​​В злитій переписці Signal Джей Ді Венс бубонить про те, що європейці мало захищають інтереси в Суецькому каналі, через який проходить більша частина їхньої торгівлі, в той час як американської там лише 3%.Але варто запитати у Джей Ді просте питання: що трапилось у 1956 році? Британія, Франція й Ізраїль захопили Суецький канал, щоб його не націоналізував про-радянський Насер. І якби не втручання США, європейці могли б і сьогодні володіти Суецьким каналом і захищати свободу торгівлі. Чому полудурок Джей Ді не згадує це? Чому він не бубонить на адміністрацію президента США Ейзенхауера, який де-факто в альянсі з СРСР та Єгиптом позбавив європейців права на Суецький канал.Нагадаю, що так само як Панамський каналу будували американці, Суецьекий канал побудували французи і британці за свої гроші. І саме Америка позбавила їх прав на цей канал заради своїї власних геополітичних інтересів.Так може полудурок Джей Ді Венс вивчить історію, перш ніж бубоніти свою маячню?Але треба сказати одну важливу річ. Та гоп-кампанія з Signal права, що європейські країни мають наростити м'язи і дійсно саме Європа мала б бомбити хуситів і контролювати свободу торгівлі в Червоному морі. От тільки Джей Ді може забути, що разом із м'язами може вирости і болт, який можна буде класти на інтереси США в регіоні.
👁 83 25-03-07 16:33
Китай vs США: торгова війна нагрівається 🇨🇳⚔️🇺🇸Міністр закордонних справ Китаю Ван І різко розкритикував президента США Дональда Трампа, назвавши його "дволиким". Причина? Ескалація торгової напруженості, яка вже впливає на економіку Китаю.📉 Що показують цифри?Експорт Китаю зріс лише на 2,3% у січні-лютому 2025 року порівняно з минулим роком.Імпорт впав на 8,4%.Це значно гірше, ніж прогнозували економісти, і набагато нижче показників грудня 2024 року.💬 Ван Ї про Трампа:"Жодна країна не повинна фантазувати про придушення Китаю, одночасно розвиваючи добрі відносини. Така дволика поведінка підриває стабільність двосторонніх відносин і унеможливлює побудову довіри. Це не поведінка відповідальної великої держави."🇺🇸 Дії США:Адміністрація Трампа ввела додаткові 20% мита на весь китайський імпорт. Перша частина (10%) набрала чинності 4 лютого, друга (ще 10%) — з 5 березня.🇨🇳 Відповідь Китаю:Удари по експорту сільськогосподарської та енергетичної продукції США.Введення експортного контролю та заходів безпеки для американських компаній.📊 Економічні наслідки:Експерт Чжівей Чжан зазначає, що наслідки підвищених тарифів стануть помітними вже в наступному місяці. Внутрішній попит у Китаї залишається слабким через кризу в секторі нерухомості.🎯 Плани Китаю:Прем’єр-міністр Лі Цян оголосив ціль зростання ВВП на 5% до 2025 року. Для цього Пекін планує збільшити бюджетні витрати та стимулювати споживчий попит.🌍 Європа як партнер:Незважаючи на розбіжності через підтримку Китаєм Росії та ситуацію в Сіньцзяні, Ван І висловив впевненість у Європі як "надійному партнері". Експерти вбачають у торговій війні з США можливість для зближення Китаю та ЄС.🤔 Що далі?Чи зможуть Китай та Європа знайти спільну мову? Чи продовжить Трамп тиснути на Пекін? Питання залишаються відкритими.Ft
👁 86 25-03-06 07:45
З промовою Макрона є ось яка проблема: Макрон часто говорить те, що він сказав, а віз й досі там. Віз стоїть на неймовірному, якщо вдуматись місці, про яке і я казав, і навіть Дональд Туск: 500 мільйонів європейців з 20+трильйонами ВВП нічого не можуть зробити з рашкою, яка має 144 мільйонів і 2 с чимось трильйони ВВП. Це вражаючий факт.І ми бачимо, що відбувається зараз. Битанія та Франція зголосились відправити в Україну війська, в тій чи іншій формі (хоча б так як перший крок в потрібному напрямку). Але це відмовляється роботи Італія чи Іспанія. Говорячи про створення певної структури європейської безпеки, ми вже на старті тупо спіймали "зайців" - Італія та Іспанія витрачають цілих ніхера на оборону (1 з чимось відсоток) і не хочуть робити нічого для її забезпечення, окрім там пари-трійки потужних постів в твіттері та передачі пари трійки танків та ппо-установок. Отже Мадрид, Рим і питання по-тому ж Берліну вирішили, що нове "НАТО мінус Америка" це коли вони будуть кататись на шиї Британії та Франції.І це вже схема, що не працює з самого початку. Якщо вже перефарматовувати європейську безпеку, то треба враховувати помилки того ж НАТО і не допускати таких "зайців" як Італія чи Іспанія або корегувати формат відповідно до статусу, який вони отримають в такій конфігурації. Бо це все швидко скотиться в порожні розмови і просто буде чергові "посідєлкі" раз на рік
👁 128 25-02-19 21:24
Дональд Трамп в цілому демонструє прямо протилежні речі тим, які оголошував, що привнесе з приходом в Білий дім.Він обіцяв компетентність та прагматизм - поки одна некомпетентність та дитячі емоції.Він обіцяв кваліфікованих людей, а набрав купу некомпетентних лизоблюдів.Він обіцяв порядок, а сам створив хаос і поїхав грати в гольф, поки країною де-факто керує скажений мільярдер, який вважає себе експертом з усіх питань на світі.Він обіцяв продемонструвати силу, натомість демонструє тільки якісь істерики, стрибки на слабких і повну покірність тим, у кого хоча б половина танків на ходу і ракети можуть літати. Поведінка хулігана з восьмого класу.Трамп першої каденції мав кваліфіковану команду і людей здатних казати ні. Ця команда складена з імбіцилів та в принципі нормальних компетентних людей, але їхня проблема в тому, що вони залякані Трампом, Маском та МАГА-натовпом, тому просто пливуть за течією. Коли Майк Волтц намагається раціоналізувати рандомну маячню Трампа це виглядає жалюгідно.Проблема усіх стратегів, які бачили Трампа як таран, який змусить бюрократичну машину ворушитись і вони зможуть переорієнтувати політику США на Індо-Тихокеанію, в тому, що вони впираються в хаос, що створює сам Трамп і цей хаос не сприяє побудові жодної нової системи стримування Китаю, а США не бачиться в регіоні як солідний партнер. «Китайська фракція» в особі Дональда Трампа може отримати в кінці дня «піррову перемогу», якщо вони не зроблять хоча б у зовнішній політиці процеси більш керованими.
👁 42 25-02-06 23:10
USAID дійсно зробив багато корисного: надавав гранти для малого бізнесу, гуманітарну допомогу постраждалим від російської агресії, фінансував медичні програми. Але поруч із цим — неодноразово опинявся у скандалах через розтрату коштів і неефективність.Найбільш відомі скандали пов’язані з USAID.1. Гроші для Уханя і терористів?Сенаторка США Джоні Ернст заявила, що USAID виділило $1 млн лабораторії в Ухані (Китай) і ще $9 млн, які нібито потрапили до терористів. Також гроші йшли на гончарство в Марокко, серіал "Вулиця Сезам" в Іраку і поїздки до Лівану.  2. Скандал із підрядником.Компанія Chemonics, яка працювала з USAID, була викрита у фінансових махінаціях та підкупах, що призвело до штрафу у $3,1 млн.3.Також USAID було витрачено $ 1,5 млн на "сприяння інтеграції ЛГБТ в Сербії"(ну так, це ж саме та країна, де подібні ініціативи заходять на "ура")4.Також було витрачено $2,5 млн. на будівництво зарядних станцій для електромобілів у В'єтнамі.Також Трамп і Маск зробили ще ряд звинувачень у бік USAID, але прямих доказів надано не було.Щодо України, то ситуація також неоднозначна, наприклад, Bihus Info, відомий своїми антикорупційними розслідуваннями справді доволі якісний і важливий проєкт, але були і ті, хто фактично займався "дармоїдством", отримував гранти, а паралельно займався просуванням інтересів певних олігархів, як для прикладу Шабунін, Ніколов, чи видання "Бабель".Підсумовуючи, скажемо, що позицію США можна зрозуміти, адже мова йде про кошти платників податків, сам USAID швидше за все, ліквідований не буде, а перейде під безпосереднє керівництво Державного Департаменту США, однак, враховуючи заяву Держсекретаря США Марко Рубіо "США мають займатись просуванням власних інтересів, а не благодійністю" це означає, що фінансування багатьох програм може бути переглянуте або суттєво скорочене.  Якщо USAID опиниться під жорсткішим контролем Держдепу, це може призвести до зміни пріоритетів: замість широкої гуманітарної допомоги і розвитку демократії більше уваги приділятиметься ініціативам, які безпосередньо відповідають геополітичним інтересам США. Для України це може означати зменшення фінансування деяких громадських організацій та ініціатив, але водночас більш цільову підтримку оборонних і стратегічних проєктів.  Питання залишається відкритим: чи справді ліквідація або реформування USAID зробить американську допомогу більш ефективною, чи це лише черговий політичний маневр? Час покаже.
👁 23 25-01-08 12:46
Лідер правлячої у Нідерландах правої «Партії Свободи» Ґеерт Вілдерс, оприлюднив свій 5-рівневий план по Ісламу в Нідерландах Якщо стисло:1. Визнати, що Іслам несумісний з нідерландським суспільством 2. Закрити кордони для шукачів притулку та біженців з ісламських країн3. Почати демонтаж ісламських інститутів, таких як мечеті, що фінансуються з-за кордону або іноземними фондами4. Увʼязнювати та/або депортувати мусульман, які погрожують або застосовують насилля, а також проводити превентивні заходи проти сотен і тисяч прибічників джихадистських рухів у Нідерландах 5. Ніколи не піддаватися погрозам. Зробити запит до всіх нідерландських ЗМІ - розмістити зображення пророка Мухаммада. Не для провокацій, а для того, щоб продемонструвати, що ми підтримуємо нашу свободу.Я вважаю цей план - ПРЕКРАСНИМ. Безапеляційно ПРЕКРАСНИМ. В нашому, європейському світі - немає місця для архаїчних бороданів, які не поважають нас, які живуть за чужими для нас канонами і які ці канони навʼязують крізь жорстокість. Таке треба не толерувати - такого треба позбавлятися