Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Микола Погорільський official
Añadido 14 jul. 2024

Микола Погорільський official

@pogorilskiy
Número de suscriptores: 2 946
Fotos: 2,810
Videos: 764
Enlaces: 2,850
Descripción:
Офіційний канал Миколи Погорільського 📨 Відправити новину можна у повідомленні каналу
Fuente

Микола Погорільський official | Якщо росіяни хочуть закінчити цю війну, вони повинні просто беззастере...

Logotipo de la comunidad de telegram - Микола Погорільський official Микола Погорільський official @pogorilskiy
1 100 Vistas/Alcance 2025-03-17 10:05 Mensaje №3019
Якщо росіяни хочуть закінчити цю війну, вони повинні просто беззастережно сказати "так" пропозиції США про припинення вогню, — міністр оборони України Рустем Умєров в інтерв'ю Fox News.Ведучий: Чи поділяєте ви оптимізм президента Трампа щодо того, що припинення вогню може врешті-решт відбутися?Умєров: Ми насамперед вдячні американському народу і керівництву за їхню допомогу у сфері безпеки, за дипломатичні зусилля, яких вони докладають, і ми їх підтримуємо. Зараз м'яч на боці росії, і ми продовжуємо проводити наші заплановані оборонні операції. Ведучий: Ви вірите, що росія прагне миру? Ви вірите владіміру путіну?Умєров: Ми віримо американському народу, ми віримо американській адміністрації, і ми підтримуємо її. Тож дискусії, які американська адміністрація веде з росіянами, це те, про що нас незабаром поінформують, але станом на зараз, як ми вже говорили, м'яч на боці росії. Якщо вони хочуть закінчити цю війну, вони повинні просто беззастережно сказати "так" США.Не очікувано, але я похвалю, ось так і треба було відповідати весь час. 0 агресії в бік США, ми за мир, ми за дипломатію, м'яч тепер у рф, ми дуже вдячні США.При чому факти тепер на нашому боці, якщо до цього ми просто кричали "рф не хоче миру", але при цьому самі то не хотіли, то зараз ми вже погодились, а рф тягне. І як бачимо, зброю нам дають, розвід дані дають, ми вже лупашили знову по заводам в рф. Я просив так робити ще 2 місяці томуПогорільський Official 🔥 | Підписатися