Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Микола Погорільський official
Añadido 14 jul. 2024

Микола Погорільський official

@pogorilskiy
Número de suscriptores: 2 944
Fotos: 2,800
Videos: 762
Enlaces: 2,840
Descripción:
Офіційний канал Миколи Погорільського 📨 Відправити новину можна у повідомленні каналу
Fuente

Микола Погорільський official | Багато користувачів системи супутникового зв'язку Starlink в Україні в...

Logotipo de la comunidad de telegram - Микола Погорільський official Микола Погорільський official @pogorilskiy
1 080 Vistas/Alcance 2026-02-01 14:01 Mensaje №4936
Багато користувачів системи супутникового зв'язку Starlink в Україні вже спостерігають перші контрзаходи, які SpaceX вжив на прохання Міністерства оборони України. Я не можу публічно озвучувати все, що вже зроблено, робиться і буде зроблено, але всі ці дії спрямовані на одну мету: захист жителів нашої країни (як військових, так і цивільних) і наших об'єктів інфраструктури від загрози з боку ударних БпЛА противника, — радник міністра оборони, експерт з радіотехнологій Сергій Бескрестнов («Флеш»). "Хочу наголосити, що поточні рішення є ТИМЧАСОВИМИ (або скажу по-іншому ЕКСТРЕНИМИ) і будуть замінені глобальним, продуманим рішенням, на яке нам знадобиться час. Також, давно настав час зібрати всю інформацію по країні щодо користувачів послуг SpaceX в Армії. Не приховую, такі спроби вже були, але багато солдатів, які використовують волонтерські та особисті Starlink, не хотіли подавати інформацію командуванню. Раптом командир забере, або новий не дасть, або ще щось. Ми обов'язково придумаємо спосіб, як зібрати інформацію по Армії, так щоб солдати довірили нам цю інформацію. Хочу також сказати, що компанія SpaceX залучена до процесу і допомагає фахівцям Міністерства оборони. Я ще раз прошу вибачення у тих, кого тимчасово торкнулися вжиті заходи, але для безпеки країни зараз це дуже важливі і необхідні дії". Інформацію, що Starlink у російських окупантів вимикається на швидкостях, більших за 90 км/год, вже підтверджують російські Z-воєнкори.Поки деякі наші женуть на Маска, він допомагаєПогорільський Official 🔥 | Підписатися