Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - 🇺🇦Покровськ Online / Покровська МВА
Añadido 14 jul. 2024

🇺🇦Покровськ Online / Покровська МВА

@pokrovskonline
Número de suscriptores: 3 947
Fotos: 51,600
Videos: 4,400
Enlaces: 5,690
Descripción:
Офіційний канал Покровської міської військової адміністрації Офіційний сайт: https://pokrovsk-rada.gov.ua/ Facebook: https://www.facebook.com/Pokrovskmilitaryadministration Контакт-центр: 0-800-300-101

👥 Número de suscriptores

3 947
Promedio/Día:: -5
Promedio/Tiempo:: -21
Promedio/Mes:: -3

👁️ Vistas promedio por mensaje

1 153
Promedio/Día:: 412
Promedio/Tiempo:: 449
ERR: 29.21%

📊 Mensajes por Día

0.3
Último día: 8
Promedio semanal: 1.1
Promedio por día: 0.3

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

Говорив із Кирилом Будановим – у тому числі про санкційну політику. Минулого року з багатьма партнерами була налагоджена нова співпраця для синхронізації санкцій, але темп має стати більшим, значно більшим. Російське виробництво ракет і дронів не може існувати без постачання компонентів з інших країн, і це стосується не просто якихось російських виробів, а всієї російської зброї. Це зброя, яка будується на компонентах, які сама Росія не виробляє. І тому блокування постачання та розширення санкцій – це один із ключових наших пріоритетів. Це має бути пріоритетом також у партнерів, наші інституції мають працювати для цього активніше. Буданов доповів і про частину зустрічей у рамках дипломатичного треку. Я очікую повну доповідь усієї переговорної команди. І фактично кожного дня ми продовжуємо спілкування з американською стороною. Сьогодні Рустем Умєров знову був на контакті з американськими партнерами. Це наше стратегічне завдання – діалог з Америкою має бути на сто відсотків конструктивним. Україна ніколи не була й не буде перепоною для дипломатії, і наша ефективність у роботі з партнерами завжди найвищого рівня. Так буде й надалі.
Зараз тривають відновлювальні роботи в наших містах, наших громадах: у Києві та області, на Дніпровщині, на Львівщині, в Кіровоградській, Черкаській, Одеській областях. Фактично постійно ремонтні бригади працюють на Сумщині, Чернігівщині, Харківщині. Задіяно максимум сил, щоб відновити життєзабезпечення. Росіяни користуються погодою – похолоданням – і намагаються уразити якнайбільше наші енергетичні обʼєкти. Видно, як вони поважають Америку та всю дипломатію. Минулої ночі було більше 200 російських дронів і також значна кількість балістики, і в основному проти Києва. Чотири людини вбиті. Мої співчуття рідним. Майже три десятки поранених. Перед цим були удари по Дніпру, Кривому Рогу, Запоріжжю. Перед цим – Одеса. Основна російська тактика – намагатись повністю «вимкнути» міста. Важливо, щоб у кожній міській адміністрації розуміли цю мету ворога і готувались до повної протидії – до реальної роботи заради містян. Не тікати треба від проблем, а вирішувати їх, тим більше коли є ресурс для цього, як у Києві. Найбільш забезпечене фінансами місто України, і повинні бути всі необхідні резервні схеми.
Увесь день сьогодні доповіді уряду, всіх служб, які фактично цілодобово на ліквідації наслідків російських ударів. Дніпровщина, Запоріжжя – після атаки по інфраструктурі була надзвичайно складна ситуація з електрикою, всім забезпеченням. Необхідні ресурси задіяні. Дякую всім ремонтним бригадам, дякую комунальним службам, ДСНС України, всім енергетичним компаніям: без перерв тривають роботи. У Запорізькій області ще вдень відновили енергопостачання за графіками. Дніпро, Кривий Ріг, Нікополь, Павлоград та інші міста і громади Дніпровщини досі в роботі. Були сьогодні, на жаль, і нові удари – саме по енергетиці й по цивільному сектору також, в Кривому Розі – по житлових будинках. Є інформація, що сьогодні вночі може бути новий російський масований удар. Дуже важливо звертати увагу на повітряні тривоги сьогодні, завтра, постійно, спускатися в укриття. Росіяни незмінні: вони намагаються скористатися погодою. Я доручив уряду допомагати місцевій владі, максимально допомагати всім, хто задіяний.
Сергій Добряк: «Ситуація з електропостачанням критична, але не слід забувати, що ми знаходимось в зоні активних бойових дій»Крім житлової забудови незмінною ціллю ворога є об’єкти критичної інфраструктури. Внаслідок обстрілів та значних пошкоджень електричних мереж вже тривалий час знеструмлена північна та подекуди східна частина міста. Також повністю без електрики живуть мешканці Родинського та близько 7 населених пунктів громади.З 18 вересня і по теперішній час електропостачання відсутнє у селах Жовте та Новопустинка. З початку жовтня без електрики живуть жителі  Новотроїцького, Нововасилівки, Успенівки, Волкового та Солоного.Питання електропостачання на особливому контролі у начальника Покровської МВА Сергія Добряка, який знаходиться на постійному зв’язку з енергетиками.«Лише по Покровську 80% критичної інфраструктури вже зруйновано. Громада знаходиться в зоні активних бойових дій, під постійними обстрілами. Ворог просто не дає можливість енергетикам відновити електропостачання, гатить по ремонтним бригадам. Разом із фахівцями ДТЕК ми намагаємось знайти шляхи вирішення цього питання, враховуючи безпекову ситуацію», – зазначив Сергій Добряк.Як повідомили в ДТЕК «Донецькі електромережі» з початку 2024 ремонтні бригади понад 20 разів потрапляли під обстріли під час відновлювальних робіт, 17 енергетиків поранені.«Енергообладнання, яке забезпечувало живлення сіл Покровської громади, знаходиться поряд з лінією фронту. Воно зруйноване та, на жаль, наразі не підлягає відновленню через постійні бойові дії. Відновлення електропостачання можливе лише у разі відсунення фронту та стишення обстрілів», - зазначають у пресслужбі ДТЕК.Попри усі складнощі та небезпеку, енергетики Донеччини продовжують працювати там, де це є можливим та відновлювати світло жителям регіону, які досі лишаються.Ворог не припиняє обстріли. Щодня цинічно позбавляє жителів Покровської громади всіх благ цивілізації – води, світла та газу. Попереду зима і вижити в таких умовах буде вкрай складно.Не нехтуйте власним життям!Евакуюйтеся!