Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - 🇺🇦політичнийтреш
Añadido 14 jul. 2024

🇺🇦політичнийтреш

@political_trash
Número de suscriptores: 4 978
Fotos: 7,940
Videos: 714
Enlaces: 2,890
Descripción:
Це канал для суб'єктивних оцінок комунікаційних і політтехнологічних фейлів львівських (і не тільки) політиків (або тих, хто себе так називає)

👥 Número de suscriptores

4 978
Promedio/Día:: -1
Promedio/Tiempo:: +5
Promedio/Mes:: -9

👁️ Vistas promedio por mensaje

1 575
Promedio/Día:: 1,630
Promedio/Tiempo:: 1,690
ERR: 31.64%

📊 Mensajes por Día

3.9
Último día: 2
Promedio semanal: 3.6
Promedio por día: 3.9

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 1,610 26-02-19 13:31
​​ВАКС перейшов до судового розгляду справи депутата-втікача ДубневичаВищий антикорупційний суд завершив підготовче провадження, яке тривало майже рік, та призначив до розгляду по суті справу нардепа-втікача Ярослава Дубневича. Справу розглядають за відсутності обвинуваченого, адже він втік за кордон. Ще у жовтні 2023 року він перетнув кордон із Румунієї поза пунктом пропуску. Уже 2 листопада 2023 року його оголосили в міжнародний розшук. На попередньому засіданні захисник Дубневича заявив, що той не може брати участі у засіданнях у зв’язку із воєнним станом і вчергове попросив підключити його онлайн. Однак суд відмовив захиснику. Через цю відмову адвокат заявив усім суддям колегії відвід, однак суд залишили таку заяву без розгляду і визнав її зловживанням правом на відвід, адже аналогічну заяву раніше подавав сам підзахисний.Нагадуємо, що Дубневича звинувачують у заволодінні газом на понад 2,1 млрд грн через Новояворівську та Новороздільську ТЕЦ за пільговими цінами, які були встановлені для подальшого постачання тепла населенню. А також у відмиванні коштів, отриманих із незаконного перепродажу такого газу, через підконтрольні компанії. Розгляд справ щодо спільників-виконавців ще тривають.Це не єдина справа ВАКС, де фігурує Дубневич. Його також обвинувачують у привласнення 93,2 млн грн Укрзалізниці під час закупівель у 2015 році. У суді ця справа перебуває вже 4 роки: у 2022 після затягувань із призначення засідань по справі її закрили, в апеляції закриття скасували і зараз триває новий розгляд у першій інстанції.Підписатись
👁 1,920 26-02-11 20:23
#інсайд 🔥 ПолітБавовна підготувала короткий огляд по пропонованих змінах до виборчого законодавства, які зараз розглядаються парламентською робочою групою у складі 7 підгруп і можуть бути винесені на голосування ВРУ.❗️ Найбільш важливе:Саме зараз парламентарі розглядають особливості застосування законодавства про вибори Президента України і виборів народних депутатів після припинення чи скасування воєнного стану⚡️ Зокрема, пропонується наступне: 📍 Рішення про призначення чергових виборів Президента України, які не проводились у зв’язку з введенням в Україні воєнного стану, приймається Верховною Радою України протягом місяця з дня припинення чи скасування воєнного стану в Україні📍 Виборчий процес таких виборів розпочинається не раніше ніж через шість місяців з дня припинення чи скасування воєнного стану в Україні.📍 Виборчий процес виборів Президента України розпочинається за 90 днів до дня виборів. Центральна виборча комісія оголошує про початок виборчого процесу шляхом прийняття рішення не пізніш як за дев’яносто один день до дня виборів.📍 Чергові вибори народних депутатів України, які не проводились у зв’язку з введенням в Україні воєнного стану, відбуваються в останню неділю дев’яностоденного строку з дня офіційного оголошення результатів виборів Президента України.📍 Виборчий процес виборів народних депутатів України розпочинається за 60 днів до дня виборів. Центральна виборча комісія оголошує про початок виборчого процесу шляхом прийняття рішення не пізніш як за шістдесят один день до дня виборів.📍 У зв’язку з неможливістю забезпечити безпеку громадян України та проведення виборів з дотриманням міжнародних стандартів, голосування громадян України на території російської федерації та республіки білорусь під час проведення загальнодержавних виборів не організовується і не проводиться.📍 Громадянам України, які проживають чи перебувають на території російської федерації та республіки білорусь створюються умови для вільного волевиявлення під час загальнодержавних виборів на території іншої іноземної держави.📍 Військовослужбовці голосують на звичайних виборчих дільницях, розташованих за межами військових частин. 📍 У винятковому випадку для забезпечення голосування військовослужбовців на території військової частини ЦВК може утворити спеціальну виборчу дільницю на тимчасовій основі за поданням МО України. 📍 Військовослужбовцям, які внесені до списку виборців на спеціальній виборчій дільниці, утвореній на тимчасовій основі за поданням МО України, але які в день виборів виконують завдання за призначенням і не можуть прибути до виборчої дільниці для голосування, дільнична виборча комісія за наявності безпекових умов надає можливість проголосувати без відриву від виконання завдань за місцем їх перебування.🚩 Оремо розглядаються розгортання додаткових виборчих дільниць в Україні і додаткових закордонних виборчих дільниць для забезпечення голосування.🚩 Також серед актуальних питань розглядаються варіанти реєстрації і голосування виборців, які проживають або на час проведення виборів перебуває на території іноземної держави. 🚩 Буде проведено оцінку готовності територій до організації і проведення виборів (оцінка проводиться протягом місяця з дня припинення чи скасування ВС).Загалом, пропозицій до змін виборчого законодавства надзвичайно багато. Ми подали тільки найбільш важливе, без деталізації. Зазначені пропозиції є позицією Центральної виборчої комісії і деяких громадських організацій, залучених до роботи над змінами.✔️ Усе залежатиме від подальшого розвитку подій на фронті і міжнародних домовленостей щодо припинення війни.Спочатку - мир. Потім - вибори. Все буде Україна 🇺🇦*При використанні інформації прохання вказувати першоджерело і лінк ПолітБавовна. Репост вітається 🤝ПІДПИСАТИСЬ 📥
👁 2,050 26-02-10 14:29
Винниківська тютюнова фабрика імені Григорія Козловського в пошуках інвестора. Чи покупця?Останні тижні по тютюновому ринку пішли чутки про плани Винниківської тютюнової фабрики змінити власників. Більш того, говорять навіть про конкретну суму, за яку Григорій Петрович та його партнери готові віддати актив, який прямо зараз несе «золоті яйця».Сума, яка звучить, складає 170 мільйонів доларів, і деякі потенційні інвестори навіть підшукують її в європейських фінансових установах. І це зрозуміло, адже вкладати свої кошти в хоч і прибутковий, але ризиковий об’єкт мало хто з інвесторів наважиться. Саме тому шукають під це кредитний ресурс.І тут постає питання: чому раптом незмінні бенефіціари фабрики готові виходити з брудної тютюнової гри, де вони фактично тримають монополію?(Нагадаю, що 53% нелегального ринку сигарет займають вироби для duty free, серед яких 50% — за брендом Compliment, які, власне, і виробляють Винники.)За скромними підрахунками, річний дохід фабрики складає сьогодні близько 100 мільйонів доларів.Навряд чи є логіка позбуватися такого активу, який, окрім стабільно зростаючих прибутків, має посилений імунітет від правоохоронців. Ви ж теж помітили, що будь-які активності силовиків останні роки ніяк не впливають на діяльність фабрики.Окрім цього, від початку вторгнення Росії у 2022 році саме Винниківська тютюнова фабрика отримала від правоохоронних структур негласну монополію на контрабанду сигарет в Європу. Якщо ви хочете займатися промисловою контрабандою сигарет, то отримати на це «плюс» від силовиків можливо лише за умови вивезення сигарет, вироблених у Винниках.Зверніть увагу на всі затримання сигарет європейськими митниками. Це буде, якщо не Compliment, то Lifa або Marvel. Згадайте навіть епізоди з контрабандою під прикриттям дипломатичних вантажів, які організували прикордонники Дейнеко. Там теж були виключно Lifa та Compliment.При цьому з українського боку затримуються вироби всіх інших виробників або контрафакт, і майже ніколи - продукція Винників. Магія.Тож чого ж це раптом, за таких унікальних умов роботи та зростаючих прибутків, бенефіціари фабрики заговорили про можливий продаж активу?Відповідь на це питання ще треба буде з’ясувати. Можливо, у бенефіціарів виникло відчуття, що час «золотої ери» Винників добігає кінця? Що реформа БЕБ, перезавантаження митниці та останні активності НАБУ вказують на те, що пора згортатися, і краще це робити саме таким чином.А можливо, просто контрабандне просування брендів фабрики в Європі настільки себе зарекомендувало, що фабрику вирішили просто релокувати через продаж кудись у Польщу чи Угорщину?Ці питання поки без відповіді, але те, що на нелегальному тютюновому ринку відбуваються якісь рухи, - факт.
👁 2,280 26-02-06 20:45
Якось дуже непомітно пройшла новина про призначення нового начальника Головного управління ДСНС Львівщини 🤔Місцеві медіа дуже сухо цитувати прес-реліз ДСНС, що 4 лютогоОсобовому складу Головного управління ДСНС України у Львівській області представили нового керівника. Посаду начальника обійняв полковник служби цивільного захисту Любомир Пасічник.Новопризначеного очільника гарнізону представив заступник Голови ДСНС України Роман Примуш. Під час представлення він відзначив професіоналізм Любомира Пасічника, його управлінський досвід та лідерські якості. А якщо подивитись декларації полковника Пасічника, то там можна багато чого цікавого знайти 🤦‍♂Поки що єдиним медіа, яке вирішило там покопатись, стала Львівська Мануфактура Новин. Вони навіть зробили новину (перший скрін) про непогані статки новопризначеного начальника рятувальників.Але через кільканадцять хвилин новина чомусь зникла з сайту (другий скрін або ось цей лінк).Ну, зникла, то зникла 🤷‍♂ Значить ми трохи покопирсаємось у деклараціях полковника Пасічника і покажемо те, чого він так боїться 😉
👁 1,940 26-02-03 07:45
Кажуть знаючі люди, що кворум нині буде, оскільки до порядку денного мають включити кілька "жирних" питань 🤑Точно будуть вилучати десятки гектарів землі, які зараз перебувають у постійному користуванні "Галсільлісу", щоб передати їх групі компаній "ОККО" для будівництва гірськолижного курорту "GORO".Планують щось там мутити із межами лісового заказника "Винниківський", але там ще не все узгоджено.Знову встановлять орендну плату за користування нерухомим майном для Львівської ОВА у розмірі ₴1 за 1 м². Це традиція і нічого тут дивного немає. А от те, що хочуть таку ж орендну плату встановити для Об'єднання профспілок Львівщини та інших професійних спілок, викликає дуже багато запитань.Ще більше запитань викликає пропозиція включити до порядку денного рожеву мрію голосистого депутата Добоша про надання облрадою згоди на прийняття з державної власності від АТ "Укрпошта" у комунальну власність будівлі "Укрпошти" на вул. Словацького, 1. Питань багато, бо ніхто в "Укрпошті" навіть не думав про те, щоб віддати комусь приміщення, яке можна продати за кілька сотень мільйонів гривень 🤷‍♂Чекаємо початку сесії 😉
👁 2,210 26-01-30 18:04
Вчора ми подумали, що бургомістр Садовий випадково перегнув палку, намагаючись хайпанути на можливих блекаутах. Але сьогодні розуміємо, що це цілеспрямована і скоординована кампанія, до якої залучена вся команда нашого бургомістра 😳І тут у нас виникає лише кілька питань:➡️ а з ким з державної влади, яка насправді відповідає за національну безпеку і оборону, Андрій Іванович погоджував такі свої активності?➡️ чому мовчить Львівська ОВА, яка координує діяльність всіх військових та правоохоронних органів на території області?➡️ якщо є загроза, про яку вже другий день торочить команда Садового, то чому жодна інша громада області не проводить аналогічних дій?➡️ якщо Львівщині і Львову нічого не загрожує, а Садовий тупо хайпує на цій важкій темі, то чому його ще ніхто не покликав на профілактичну розмову на Винниченка або на Вітовського?➡️ чому нікому не спадає на думку організувати спільний брифінг Садового з Козицьким (можливо із залученням керівників Нацполу, СБУ і когось із військових), щоб спокійно і виважено пояснити все, що нас може чекати у найближчому майбутньому та до чого ми маємо готуватись?Розуміємо, що відповідей на ці питання ми не отримаємо, але знаємо, що їх хоча б прочитають у Ратуші, на Винниченка та в інших "високих кабінетах" і можливо хоча б трішки задумаються над своїми діями 🤦‍♂
👁 2,150 26-01-30 11:13
5 500 доларів США за вплив на ТЦК та ВЛК: затримано ексдепутата зі Стрийщини🔹За даними слідства, у січні цього року 53-річний мешканець Жидачева організував схему отримання прибутку від військовозобов’язаного за сприяння в уникненні мобілізації.🔹Він переконав чоловіка, що має достатньо зв’язків, щоб вплинути на посадовців 1 відділу Стрийського РТЦК та СП, а також на членів ВЛК однієї з лікарень Стрийщини.За 5 500 доларів США ексдепутат обіцяв вирішити питання зняття з розшуку та оновлення ВОД. Окрім цього, він мав вплинути на членів ВЛК, щоб «клієнт» отримав необхідний висновок, що дало б можливість 29-річному мешканцю Львова офіційно працевлаштуватися та отримати бронювання, а відтак і законні підстави для уникнення мобілізації в ЗСУ.Жидачівця було затримано у порядку ст. 208 КПК України під час отримання ним від військовозобов’язаного частини обумовленої суми – 153 000 грн.За процесуального керівництва Стрийської окружної прокуратури затриманому повідомлено про підозру у зловживанні впливом.
👁 1,920 26-01-28 19:34
Ми вже неодноразово писали, що ось це восьме скликання Львівської обласної ради є найбільш недолугим, бехребетним і беззубим. Але навіть воно колись увійде в історію, бо це скликання є рекордсменом із кількості квадратних метрів комунального майна, які були вилучені із спільної власності громад області. Більше того, за ці квадратні метри комунального майна обласний бюджет не отримав жодної гривні. Жодної!!! За це ми можемо подякувати кільком депутатам обласної ради, які пишаються своїм членством в постійній комісії з питань комунального майна під керівництвом голосистого Ростислава Добоша. Саме Добош був мотором процесу із відчуження кінотеатру "Львів" у Стрийському парку і передачу його у приватні руки за безцінь. Саме ця комісія під головуванням Добоша своєю мовчанкою "освятила" процес передачі величезного майнового комплексу Львівської обласної клінічної лікарні із комунальної власності у державну. Тепер, коли "жирне" комунальне майно майже закінчилось, ця групка депутатів вирішила, що настав час вимагати від міста Львова віддати у власність області колишній дитячий садок разом з його прилеглою територією нібито для розширення Клінічного центру дитячої медицини на вул. Дністерській, 25. Більше того, ці комерси вже навіть встигли покласти око на приміщення "Укрпошти" на вул. Словацького, 1. Вони уже скерували якесь там звернення до Фонду держмайна і Укрпошти з пропозицією передати їм у власність це "жирне" центрове приміщення, бо воно більше не використовується "Укрпоштою" за цільовим призначенням. Непогані такі апетити у наших нікомунепотрібних обласних обранців, нє?
👁 1,880 26-01-26 18:05
#інсайд 🔥 Обіцяне про "гроші партії". Особливо цікаво - для спонсорів нардепа Януковича/Порошенка - Олексія ГончаренкаПолітБавовні інсайдять, що на 4 лютого Гончаренко у Києві готує великий корпоратив для своєї ГОшки "ГончаренкоЦентр". Святкуватимуть 5 років дерибану спонсорських коштів.Саме на кошти іноземних благодійників нардеп Гончаренко планує забронювати на дві доби величезний зал у відомому КВЦ "Парковий", а також оглядовий майданчик і парковку поблизу "Паркового".Загальний кошторис заходу перевищує 600 тисяч гривень.І тут найголовніше ❗️ З метою приховування причетності "Гончаренко.Центру" до самого корпоративу і нецільового використання благодійних коштів, усі витрати з організації масових гулянь Гончаренко переклав на свою новостворену ГОшку "ВИ.МОВА", про яку ми згадували вчора. Саме на цю ГОшку Гончаренко планує отримати близько 400 тисяч Євро від німецької благодійної організації "GIZ". А фунтом у новоствореній ГОшці Гончаренка, яка використовується для для виводу благодійних коштів через сітку ФОПів, працює голова фракції "Євросолідарність" в Одеській міськраді Олексій Потапський. Він же - фунт-керівник мережі "Гончаренко.Центр".⚡️ Вкотре акцентуємо увагу спонсорів Гончаренка - він просто пи*дить ваші гроші. І будує на них мережу своєї майбутньої партії.ПІДПИСАТИСЬ 📥
👁 2,150 26-01-25 19:21
ДБР встановлює обставини смертельної ДТП на Львівщині, у якій загинув народний депутат України🛑 Працівники ДБР встановлюють обставини смертельної дорожньо-транспортної пригоди, що сталася ввечері 25 січня 2026 року в селі Сокільники на Львівщині.🔹 Унаслідок зіткнення загинув чинний народний депутат України від партії «Слуга народу».🔹За попередніми даними, близько 18:15 квадроцикл під керуванням депутата виїхав на зустрічну смугу руху та зіткнувся з маршрутним транспортним засобом. Серед пасажирів маршрутки постраждалих немає.🔹Внаслідок зіткнення народний депутат отримав тяжкі травми, несумісні з життям. Після госпіталізації він помер у лікарні.🔹 Вирішується питання про внесення відомостей до ЄРДР та відкриття провадження за ч. 2 ст. 286 Кримінального Кодексу України — порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило смерть або тяжкі тілесні ушкодження.🔹 Наразі працівники ДБР проводять першочергові слідчі дії: оглядають місце події, опитують свідків, вилучають речові докази. ДБР забезпечить повну та об’єктивну перевірку всіх обставин ДТП.🔹Процесуальне керівництво здійснює Офіс Генерального прокурора.