Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Почуті | про людей в окупації
Añadido 06 dic. 2025

Почуті | про людей в окупації

@pochuta_media
Número de suscriptores: 1 554
Fotos: 4,420
Videos: 1,190
Enlaces: 2,200
Descripción:
Розповідаємо, що відбувається на ТОТ очима і голосами людей в окупації. Сайт медіа: pochuti.com Інстаграм: instagram.com/pochuti.media Зв'язок: @liza_zhabska або чат-бот @pochuta_bot
Fuente

Почуті | про людей в окупації | Росіяни залишають Кінбурнську косу — АТЕШ. ЗСУ не підтверджуютьПартиза...

Logotipo de la comunidad de telegram - Почуті | про людей в окупації Почуті | про людей в окупації @pochuta_media
440 Vistas/Alcance 2026-06-08 16:53 Mensaje №6605
💥🙂Росіяни залишають Кінбурнську косу — АТЕШ. ЗСУ не підтверджуютьПартизанський рух «АТЕШ», посилаючись на агента зі штабу угруповання «Дніпро» ЗС РФ, повідомив, що окупанти поспіхом евакуюються з Кінбурнської коси на Миколаївщині. За даними руху, постачання боєприпасів, пального та продовольства зупинено через удари українських сил по логістичних маршрутах. Частину особового складу раніше перекинули на Запорізький напрямок, підрозділи, що залишилися, не доукомплектували. На косі, за даними партизанів, лишилися лише залишки бойових груп, які нездатні утримувати оборону.Речник Сил оборони Півдня України Владислав Волошин у коментарі «Суспільному» заявив, що інформацію «АТЕШ» верифікувати неможливо: «На жаль, ми "Атеш" не коментуємо».При цьому Волошин описав ситуацію на косі так: Там достатньо російських сил і засобів. Раніше там перебували десантники. Зараз там стоїть один із російських спецпідрозділів, плюс також десантники За його словами, бойова група «Кінбурн» намагається організувати оборону з моря, очікуючи десанту.Волошин підтвердив, що українські сили намагаються взяти під вогневий контроль логістику на Херсонщині, а Кінбурнська коса має сухопутне сполучення через окуповану територію.Кінбурнська коса окупована з 2022 року і є єдиною окупованою частиною Миколаївської області. Звідти ворог регулярно обстрілює Очаків з артилерії, РСЗВ та FPV-дронів.#Миколаївщина Підписатися✍️ Бот зворотнього зв'язку