Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - 🇺🇦політичнийтреш
Añadido 14 jul. 2024

🇺🇦політичнийтреш

@political_trash
Número de suscriptores: 4 978
Fotos: 7,940
Videos: 714
Enlaces: 2,890
Descripción:
Це канал для суб'єктивних оцінок комунікаційних і політтехнологічних фейлів львівських (і не тільки) політиків (або тих, хто себе так називає)
Fuente

🇺🇦політичнийтреш | Гра розпочалась!На митниці все поки йде чітко за сценарієм, який я опи...

Logotipo de la comunidad de telegram - 🇺🇦політичнийтреш 🇺🇦політичнийтреш @political_trash
1 430 Vistas/Alcance 2026-04-21 16:11 Mensaje №10979
Гра розпочалась!На митниці все поки йде чітко за сценарієм, який я описав у своїй статті.Від сьогодні, починаючи з 8:00, на західних митницях (Закарпатська, Львівська та Волинська) оголошено «СТОП КОНТРАБАНДА». Може, на інших теж, але підтвердження в мене по цих трьох.Проте не подумайте, що мова йде про якийсь проєкт правоохоронців по зупинці контрабанди. Ні.Це суто внутрішній сигнал по митниці, який повʼязаний із появою в ЦА нового голови Ореста Мандзія та відставкою керівників ключових підрозділів.Мова як мінімум про департамент контрабанди та Координаційно-моніторингову митницю.Від сьогодні ці структури (звісно, неофіційно) оголосили про анулювання всіх дозволів та домовленостей на контрабандну діяльність.Списки «модних» фірм та погоджені номери бусів більше не працюють.Зобовʼязання скасовані.Все це - суто понятійний сигнал тим, хто хоче залишитися в грі, що на даний момент треба всім зупинитися і не працювати. Потерпіти. Потім наздоженемо. А зараз всім стоп.Час зупинки поки невизначений, але, як я вже писав, така процедура відбувається при кожній зміні влади на митниці.З цієї секунди контрабандисти та їх куратори в силових структурах починають втрачати кошти. І терпіння.І саме ця подія - або відлік до перебудови вертикалі підпорядкування контрабанди, або початок справжньої війни, що швидко конвертується у війну проти нового голови митниці.Контрабандисти погодилися зупинитися лише з поваги до системи та в очікуванні нових тарифів і кураторів.Якщо цього не буде - буде митна війна.Спостерігаємо.І це, як його там…О, згадав!Смільниця.Стьопчик. Бусики.З цим щось будемо робити?Якщо у когось є думка, що ми цю історію перегорнемо - це не так.Де інформація від Польщі по цих бусах?Ми ж всі знаємо, що шлагбаум на Смільниці дасть фору шлагбауму в Енергоатомі.Хто там в команді Мандзія зі сміливої обойми? Давайте вже займатися.