Fuente
🇺🇦політичнийтреш | З насолодою спостерігаємо за агонією польських аферюг, які мали збудув...
1 960 Vistas/Alcance
2026-04-01 09:45
Mensaje №10895
З насолодою спостерігаємо за агонією польських аферюг, які мали збудувати сміттєпереробний завод для Львова 😊Після того, як у них конфіскували гарантійні кошти у розмірі €3,6 млн, а потім надіслали повідомлення про розірвання контракту, аферюги зрозуміли, що справи у них пішли під уклін 😭Тому вони знову активізували місцевого ватника-архітектора Геца та батальйон своїх юристів. Завдання юристів всім зрозуміле - вони мають до 6 квітня придумати бодай якийсь механізм для уникнення розірвання контракту. А от у Геца доручення трохи цікавіше 😏Місцевий ватник робить зараз все можливе, що втягнути в батл Львова із польськими аферюгами владу області. Саме тому Гец все більше і частіше починає згадувати у своїх писанинах особисто Максима Козицького і його праву руку - Андрія Годика. Він їх не просто згадує, а прямо звинувачує упорушенні вимог законодавства, службовій недбалості та фактичній співучасті у створенні сприятливих умов для кримінальних правопорушень, що підпадає під ознаки зловживання владою і службовим становищем. Більше того, як нам підказують із Печерських пагорбів, польські аферюги також намагаються долучити до вирішення свого фіаско українських урядовців, а саме Мінекономіки 🤦♂Ну, що ж? Можемо побажати представникам нашої влади у Києві розуму і витримки. Головне не забувати, що аферюги вже намагались повпливати на владу Львова через польських урядовців, але останні дуже швидко зрозуміли, що аферюги самі довели цей конфлікт до ступору, тому тихенько самоусунулись і більше не хочуть в це влазити 🙅♂🙅♀🙅