Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Київ | Подільський район
Añadido 14 jul. 2024

Київ | Подільський район

@podil_info
Número de suscriptores: 1 607
Fotos: 14,900
Videos: 2,020
Enlaces: 5,730
Descripción:
Новини Подільського району та головні новини Києва Співпраця - @alina_goncharova11 📍 Стосовно інформаційних приводів/ повідомлень звертайтесь в чат-бот - http://t.me/Nashbotfeedback_kievbot
Fuente

Київ | Подільський район | Володимир Наконечний:📍 Розвиток зелених зон Подолу: Міжнародна співпра...

Logotipo de la comunidad de telegram - Київ | Подільський район Київ | Подільський район @podil_info
247 Vistas/Alcance 2026-03-24 13:32 Mensaje №22333
Володимир Наконечний:📍 Розвиток зелених зон Подолу: Міжнародна співпраця та захист інтересів громадиНа вулиці Притисько-Микільській відбулася важлива робоча зустріч щодо подальшої долі Громадського саду – унікального простору, створеного силами активних мешканців та волонтерів.Разом із народною депутаткою України Ганною Бондар, головою Громадської ради при КМДА Геннадієм Кривошеєю та виконавчим директором ГО «Притисько-Микільська» Філіпом Смітом обговорили стратегічний план збереження цієї локації.Ключові результати обговорення:🔹 Юридичний захист: Завдяки активній позиції ініціаторів, улітку 2025 року Подільський районний суд скасував нелегітимну реєстрацію прав власності на цю ділянку, яку намагалися вилучити під забудову. Це створює законне підґрунтя для закріплення за територією статусу офіційного скверу.🔹 Міжнародний досвід: Філіп Сміт поділився баченням сталого розвитку саду. Ми цінуємо залученість міжнародних партнерів до розбудови локальних екосистем Подолу. Це свідчить про те, що київські громадські ініціативи відповідають європейським стандартам урбаністики.Старий Поділ історично потребує більше «зелених легень». Наша спільна мета – не просто зберегти Громадський сад, а перетворити його на офіційну, захищену законом зону відпочинку.Дякую колегам та мешканцям за конструктивний діалог. Працюємо на результат! 🇺🇦🌳