Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - 🇺🇦політичнийтреш
Añadido 14 jul. 2024

🇺🇦політичнийтреш

@political_trash
Número de suscriptores: 4 978
Fotos: 7,940
Videos: 714
Enlaces: 2,890
Descripción:
Це канал для суб'єктивних оцінок комунікаційних і політтехнологічних фейлів львівських (і не тільки) політиків (або тих, хто себе так називає)

👥 Número de suscriptores

4 978
Promedio/Día:: -1
Promedio/Tiempo:: +5
Promedio/Mes:: -9

👁️ Vistas promedio por mensaje

1 575
Promedio/Día:: 1,630
Promedio/Tiempo:: 1,690
ERR: 31.64%

📊 Mensajes por Día

3.9
Último día: 2
Promedio semanal: 3.6
Promedio por día: 3.9

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 2,100 25-07-01 08:10
Офіційна позиція Львівської обласної військової адміністрації щодо інформації, оприлюдненої виданням «NGL.media»Після початку повномасштабного вторгнення росії в Україну у лютому 2022 року перед державою постав ряд викликів, одним із найактуальніших стало термінове забезпечення фронту всім необхідним – від амуніції до продуктів.Для цього була адаптована система «Шлях» – інструмент для швидкого й безперебійного ввезення гуманітарних вантажів на територію України.У перші місяці війни система не була технічно адаптована до умов воєнного стану. Доступ до ряду реєстрів (зокрема Реєстру громадських об’єднань) був обмежений, не існувало законодавчих обмежень для осіб, які виїжджали як водії, а обсяг запитів вимірювався тисячами щодня.На той момент у держави не було програмного забезпечення, яке б дозволяло перевіряти кожне звернення з необхідною глибиною. І ми, як обласна адміністрація, діяли в рамках тодішнього нормативного поля та наявних технічних можливостей.Окрім того, наголошуємо – рішення про внесення тих чи інших осіб в систему «Шлях» приймалось колегіально, спеціальною комісією, до складу якої входили представники різних відомств, в тому числі - Державної прикордонної служби України, Служби безпеки України та Національної поліції України.Не знімаючи з себе відповідальності, хочемо наголосити – в умовах надзвичайної ситуації можливі окремі порушення. Однак, обираючи між повною зупинкою виїздів (і зривом волонтерської допомоги фронту) та ризиком поодиноких порушень ми обрали друге – щоб армія не залишилась без підтримки.Загалом комісією при Львівській ОВА надано право на перетин кордону понад 50 тис осіб, з них, за даними ДПСУ, порушили термін перебування лише 1920 осіб, що становить 3,7 % від загальної кількості – це свідчить про високу свідомість людей та незначну кількість порушників.Наразі компетентні правоохоронні органи мають усі повноваження для встановлення осіб, які зловживали системою. Водночас повідомляємо – обласні військові адміністрації не мають повноважень в сфері контролю за переміщенням громадян через державний кордон, такими функціями наділені ДПСУ та правоохоронні органи. Львівська ОВА співпрацювала, співпрацює і буде співпрацювати з правоохоронцями в розслідуванні кожного випадку, аби всі порушники були притягнуті до відповідальності згідно з нормами чинного законодавства.Дякуємо журналістам «NGL.media» та всій медіа-спільноті, котрі повідомляють про можливі зловживання.
👁 1,800 25-06-25 15:02
Доповнимо колег з ПолітБавовни щодо вчорашнього візиту Петьмана до Львова 🫤Після партійного збіговиська у Палаці мистецтв, яке єесівці чомусь називають зустріччю з львів'янами, вічноп'ятий Петьман разом з тіктокером-трешером Синюткою поперлись в ресторан "Атляс", де мали закриту "off the record" зустріч із деякими представниками місцевих медіа 😎Зустріч тривала майже дві години і медійники весь цей час слухали таку ж проповідь, як і партійці в Палаці мистецтв 🤢Сивочолий знову і знову повторював одні і ті ж тези: ▫️ Зеленський не прагне миру, бо проведення виборів не вигідно йому і Єрмаку;▫️ Зеленський не погодився на запропоноване хуйлом 30-денне перемир’я і здійснив дуже велику помилку;▫️ потрібно терміново змінювати склад переговорної групи, бо в Штатах не сприймають її членів, а особливо Єрмака;▫️ Трамп - це найкращий Президент Штатів і тільки він може зупинити війну в Україні, але для цього він мав би зустрітись з Петьманом;▫️ транзит рускої нафти через Україну в Угорщину, яка потім повертається в Україну, є неправильним, але про "трубу медведчука" чомусь змовчав;▫️ Курська операція була неправильним кроком, тому що українці пішли воювати з солдатами Північної Кореї;▫️ Україні потрібне термінове перемир’я, а після цього мають бути проведені вибори. Тільки після їх проведення, новообрана влада повинна домовлятися про подальший мир;▫️ Зеленський, згідно з Конституцією України, не має права обиратися на наступний термін.В сухому підсумку, медійники, як і депутати облради зранку, взагалі не зрозуміли мети та змісту зустрічі 🤷‍♂Як нам вдалось з'ясувати, на зустріч були запрошені: власниця "Високого Замку" Балюк, Довганик, головред "Ратуші" Савельєв, головред "Гал-інфо" Андрій Маринюк, Галина Терещук з "Радіо Свобода", керівник хабу "Твоє місто" Тарас Яценко, директорка "ПравдаТут Львів" Оксана Гнатишин та вже давно безробітний ексголовред сайту "Вголос" Боруцький 😂
👁 1,900 25-06-10 16:30
​​Дуже цікава історія може трапитися восени із сумнозвісним Львівським університетом бізнесу та права 😏Справа в тому, що цей славний виш уже найближчим часом може позбутися всіх своїх приміщень у Львові, бо команда Садового впевнено їх забирає у родини Сопільників через суди. Тому радимо всім абітурієнтам, які планують там здобувати вищу освіту, ще кільканадцять разів подумати, перед тим як нести туди документи (на скріні ви можете побачити, що спеціальностей там предостатньо) 🤷‍♂Пояснюємо чому 🙄1⃣ По приміщенню на вул. Кульпарківська, 99 є вже постанова про виселення. Правда, на неї ще можна подати касацію, але це, скоріш за все, абсолютно не змінить остаточний вердикт.Там історія довга і складна. Колись місто передало це приміщення в оренду приватному ліцею Сопільників, оскільки на той час комунальні школи не були повністю завантажені. Але часи змінились: район розбудувався, дітей стало більше і місто вирішило повернути площі для учнів. Просто повернути не вийшло, тому все вирішилось в судах.2⃣ По приміщенню на вул. Антоновича, 70 є рішення міста про відмову Сопільнику в продовженні оренди, оскільки воно перебуває в аварійному стані і абсолютно непридатне для використання. Кажуть, що це підтверджує навіть експертиза. Але Сопільник вважає інакше, тому судиться з містом, щоб скасувати рішення про непродовження йому оренди. Справа зараз перебуває в господарському суді, але і вона, скоріш за все, завершиться тотальним фіаско для Сопільників.Таким чином Львівський університет бізнесу та права уже найближчим часом може впевнено пакувати валізи і переїжджати десь в Старий Самбір 👋
👁 2,000 25-05-19 08:00
​​Сьогодні у Львівській ОВА будуть дуже важні гості зі столиці - заступник Єрмака Віктор Микита, заступниця Єрмака Ірина Верещук, радниця Єрмака Лілія Пашинна та багато різних нардепів 😉Всі вони приїхали до Львова нібито для того, щоб взяти участь в засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України від Львівської області.На цьому засіданні будуть обговорювати такі питання:➡️ Корпоратизація комунальних підприємств: перспективи від впровадження Закону України "Про особливості регулювання діяльності юридичних осіб окремих організаційно-правових форм у перехідний період та об’єднань юридичних осіб" для територіальних громад.➡️ Незавершений механізм формування бюджетної політики в частині планування та реалізації публічних інвестиційних проєктів на державному, регіональному та місцевому рівнях.➡️ Реалізація проєкту "Покращення житлових умов внутрішньо переміщених осіб на Сході України".➡️ Підтримка ветеранів та членів їх сімей. Оподаткування безповоротної фінансової допомоги від Львівської ОДА.➡️ Оплата праці педагогічних працівників та працівників місцевих державних адміністрацій.➡️ Щодо передачі закладів професійної (професійно-технічної) освіти до власності територіальних громад (обласних рад). Але найцікавіше буде відбуватися не там, а після цього збіговиська, бо Лілія Пашинна, то не просто радниця Єрмака і керівниця Офісу Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, вона ще й членкиня політичної ради партії "Слуга народу" та, кажуть, головна штабістка цієї політсили. Тому фактично пані Пашинна приїхала до Львова провести оглядини місцевих партійців та їхню готовність до виборчого процесу, а також провести попередні співбесіди з потенційними кандидатами 😎Але не забувайте, що до виборів ніхто не готується 😏
👁 2,200 25-04-17 09:20
А тепер кілька наших висновків про всі ці рейтинги і цих потенційних кандидатів:1⃣ Перестаньте включати в опитувальники таких персонажів, як Брезіцький чи Шелестак. Цих трешерів ніхто головою ОСББ не обере, не те, що міським головою Львова. Це просто "білий щум", який присутній на всіх виборах 🤕2⃣ Дивно бачити серед потенційних кандидатів від порохоботівського збіговиська під назвою "ЄС" двох трешерів - Синютку і Княжицького. І ми, і наші колеги з ПолітБавовни вже неодноразово писали, що в Синютку після 2020 року ніхто не буде вкладати гроші. Він ще не повернув борги за попереднє фіаско. А Княжицькому чиїхось грошей не треба, він має підтримку свого кума Сівковича і підсанкційного Жеваго.3⃣ Плюсувати рейтинги Княжицького і Синютки теж не треба, бо електорат другого абсолютно не сприймає першого. Тому Княжицькому доведеться добряче попотіти, щоб хоча б топ-5 кандидатів потрапити.4⃣ Дуже тішить нульовий рейтинг Лопачака, з якого два контрабандисти Ігарь-Пупс Кривецький і Гріша Козловський намагаються зліпити альтернативу Садовому.5⃣ Мало віриться в те, що хтось дасть можливість і гроші на кампанію Кошулинського. На нашу думку, його змусять підтримати Лопачака. Але це останньому теж не допоможе.6⃣ Як не дивно, але у Максима Козицького дуже непоганий рейтинг (якщо ці цифри дійсно не мальовані зі стелі, як це переважно робить Подгорнов). За 5 років на посаді голови Львівської ОВА занадто мало зроблено саме для Львова. Просто Максим Козицький - це найменш заплямований кандидат серед усіх інших кандидатів. Якби ще й вся його команда була не така заплямована, то може б і шанси на перемогу були реальними.7⃣ Садовий знову не має альтернативи і достойного суперника. Навіть гіпотетичний кандидат з підтримкою Залужного без шансів йому програє. І це Садовий ще не включав всі свої передвиборчі козирі, які він старанно вибудовує останні кілька років.8⃣ Але насправді, найбільша проблема усіх потенційних противників Садового полягає в тому, що кандидат з підтримкою Залужного і Андрій Садовий, то один і той самий персонаж. Принаймні, станом на сьогодні. Якщо нічого не зміниться, то про другий тур можна тупо не думати.9⃣ В обмеження кількості термінів перебування на посаді міського голови двома термінами за життя ми не віримо. Це законодавчий треш, який не має жодного шансу на проходження через сесійну залу Парламенту.🔟 Замовляйте опитування у нормальних соціологів, тоді і питань стільки не буде 🤷‍♂
👁 2,300 25-03-19 20:07
Унікальна ситуація, друзі.Прямо на наших очах розгортається подія, про яку ми всі багато разів чули, але вловити її було так само складно, як побачити в лісі цвіт папороті. Майже неможливо.Вже кілька днів у порту «Чорноморськ», більш відомому як «Рибний порт», стоїть контейнер MRSU4885915, у якому знаходиться близько 1000 ящиків сигарет “Compliment” Винниківської тютюнової фабрики без жодної акцизної марки.Відправником цих сигарет є компанія, яка прямо пов’язана з Григорієм Козловським, – львівське ТзОВ "НАЦІОНАЛЬНИЙ ВИРОБНИК", а отримувачем – Muhammad Abdul Karim's Abdul Latif Al Amoura (Сирія).Але от біда: згідно з чинними правилами Сирії, сигарети, якими запакований цей контейнер, ніяк не можуть бути ввезені в країну.Відповідно до сирійського законодавства, на пачках цигарок має бути чітко зазначена така інформація:– Вміст нікотину, смоли та чадного газу в сигаретному димі.– Попереджувальний напис: «Куріння є основною причиною раку легенів, захворювань серця та артерій, а також може завдати шкоди здоров’ю як вагітної жінки, так і її майбутньої дитини».Цей напис має бути арабською мовою і чітко видимим.Ось посилання на норми: https://www.sabaip.com/syria-new-tobacco-regulations/Як ви можете побачити на фото пачок із контейнера, які я додаю, на більшій частині пачок відсутнє попередження про шкоду тютюнопаління, і немає жодного слова арабською мовою.Куди ж тоді їдуть ці сигарети?А нікуди. Вони вже приїхали.Зазначена історія – це на 90% схема фіктивного експорту, коли Винниківська фабрика начебто відправляє вироблену продукцію без акцизної марки за межі України, але фактично товар залишається тут і потрапляє або на внутрішній нелегальний ринок (кіоски, ТГ-канали тощо), або відправляється контрабандою до ЄС.Мовою митників це називається «втопити товар».Ви спитаєте: який тоді сенс документально відправляти товар з України?Справа в тому, що відправка сигарет на експорт «по документах» створює прикриття для нелегальної діяльності.Коли сигарети “Compliment” без акцизу ловлять усередині країни або на суміжному боці кордону, Григорій Петрович показує документи, що весь вироблений у Винниках товар без акцизу було експортовано за межі України. Ось і документи є.А те, що ви там знайшли, – це підробка моїх сигарет, тому я ще й напишу вам заяву, щоб ви знайшли тих, хто їх підробляє. І всьо.Саме тому документальний експорт дуже важливий у контрабандній екосистемі України. І не лише щодо сигарет.Цікаво, що, попри наявність підстав для затримання цього контейнера, відповідні органи не поспішають цього робити. А може, його вже й «випустили» у життя.Подивимось.
👁 1,900 25-03-05 18:06
​​САП просить конфіскувати Audi Q7, якою користується мер СамбораСАП звернулась до Вищого антикорупційного суду з позовом про визнання необґрунтованим активу, а саме автомобіля Audi Q7 2023 року випуску, вартістю 4,2 млн грн, яким користується мер міста Самбір Львівської області Юрій Гамар. На підставі зібраних НАБУ і САП матеріалів вдалось встановити, що у 2023 році донька мера Тетяна Москвяк набула у власність автомобіль. При цьому є докази, що цим автомобілем після придбання користувався виключно міський голова. Крім того, він міг прямо чи опосередковано вчиняти дії, тотожні за змістом здійсненню права розпорядження згаданим майном. На думку слідства, це підтверджує, що оформлення покупки на доньку посадовця стало маневром для приховання реального власника автомобіля.  Задля уникнення конфіскації авто особи здійснили ще одну процедуру купівлі-продажу, у результаті якої право власності начебто передали третій особі. Проте фактично автівкою продовжував користуватися Гамар. Проведений аналіз майнового стану та видатків посадовця, членів його сім'ї та третьої особи підтвердив неможливість придбання цього активу за рахунок законних доходів. Зважаючи на виявлене, прокурор звернувся до суду з позовом про стягнення з мера міста вказаного активу, законність набуття якого викликає обґрунтований сумнів. Додамо, що 25 лютого колегія суддів у складі Олійник, Саландяк та Широкої вже наклали арешт на вказаний автомобіль.Це черговий позов, поданий завдяки механізму цивільної конфіскації. Приємно, що ми з партнерами розробили цей інструмент, який доказує свою ефективність.Підписатись
👁 1,500 25-02-21 17:55
⚡️Абсолютним рекордсменом у Верховній Раді IX скликання за кількістю відкритих кримінальних справ є лідер фракції «Європейська солідарність», п’ятий президент України Петро Порошенко.☝️Ми не будемо зараз досліджувати наявність чи відсутність політичної складової у цих справах. Дамо лише статистику з посиланням на самого Петра Олексійовича – за його підрахунками, на нього відкрито 130 кримінальних проваджень. ⚖️Однак власне статус підозрюваного Порошенко має у так званій «вугільній» справі, яку «Главком» неодноразово висвітлював.Натомість фракцією з найбільшою кількістю депутатів, що підвішені справами, є не якась з опозиційних сил, а провладна «Слуга народу». Найменше ж проблем із законом у членів найменшої фракції «Голос»: там депутатів під підозрою – жодного. ✍️«Главком» перелічив парламентарів, які перебувають на гачку у слідчих. Ми перевіряли кожного за судовим реєстром. 📃Отож, окрім Петра Порошенка, на сьогодні відомо про три десятки депутатів, які мають або донедавна мали підозру у скоєнні злочину.👇
👁 2,500 25-01-29 19:03
♨️ 🙈 У Порошенка вирішили вкинути чергову казку про "мінометника Олексія", який, цитата, "виїхав для роботи за кордон, у зв'язку з чим у встановленому законом порядку він був знятий з усіх видів обліку – військового, податкового, паспортного – більше 5 років тому". ❗️ Питання перше - у зв'язку з чим і на підставі чого конкретно Олексія Порошенка зняли з військового обліку ? (виїзд за кордон і працевлаштування за кордоном не є підставою для зняття з обліку). Окрім того, "знаття з обліку" не дорівнює "виключення з обліку". Право на виїзд дає тільки трактування "виключення"! ❗️ Питання друге - чи набув Олексій Петрович Порошенко громадянство іншої держави ? І чи позбавлений українського громадянства Указом Президента Зеленського ? Якщо ні, то повертаємось до питання 1-го ⬆️ ❗️ Питання третє - коли саме Олексій Порошенко виїхав за межі України - у переддень чи в перший день повномасштабного вторгнення (ау, ДПСУ) ? Чи можна це розцінювати як термінове "працевлаштування в іноземній компанії"?❗️Питання четверте - чи отримував "мінометник "nom de guerre" статус учасника бойових дій, на яке прізвище і на підставі чого конкретно (бойове розпорядження) ? Якщо отримував, то чи відмовився від статусу УБД і усіх належних пільг при "знятті з обліку" і втечі за кордон ? Можемо продовжити, а поки що просто написали те, на що першочергово потрібно звернути увагу 🔜P.S. Репост і зазначення джерела ПолітБавовна вітається 🤝 Прохання підтримати ♨️ Підписатись
👁 2,100 25-01-04 14:33
Але найбільше ми хвилюємось за місцевого недоолігарха Козловського, який за останні 3 роки дуже суттєво здав свої позиції 😳Спочатку він послав Синютку і його партію та пішов з політики, склавши мандат депутата облради від партії "ЄС".Потім Козловський втратив всі свої зв'язки в Офісі Єрмака, бо звідти позвільняли всіх, кого він бавив в Емілі Резорт в перші дні повномасштабного вторгнення.Про тютюнову фабрику нагадувати не будемо. Там вже давно все погано для Козловського і інших співвласників. Продаж цієї фабрики іноземним власникам - питання часу. Контрабас Козловському і його партнерам там дуже складно виробляти, а офіційно працювати вони не вміють, бо то не так вигідно, як з контрабасом.Саме з тютюнової фабрики були найбільші надходження чорного кешу, за який утримувався весь інший "бізнес" Козловського. В тому числі і його дітище - ФК "Рух".В останній день минулого року всі насолоджувались новиною про злиття "Руху" і "Карпат". Але як з'ясували деякі медіа, жодного злиття там не було. Було банальне поглинання "Карпатами" "Руху", бо Козловський більше не може (або не хоче) утримувати свою цяцьку.Такими темпами, в цьому році і весь бізнес Козловського зі сфери HoReCa може перейти у якісь зовсім інші руки. А Козловський на постійно виїде закордон 🤷‍♂