Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Поліція Хмельниччини - достовірно про надзвичайні події🚓
Añadido 06 dic. 2025

Поліція Хмельниччини - достовірно про надзвичайні події🚓

@policia_Khmelnytskyi
Número de suscriptores: 1 229
Fotos: 4,140
Videos: 476
Enlaces: 859
Descripción:
Оперативні і достовірні новини про надзвичайні події з офіційних джерел

👥 Número de suscriptores

1 229
Promedio/Día:: -2
Promedio/Tiempo:: -1
Promedio/Mes:: +11

👁️ Vistas promedio por mensaje

277
Promedio/Día:: 392
Promedio/Tiempo:: 280
ERR: 22.54%

📊 Mensajes por Día

1.7
Último día: 1
Promedio semanal: 1.1
Promedio por día: 1.7

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-12-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

Сьогодні працюю на сході України.Донеччина і Харківщина - під постійними ударами ворога. Та водночас - під стійким захистом наших незламних людей.🔍ХарківщинаПро оперативну обстановку на лінії фронту доповіли командир 2-го корпусу НГУ «Хартія» Ігор Оболєнський та керівник Східного регіонального управління Держприкордонслужби Олександр Птиця.Куп’янський напрямок залишається одним із ключових - саме тут ворог намагається реалізувати свої наступальні плани. Успішна операція «хартійців» спільно із суміжними підрозділами Сил оборони з деблокування Куп’янська - результат чіткого планування та професійних дій. Саме так і виглядає ефективна військова робота.Евакуація із небезпечних громад - у посиленому режимі. Наближаємо сервіси: мобільні підрозділи Міграційної служби та сервісних центрів працюють там, де найбільший запит.🔍ДонеччинаЗаслухав доповіді командування бойових підрозділів. Основна - від командира 1-го корпусу НГУ «Азов» Дениса Прокопенка. Їхні підрозділи тримають надскладні ділянки фронту. Щодня - конкретний результат і відчутні втрати ворога: у середньому до 500 осіб піхоти противника щодоби.Результативно працюють і підрозділи безпілотників. Лише «Фенікс» прикордонників у грудні знешкодив понад 1000 окупантів, уразив майже 400 одиниць роботизованих систем та логістичного транспорту ворога.На базі поліції Донецької області сформовано антидронові групи. За два місяці вони знешкодили понад 900 ворожих БпЛА.❗️Обговорили із командуванням корпусів НГУ важливе питання забезпечення наших бойових підрозділів. Ефективні результати можливі за наявності ресурсів. Тож потреби на наступний рік сформовані - МВС працює над їх забезпеченням.Приємно було потиснути руку й вручити нагороди тим, хто обороняє, наступає, рятує, евакуйовує, тримає тил і фронт.Саме ці люди - міцні та незламні - є нашою головною гарантією безпеки.Вдячний кожному за службу.Працюємо. Тримаємо позиції.
Сьогодні у Львові провів зустріч із міністром внутрішніх справ та адміністрації Польщі Марціном Кервінським.Україна і Польща мають спільні виклики: безпека повітряного простору, стійкість критичної інфраструктури, охорона кордону, протидія російським інформаційним атакам. І ми будемо посилюватися разом.Створюємо три спільні робочі групи, які стартують уже в січні:1. Антидронова оборона – формування захисту повітряного простору Європи, безпека критичної інфраструктури, обмін технологіями та досвідом нейтралізації ворожих БпЛА.2. Цивільний захист – евакуації, рятувальні операції, система оповіщення.3. Протидія інформаційним загрозам – спільна боротьба з російськими фейками та дезінформацією.Україна передає партнерам свій досвід попередження та розкриття диверсій і терактів - підривів на залізниці, підпалів авто. Це важливі кейси для регіональної безпеки.Окремо - захист українців у Польщі. Міністр Кервінський та радник Прем’єр-міністра Польщі Мацей Дущик докладно розповіли про очікувані зміни в міграційній політиці. Водночас партнери підтвердили: підтримка українців вразливих категорій триватиме. А після досягнення справедливого миру - спільна стратегія повернення наших людей додому.Підписали оновлену Угоду про співробітництво у боротьбі зі злочинністю. Попередня діяла з 1999 року.Сучасні загрози - інші. Методи - інші. Ми привели правові механізми у відповідність до безпекових реалій.Також почув від колеги чіткий сигнал: Польща готова підтримувати нас на шляху відновлення після завершення війни та в євроінтеграційному процесі, спираючись на власний досвід.🇺🇦🤝🇵🇱 Україна і Польща залишаються партнерами.Наша співпраця - це внесок у безпеку двох країн і всієї Європи.
❗️Обережно: шахраї наживаються на довірі до військових Головний сервісний центр МВС спільно з Кіберполіцією застерігають: в мережі, зокрема в TikTok, поширюються фейкові оголошення про «офіційне» виготовлення посвідчень водія.Шахраї використовують реальні фото військовослужбовців, які дійсно зверталися до сервісних центрів МВС, обіцяють знижки та спеціальні ціни військовим,  запевняють, що посвідчення водія можна отримати онлайн та без складання іспитів,  використовують фото публічних і відомих людей.Насправді їхня мета — виманити гроші та персональні дані. Усі такі «документи» — підробка, вони не відображаються в реєстрах та електронних порталах послуг і не мають жодної юридичної сили.Посвідчення водія вперше видається лише у сервісному центрі МВС після навчання та складання іспитів. Не шукайте «легких шляхів» — вони ведуть лише до проблем із законом.👮‍♂️ Побачили шахрайський контент або стали жертвою аферистів — звертайтеся до Кіберполіції.‼️Пам’ятайте: справжні документи не продаються в інтернеті.👮 Facebook | X | Instagram | TikTok
У Кам’янці-Подільському перед судом постануть посадовці, які незаконно дозволили демонтаж корпусу міської лікарні Колишні посадовці без погодження з міською радою незаконно надали дозвіл приватному забудовнику на будівництво багатоповерхівки на земельній ділянці, де розміщувався фізіотерапевтичний корпус медичного закладу. За даним фактом слідчі поліції завершили досудове розслідування та скерували провадження до Вищого антикорупційного суду.У 2019 році 60-річний місцевий житель, який на той час перебував на посаді головного лікаря Кам’янець-Подільської міської лікарні, спільно із 65-річним ексдиректором Департаменту містобудування та архітектури, без рішення місцевої влади та зловживаючи службовим становищем, дозволили приватній будівельній компанії демонтаж одного із корпусів лікарні та зведення на її території багатоквартирного житлового будинку.У результаті неправомірних дій будівля була частково демонтована, що завдало збитків державним інтересам на суму майже 11 мільйонів гривень.Слідчі Кам’янець-Подільського райуправління поліції, завершивши досудове розслідування за ч. 2 ст. 364 (Зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України, скерували справу до Вищого антикорупційного суду.За скоєне обвинуваченим загрожує до 6 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, зі штрафом від п’ятисот до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Руслан Герасимчук: Жоден поранений колега не залишиться без турботи та підтримкиНачальник Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області Руслан Герасимчук напередодні свят відвідав поранених працівників поліції, які проходять лікування та реабілітацію у відомчому шпиталі МВС у Хмельницькому. Разом із головою поліцейської профспілки Хмельниччини Валентиною Адамів керівник поліції області передав бійцям подарунки та смаколики.Під час зустрічі керівник обласної поліції поспілкувався з кожним правоохоронцем, поцікавився їхнім самопочуттям, успіхами у відновленні та умовами перебування у шпиталі. Він подякував медикам за професіоналізм і турботу, а бійцям — за мужність і стійкість.У своєму зверненні до поранених колег генерал поліції наголосив: «Для нас важливо, щоб у передсвяткові дні, коли ви далеко від дому, кожен із вас відчув підтримку та тепло нашої великої поліцейської родини. Ви — приклад сили, витримки та мужності. Ми поруч із вами і робитимемо все, щоб ваше одужання проходило якнайшвидше та в найкращих умовах». Валентина Адамів додала, що профспілка й надалі дбатиме про тих, хто отримав поранення під час виконання службових обов’язків, забезпечуючи необхідну допомогу та підтримку.Візит керівництва став ще одним знаком уваги та вдячності тим, хто, ризикуючи власним життям, захищав безпеку громадян і держави. Чільник обласної поліції запевнив: жоден поранений боєць не залишиться без турботи та підтримки.