Fuente
Новини поліції Запорізької області | Запорізькі поліцейські викрили посадовця, у зловживанні службовим стан...
602 Vistas/Alcance
2026-03-26 14:01
Mensaje №27885
Запорізькі поліцейські викрили посадовця, у зловживанні службовим становищем: збитки державі перевищили 2 000 000 гривень▪️У ході досудового розслідування, слідчі Пологівського райвідділу поліції разом із оперативниками управління стратегічних розслідувань у Запорізькій області ДСР Нацполіції встановили, що 49-річний колишній посадовець, перебуваючи на керівній посаді та маючи повноваження щодо управління державним майном, у 2013 році уклав фіктивний договір про спільну діяльність із приватним підприємством▪️Відповідно до цього договору, державна земельна ділянка площею понад 24 га була фактично передана у безоплатне користування приватній структурі для видобутку корисних копалин. Укладена угода мала ознаки прихованої оренди землі державної форми власності, розпоряджатися якою посадовець не мав повноважень💬Водночас приватне підприємство упродовж 8 років використовувало державний ресурс у комерційних цілях - видобуваючи корисні копалини як сировину для виробництва будівельного щебню і бутового каменю▪️За період використання земельної ділянки до місцевого бюджету не надходила орендна плата. Загальна сума збитків, завданих державі, перевищила 2 000 000 гривеньℹ️На підставі зібраних доказів слідчі повідомили зловмиснику про підозру у скоєнні злочину передбаченого ч. 2 ст. 364 (Зловживання владою або службовим становищем) КК України💬Досудове розслідування триває під процесуальним керівництвом Пологівської окружної прокуратури#НПУ #поліція_Запоріжжя #новини #підозра #зловживання_владою