🎲: Пхахв я анон який писав питання «чому тут постять всі підряд арти». Ні, я не той самий анон який писав за геїв. Так, я вмію малювати, я просто знаю за існування пабліків, куди доцільно постити арти. І так, мені все ще цікаво було б почути якусь нормальну відповідь, якщо чесно Тейки на поговорити: - «адмін сам постить що хоче» - сумніваюсь, адже в правилах написано, що НЕ будуть постить те що порушує правила. Картинки не порушують правила. Всі спамлять - адмін спамить - «бо не заборонено правилами» - ТАК ну я собствєєно щодо цього і питаю. Те що так можна робити, не пояснює НАВІЩО це робити тут - «щоб не зник актив» - краще якісний актив але менше, чим актив зі спаму. Бо зараз чесно просто все підряд летить і це «підряд» не змістовне нууу :/// і посеред артів цікаві теми можуть просто втрачатись. Це банально сумно - і так, я маю на власну думку і хочу виговарюватись в спільності, щоб робити її краще і якісніше. Мені було цікаво, чи хтось розділяє цю думку - от і побачила :D добре що поки зробила це анонімно хахахах - те що це АРТ анонка, все ще робить це АНОНКОЮ а не просто пабліком які теж існують. Можна стільки всього обговорювати по АРТ темі, або навіть обговорювати АРТИ але не просто кидати картинки і писати «пукпук». Хіба ні? - буду дуже рада якщо хтось порадить ще якісь анонки з АРТ комʼюніті - я не хейчу когось на пряму, так само як і не хейчу анонку чи автора анонки. Я щиро цікавлюсь чому це роблять тут, чому не роблять з цього місця щось унікальне, щось більше? Щось про обʼєднання, про розвиток, про цікавіть, нетиповість. Просто кидати арти не підходить під ці пункти, бо в більшості автори навіть не просять поради, критики, не починають обговорення. Просто кидають арт і скоріш за все очікують на похвалу. Ну хз - І головне питання залишається: чому саме тут? Не заборонено - не відповідь на питання. Ви всі знаєте, що тут та в інших пабліках ті самі люди (майже), ваші арти не побаче більша кількість нових людей. Чому не робити це в відповідних місцях, а тут не рухатись трохи в іншому напрямку? Спрійміть це як пропозицію, а не як хейт :D#тейк
⚔: Дуже часто зустрічаю тейки, всюди насправді, про страх та сором перед публікацією своїх робіт, або про страх перед навчанням, типу от я роблю все крок за кроком як в туторі, а виходить якась фігня яку навіть публікувати соромно, краще нікому не буду нічого показувати. Я б хотіла поділитися своїми порадами щодо того, як можна спробувати подолати цей страх, на основі мого досвіду та досвіду моїх друзів.Перше, досить простий крок. Спробувати пересилити себе та викласти свій малюнок. Оскільки нас перед публікацією лякає саме страх невизначеності, бо, а що як мене засруть, чи я нікому не буду потрібен. Насправді це не так, і споживач завжди в пошуках якогось контенту. До того ж варто звернути увагу на алгоритми соцмереж. Умовно в тік тоці чи рілсах нормально виставляти декілька однакових відео, оскільки там контент йде потоком, і буває таке що одні й ті ж відео набирають різну кількість переглядів. Також нормально репостити свої роботи, чи наприклад зробити різні пости, але з одним й тим же артом. Якщо у вас спаде напруга після цього, і ви в подальшому будете почувати себе спокійно з поширенням свого мистецтва, то такий спосіб може добре спрацювати.Якщо ж у вас залишаються гнітючі думки, і з кожною публікацією стає тільки гірше, то тут мені здається проблема криється не в тому що ви "просто нервуєтеся" а в чомусь більш глибшому, і такий спосіб принесе більше шкоди. Тож в хорошому випадку варто звернутися до спеціаліста, або ж поговорити з друзями чи самостійно спробувати покопатися в собі. Я б хотіла щоб мене добре зрозуміли, так як останній пункт може затригерити людей, але наприклад я дуже тривожна людина, яка ледь не фізичну біль відчувала від публікації своїх робіт. Тож я таки прийняла рішення не терпіти , а звернутися до спеціаліста де ми знайшли корінь цієї проблеми, а саме чого ж мені так страшно публікувати свою творчість (коротко через булінг що в ірл що в інтернеті)Мені дуже хотілося ділитися з іншими своєю творчістю, але коли ти себе настільки накручуєш що тобі ригати хочеться, це не просто "лінь" чи "нервозність", а може бути чимось серйознішим, тож так, ви заслуговуєте на підтримку та допомогу.#поради_малювання
🦴: Ловіть посилання на магму! Будьте обережні, на ній може бути присутній 16+ контент https://magma.com/invite/S0ND0G66(заходьте на сервер, а потім в полотна - обираєте будь-яке)— Магма триватиме з 15:00 до 00:00. Тоді і будуть опубліковані результати.— Якщо ви маєте проблеми з магмою (не можете зайти, вона погано працює) спробуйте пошукати вашу проблему у цьому телеграфі. Якщо ви не знайшли рішення, напишіть у коментарі— Адблокер, аби прибрати рекламу з магми для хрому та для фаєрфоксу — Якщо знову будуть непрохані гості повідомьте в пп головної адмінки ( @silly_mixi ), або скріньте і кидайте в чат, відмічаючи її. Ми постараємось забанити якнайшвидше🫶Правила магми:1. Заборонено малювати символи нацизму / комунізму / росії2. Заборонено псувати малюнки інших людей. 3. Заборонено малювати малюнки 18+ будь то розчленування, чи зображення сексу.4. Використовуйте простір на полотні з розумом - старайтесь не робити мазки без сенсу, або використовувати полотно для розпалення конфліктів.5. Не створюйте нове полотно, якщо на старому ще є місце.Додатково: Я можу не допустити вас до магми по причині1) Ви маєте проросійську позицію (сюди входить використання російської мови). 2) Ви несете загрозу учасникам магми / підписникам пліток (масштабно погрожуєте, або проявляєте агресивну поведінку в їх бік, змушуєте почуватись їх неприємно) Поводьтесь чемно і не змушуйте почуватись іншим учасникам не комфортно.
Давайте залишимо магму творчим та приємним місцем відпочинку🫶(щиро вдячні Голосу за текст🤍)
🎒: Хочу зробити опитувальник, бо мені цікава ваша думка.Є наприклад в укр арті проблематик фд, візьмемо за приклад старі та всім відомі, банальщина типу ігор хойо (ґеншин, хср, та інші) Багато хто грав в ці ігри, любив їх, ставив собі на ави персонажів, купував мерч, копіював/надихався стилем, персонажами, світом, естетикою, короче отета от всьо. В процесі кожен кинув ці ігрульки, з різних причин. Але що як якась частинка цих ігор залишилася з людиною? Наприклад, людина могла в свій час купити мерч, і тепер в гру не грає з фд не взаємодіє, але викидати чи продавати фігурки/мерч не хоче, бо або мерч дорогий, або пов'язаний зі приємними спогадами.Часто бачу що таких людей можуть не пустити у чати якщо дізнаюся що вони мають умовно старий мерч по тому ж ґеншину, але якщо чесно для мене це дивно. Одне діло, коли людина це сама показує, інше, коли людину викинули з чату, бо на фоткі, яку вона скинула, вони розгледіли одну геншин фігурку чи наліпку на блокноті, столі, шафі. Бо знову-таки, якщо людина не сидить в цьому фд, то як наявність старого мерчу може бути проблемою? Особливо коли це наліпка на старому блокноті чи скетчбуці, якиц людина вже не веде, а дістала аби умовно показати старі малюнки.#тейк
🌫️: У мене склалась така ситуація, що рік тому у мене замовляли кастом. Це була так скажем постійна, провірена багатьма на той час і мною замовниця (декілька раз до того замовляла вже кастоми) і виходить так що вона знову замовила кастом по опису, з трішки рефами деталей і частиною сюжету з свого лору/книги і т.д? Але коли я закінчила його майже, і сказала за оплату перед тим як я його скину вона сказала що у неї склалась життєва ситуація з мамою і щось там зробили з карткою і т.д (це доросла людина 20+ якщо що). Сказала що банк щось там заблокав я вже конкретно не пам'ятаю бо це було рік тому. Я вирішила ввійти в положення та почекати місяць, два, три..я їй нагадувала більше аніж пів року про оплату але відповідь була "нажаль досі нічого не змінилося по коштам". Так от, чи можу я виставити її неоплачений кастом як адопта та продати його комусь іншому? Ця людина вже майже як рік ніде не з'являється і досі все не оплачено, і фактично зовнішність тільки з опису їй не належить? Що робити в такій ситуації? Адопт вже як рік домальований і пустує#питання
🦴: Ловіть посилання на магму! Будьте обережні, на ній може бути присутній 16+ контент https://magma.com/invite/S0ND0G66(заходьте на сервер, а потім в полотна - обираєте будь-яке)— Магма триватиме з 15:00 до 00:00. Тоді і будуть опубліковані результати.— Якщо ви маєте проблеми з магмою (не можете зайти, вона погано працює) спробуйте пошукати вашу проблему у цьому телеграфі. Якщо ви не знайшли рішення, напишіть у коментарі— Адблокер, аби прибрати рекламу з магми для хрому та для фаєрфоксу — Якщо знову будуть непрохані гості повідомьте в пп головної адмінки ( @silly_mixi ), або скріньте і кидайте в чат, відмічаючи її. Ми постараємось забанити якнайшвидше🫶Правила магми:1. Заборонено малювати символи нацизму / комунізму / росії2. Заборонено псувати малюнки інших людей. 3. Заборонено малювати малюнки 18+ будь то розчленування, чи зображення сексу.4. Використовуйте простір на полотні з розумом - старайтесь не робити мазки без сенсу, або використовувати полотно для розпалення конфліктів.5. Не створюйте нове полотно, якщо на старому ще є місце.Додатково: Я можу не допустити вас до магми по причині1) Ви маєте проросійську позицію (сюди входить використання російської мови). 2) Ви несете загрозу учасникам магми / підписникам пліток (масштабно погрожуєте, або проявляєте агресивну поведінку в їх бік, змушуєте почуватись їх неприємно) Поводьтесь чемно і не змушуйте почуватись іншим учасникам не комфортно.
Давайте залишимо магму творчим та приємним місцем відпочинку🫶(щиро вдячні Голосу за текст🤍)
🐈⬛️: Такбля, швиденько всі пройшли мій тест на...ЯКИЙ АДОПТ ВИ Б КУПИЛИ???(В коментарях напишіть число питання та варіант відповіді, "1-а, 2-б, 3-в". Можна ТА ТРЕБА вибирати декілька варіантів відповіді) 1. Стать персонажа:а) жінкаб) чоловікв) інтерсекс/небінарг) не важливо2. Палітра кольорів:а) яскраві кольориб) темні кольорив) пастельні кольориг) приглушені кольориґ) не важливо2.1 Головних кольорів має бути...а) до 2хб) до 3хв) до 4хг) не важливо3. Колір шкіри:а) відносно світлийб) більш смуглий #f0b684в) відносно темнийг) не натуральний колір шкіриґ) не важливо4. Раса/вид/яїбу:а) людинаб) фуррі/антропоморфна тварина (сюди ж входять кемономімі та вся ця шня)в) тваринаг) монстр/міфічна істотаґ) не важливо5. Тема:а) щось по сезону (влітку - морське, взимку - зимове...)б) без конкретної темив) тема пов'язана зі стилем одягу/естетикоюг) не важливо6. Стиль малюнку/персонажа:а) більш приближений до реалізмуб) більш приближений до мультика/анімев) не важливо7. Лор:а) без лоруб) з малим лоромв) з продуманим/великим лоромг) не важливо8. Пропорції тіла:а) великий зрістб) низький зріств) більш товстіг) більш тонкіґ) більші "форми" (сіські, піські, срака)д) плоскі формие) не важливо9. Вік:а) <20б) 20 - 30в) 30 - 40г) 40 - 50ґ) 50 - 60д) 60+е) не важливо10. Ви б його купили на/якщо:а) звичайний продажб) аукціонв) якщо б його продавали в парі з іншим персонажем/персонажамиг) якщо б його продавали окремоґ) не важливоДякую всім хто дочитав та прийме участь!! Прошу відповідати правдиво та не ображати одне одного через їх відповіді🙏🙏🙏#тейк
🗣: Ловіть посилання на магму! Будьте обережні, на ній може бути присутній 16+ контент https://magma.com/invite/S0ND0G66(заходьте на сервер, а потім в полотна - обираєте будь-яке)— Магма триватиме з 15:00 до 00:00. Тоді і будуть опубліковані результати.— Якщо ви маєте проблеми з магмою (не можете зайти, вона погано працює) спробуйте пошукати вашу проблему у цьому телеграфі. Якщо ви не знайшли рішення, напишіть у коментарі— Адблокер, аби прибрати рекламу з магми для хрому та для фаєрфоксу — Якщо знову будуть непрохані гості повідомьте в пп головної адмінки ( @silly_mixi ), або скріньте і кидайте в чат, відмічаючи її. Ми постараємось забанити якнайшвидше🫶Правила магми:1. Заборонено малювати символи нацизму / комунізму / росії2. Заборонено псувати малюнки інших людей. 3. Заборонено малювати малюнки 18+ будь то розчленування, чи зображення сексу.4. Використовуйте простір на полотні з розумом - старайтесь не робити мазки без сенсу, або використовувати полотно для розпалення конфліктів.5. Не створюйте нове полотно, якщо на старому ще є місце.Додатково: Я можу не допустити вас до магми по причині1) Ви маєте проросійську позицію (сюди входить використання російської мови). 2) Ви несете загрозу учасникам магми / підписникам пліток (масштабно погрожуєте, або проявляєте агресивну поведінку в їх бік, змушуєте почуватись їх неприємно) Поводьтесь чемно і не змушуйте почуватись іншим учасникам не комфортно.
Давайте залишимо магму творчим та приємним місцем відпочинку🫶
🪑: мене дратують люди котрі в фандомі всюди пхають свій улюблений шип та називають його каноном, взагалі не сприймаючи та агресивно відносячись до інших шипів. це стосується будь якого шипу, але із лгбт+ шипами я помічав це найбільше. і я не боюсь сказати шо такі люди мене літералі, буквально дратують. вони ходять по інтернету просуваючи свій улюблений шип, отримуючи схвалення від інших людей. але коли на горизонті зʼявляється людина котрій подобається інший пейрінг, вони make sure to висловити свою опініон та іноді навіть зацькувати, назвавши людину гомофобною.прочитав в одному каналі тейк «ви можете любити свої m/w пейрінги без потреби канонізувати їх». два пости перед цим ця ж людина писала «і памʼятайте що *шип* канон, на добраніч ❤️❤️❤️». let that sink in, і тепер ви маєте ідею чому я вважаю деяких шиперів лгбт+ пейрінгів selfish and annoying.я абсолютно не проти, і завжди ЗА лгбт+ і будь які інші (етичні) пейрінги. мій поінт в тому щоб нам всім було весело, та що засуджувати людей за їх вподобання в пейрінгах це не прикольно.повага один до одного це така проста штука, і тому про неї завжди забувають#тейк
🧞♀: останнім часом я все більше думаю про власних персонажів і те, як конвенційно привабливо всі виглядаютьгадаю, це вплив медіабо люди не можуть уявити те, чого не бачили ніколи чи не досліджувалитобто всі монстри/інші іншопланетні раси для нас виглядають більш менш привабливо, бо вони гуманоїдні, і ми звикли, що є обличчя, на якому очі-ніс-рот і все доволі людиноподібнемайже ніколи я не бачу щось, що виходило би за рамки цьогобо скрізь в основі будь чого вгадується силует людини чи просто впливми не можемо придумати щось нове кардинально типу от як інші органи, які ми не знаємо, що роблять, чи як інтегруються в інше тілочи то зробити/уявити негуманоїдних іншопланетянмедіа ще сприяє тому, щоб вони всі виглядали більш менш так, щоб їх ще трахнуть захотілосьбо ну а шо, а як інакше ще створювати гарячих персонажіві хоча я хочу створити щось абсолютно нове, я розумію, що не всім може сподобатися подібнеда і, чесно кажучи, зовсім нових ідей у мене немає) бо все, що використовують люди в дизайнах персонажів беруть або вже всім відоме та копіюють, або беруть з тієї ж біології (якісь тваринні ознаки приписують гуманоїдам, аби наче і було іншопланетно, а наче і зрозуміло людям)я пішла другим шляхом в цьому плані, бо у мене всі персонажі наслідують тваринні ознаки, от як крила, зябра, роги, хвости, чи то більше кінцівокі я не можу придумати нічого нового, бо складно придумати те, про що ти не маєш хоча б найменшого уявленняі до того ж, у мене виникає хороше питання про різновиди персонажів принаймні в моєму всесвіті.тому що я сама не можу собі відповісти на питання: чому в моєму всесвіті існують птахоподібні, рогаті та арахніди, але, наприклад, немає комахоподібних чи звичайних кото/собако подібних (ну і туди ж входять усі сімейства їх предків)?дивно може бути як і для мене, так і для тих, кому може бути цікаво, як мій всесвіт влаштованийі я розумію, що можу придумати все що завгодно, бо це взагалі-то МІЙ всесвіт. але я така людина, яка звикла бачити логічне значення у всьому та надавати його всьому, що відбувається навколо чи стосується менеі саме тому відсутність певних рас (раз я все прив'язую до тварин) викликає у мене нерозуміннятому я хочу запитати:може у вас є/були якісь ідеї чогось такого нелюдського/неординарного, але що можна гарно вписати в біологію різних персонажів...?#тейк