Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - 🇺🇦політичнийтреш
Añadido 14 jul. 2024

🇺🇦політичнийтреш

@political_trash
Número de suscriptores: 4 978
Fotos: 7,940
Videos: 714
Enlaces: 2,890
Descripción:
Це канал для суб'єктивних оцінок комунікаційних і політтехнологічних фейлів львівських (і не тільки) політиків (або тих, хто себе так називає)
Fuente

🇺🇦політичнийтреш | Непокараний злочин - це не лише про відсутність справедливості і покар...

Logotipo de la comunidad de telegram - 🇺🇦політичнийтреш 🇺🇦політичнийтреш @political_trash
2 390 Vistas/Alcance 2026-04-06 14:45 Mensaje №10913
Непокараний злочин - це не лише про відсутність справедливості і покарання за вчинене, а й про зростання апетитів вчиняти ще більші злочини 🤑Ми неодноразово писали про мутки, які вчиняв наш славний місцевий недовізіонер Ігарь-Пупс Кривецький. Свого часу він вкрав тисячі квадратних метрів нерухомості Львова і тисячі гектарів комунальної та державної землі в громадах Львівщини. І ніхто його за ці всі злочини не покарав 🤷‍♂Тому недоолігарх продовжує це робити далі зі ще більшим апетитом 🤤Як нам стало відомо, 14 квітня у Верховному суді України відбудеться розгляд справи №914/2540/24. Справа непроста, а щонайменше на ₴250 млн. Адже йдеться про близько 400 гектарів землі в передмісті Львова - Давидівській громаді 😳"Львівський іподром", який станом на зараз де-факто належить Кривецькому, ще з радянських часів мав в користуванні у Давидові величезні обсяги земель, які після адміністративно-територіальної реформи та обʼєднання громад ввійшли в межі громади. Місцева влада довго наважувалась, але все ж таки у 2024 році вирішила зобовʼязати Іподром сплатити земельний податок. Ігарь-Пупс дуже образився за таке "свавілля" місцевої влади і вирішив не тільки не платити за користування цими землями, але й банально віджати ці гектари у свою приватну власність 🫤Так і почалась судова баталія ПрАТ "Львівський іподром" з Давидівською сільською радою. Наразі суди всіх інстанцій чудово бачать суть цієї афери, тому юристи недовізіонера програли всі попередні розгляди справи і тепер будуть намагатись вкрасти цих 400 га через Верховний Суд. Як ви розумієте, ніхто в Давидові на цих землях вже давно не випасає коней і не планує цього робити в майбутньому. Скоріш за все там уже запланований черговий Едем Резорт, де Ігарь-Пупс буде бавити політичну псевдоеліту і формувати свій черговий партійний проект "Україна понад усе".