Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Playboi in Crypto💸
Añadido 06 ene. 2025

Playboi in Crypto💸

@playboi_in_crypto
Número de suscriptores: 4 611
Fotos: 526
Videos: 22
Enlaces: 543
Descripción:
🥷 Створюємо своє крипто комьюніті без віпок та іншої ху*** (не несу фін відповідальності за ваші дії) ⁉️По всім питанням @NickKlmn @Nos0k_TON(без оплаты) 🧑‍💼 Менеджери по рекламі @pifagor_dao @killhpx channel is not for PL residents

👥 Número de suscriptores

4 611
Promedio/Día:: -2
Promedio/Tiempo:: -21
Promedio/Mes:: -105

👁️ Vistas promedio por mensaje

1 259
Promedio/Día:: 1,290
Promedio/Tiempo:: 1,074
ERR: 27.3%

📊 Mensajes por Día

0.1
Último día: 0
Promedio semanal: 0.1
Promedio por día: 0.1

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-01-08

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 964 26-06-08 18:50
Залітаємо в турнір від Nika FinanceПроект Nika Finance виділив нам ексклюзивно $5,000 USDT в якості призового фонду для турніру трейдерів, але є нюанс — призовий пул відкривається тільки при досягненні загального торгового обсягу всіх учасниківІ ось як насправді відкриваються призи: $5,000 при $40млн загального обсягу, $4,000 при $30млн, $3,000 при $25млн, $2,000 при $15млн і $1,000 при $7.5млнПризовий фонд буде розділений між топ-20 трейдерами в пропорціях по обсягам, майте на увазіНайсмачніше розподілення виглядає так: топ 1 отримує 30% від загального пулу, топ 2 — 25%, топ 3 — 20%, місця з 4-го по 10-е ділять між собою 15%, а топ 11-20 отримують решту 10%. Якщо ми наторгуємо ті самі $40млн загального обсягу, то перше місце отримає $1,500 USDT, що вже непогано для турніру 😋Як брати участь 1️⃣ Реєструємося на Nika Finance і просто торгуємо перпи2️⃣ Чим більше обсягів накрутите, тим більше виграєтеБеруть участь тільки ті, хто торгує за моїм посиланнямТурнір продовжиться всього 14 днів, тому часу особливо немає на розкачку — потрібно одразу включатися в роботу і гнати обсяги. Всім удачі в турнірі, нехай обсяги будуть великими 😘
👁 1,120 26-05-18 19:13
Kraken — один з найжирніших дропів 2026 року 🙏Це одна з найбільших бірж, думаю багато хто її пам'ятає по жирним лаунчпулам, де роздавали по 300$-500$ на акаунт. У них ревенью була в 2025-ому 2.2млрд$, 1.8млрд$ інвестували в них, а загальна їх оцінка — 20млрд$. Нещодавно вони впровадили на своєму Kraken Pro систему поінтів Ink, які з 99% шансом пізніше конвертуються в їх токен.Що робимо 1️⃣ Реєструємося я по моєму посиланню (код — bzzjh9jb), вам відразу дадуть 10$ на спот плюс я буду повертати відсоток від вашої комісії, поки точно не знаю який, але думаю 30%-40% зможу2️⃣ Робимо депозит, вам за це х2 поінтів дадуть на тиждень вперед, тобто весь тиждень з множником х2 будете отримувати поінти. За депозит в 200$+ ми отримаємо ще 200$ зверху на спот для торгівлі3️⃣ Намагаємося торгувати в мобільному застосунку, воно теж бустить поінти. На споті можна торгувати — так само дають буст. Торгуємо на ф'ючах лімітками — 1млн$ обороту це десь 200$ комси, але я буду повертати більшість 😘Думаю тут ми отримаємо дуже жирну насипку, біржі як правило годуують добре і враховуючи їх масштаб — може бути реально смачо, буду робити на максимум акаунтів 😋Binance🔶ByBit🔷OKX⚫️Bing X🔵MEXCHotCoin❤️Playboi Chat💬
👁 1,230 26-04-03 15:10
Що коїться у світі крипти і як навіть на такому ринку заробляти достатньо? Я не думаю що я буду так прям розписувати цю тему, але бачу що багато людей пішли у якийсь тільт з такою тишею на ринку АЛЕ! Я вам розповім про свій підхід та про те, що мені особисто допомагає навіть у такі незрозумілі часи у крипті триматися та все ще мати капусту💵скажу так, якщо ви не могли знайти якісь можливості для заробітку на нормальному ринку, то зараз це буде зробити складніше, але все ще можливо. Я ось цей весь двіж із тишею у крипті для себе позиціоную так - ринок це завжди простір для маневру І САМЕ ТЕ, з якою амплітудою, як часто і в які сторони ви крутитесь - такий і буде результат у еквіваленті з грошима. Я для себе відкрив дуже багато нових категорій ворку повʼязаному із криптою, на сам перед це пряма робота із ЗП та графіком на якийсь проєкт / біржу / NFT колекцію чи любу іншу сферу. Я чуть пізніше хочу про це великий пост розписати, але зараз про інше : 🔵масштабування - ви повинні розуміти, що 1 задача на зеленому ринку = 2-3 задачі на червоному і це еквівалент в грошах. І тепер усвідомте, що насправді крутий криптан із цілями на норм заробіток завжди буде масштабуватись. Залітаєте в якийсь проєкт, хочете зробити 1 аккаунт але робите 30 шт і на виході отримуєте дроп у 30 разів більше, це як приклад і так можна робити буквально зі всім 🔵сміття - викиньте або на якийсь час забудьте про ніши, де грошей на такому ринку мало. Різні Launchpool компанії від бірж, та дропи від Binance Alpha та OKX. Це такі сфери, де на щедрі дропи напряму впливають проєкти які виходять, а добре виходять зараз практично ніхто, тому поки забуваємо, ви витрачаєте час і отримуєте копійки🔵робота у web3 сфері - ще раз скажу, що розпишу пост про це пізніше, але скажу так. Крипта може і пипець як кормити и не кормити зовсім і не мати якихось 100%-вих 1000$ у місяць це фатально. То б то ви у будь якій ситуації, що б не сталось будете впевнені, що гроші є. Можна влаштуватись на любу компанію у крипті, проєкт / біржа / NFT колекція чи наприклад себе штовхати на якійсь вакансіі, наприклад якщо вмієте монтувати відео - вас багато де зможуть взяти, але чекайте повний пост на це діло, я багато чого вивчив за ці дні що мене не було🍎
👁 1,220 26-03-21 14:20
дроп $PENGU готові забирати? Абузим плотненько 🤯Я думаю ви чули за пінгвінів ( Pudgy world ) - їх колекцію, де нфт коштують по 8-10k$ та їх щиток що дуже сильно розхайпився навіть серед тих хто не відпрацьовує проєкти заради дропів. Як я зрозумів, вони роблять свою екосистему, де будуть багато активностей, вони вже сипали дропи у своєму щитку $PENGU Я НЕ ЗНАЮ ЗА ЯКІ ДІЇ, за якусь фігню - однозначно, тобто тут вони можуть з дуже великою ймовірністю роздатиїх екосистему я буду відпрацьовувати на 15 акків, почнемо 🔴заходимо у гру, конектимо все що треба і починаємо проходити гру ( і збирати ХР та бєйджі - за них я на 98% впевнений що щось да дропнуть ). У них ще є проєкт Pudgy&visa де вони роблять свою крипто карточку, можна перейти сюди та подати свою пошту на WL і чекати входу. Доречі сама екосистема зібрала 20kk$ інвесту але не думайте що це мало, це не мало, і в них є дуже хайповий бренд/імʼя та хайп колекція з токеном - де ще більше грошей та впливу. А проєкт Pudgy&visa зібрали 80kk$ при загальній оцінці проєкта в 600kk$🤯бам ха-ха-ха Binance🔶ByBit🔷OKX⚫️Bing X🔵MEXCHotCoin❤️Playboi Chat💬
👁 940 26-03-11 17:03
Доки всі чекають 3 світову, я буду і далі встигати забрати свій мільйон 💸 ПОКИ МИ ВСІ НЕ ЗАГИНЕМО 🥺Продовжуємо нашу рубрику #абуз і на такому ринку я би все робив із плашкою нашої ферми, бо навіть великі Tier1 проєкти не можуть давати такий щедрий дроп, як могли б на нормальному ринку і крипто-ігри також по цій же логіці відпрацьовуємо, погнали CyberVerseGame - такі собі крипто-гра на блокчейні Ronin, але абузу дуже добре піддається і якщо навіть мінімальний дроп ловити, то на багато акків повинно вийти норм🖤 Це плей-тест, а за них ігри сиплять найбільше у дропах, аля OG гравці Otherside - був натяк на дроп за поіти у цій грі, теж піддається абузу ( я особисто спробую хоча б 10+ акків зробити ). Коли саме буде дроп - хз, але зробити/награти аккаунти та засунути у тумбу до ТГЕ це найкраща ідеяTavernStudios - free браузерна гра ( ніяких файлів якщо що не скачуємо ) повинні залистити токен 31-го березня, така собі тапалка і можна подивитись що буде. Під абуз ІДЕАЛЬНО ПІДХОДИТЬ, але це блокчейн кардано а тут ДУЖЕ мало людей і якщо конкуренції буде замало - то може насипати норм, але багато проектів закриваються якщо не набирають певну кількість юзерів, може вийти як дуже добре так і дуже погано, думайте 🤯Binance🔶ByBit🔷OKX⚫️Bing X🔵MEXCHotCoin❤️Playboi Chat💬
👁 1,060 26-02-27 15:45
+ 2 гри вам для загону на ферму😮По минулим постам я зрозумів, що тема мультиакінгу/абузу вам дуже зайшла і я вирів робити пости з тегом #абуз чи #ферма де я буду у цю рубруку вкладати не тільки свій час, гроші і сотні спроб щось тестувати і пробувати виносити дропи на кучу акків - я насамперед для себе роблю продукт, яким повністю буду управляти і який при правильній експлуатації - буде приносити багато коштів ( але інколи і нервів😐 ) актуальний пост, де я усе пояснюю про ферму/мультиакінг/абуз ось тут, по ньму ви можете почати робити і масштабуватись, це реально ДУЖЕ крутий інструмент як для криптанаdeadluckygame - нормальна ігрушка така яка почала шилитись у західному Твіттері, бачу у підписниках різніх інфлів по P2E геймінгу та презентація гри виглядає нормально. Вхід free та вони почали вводити пул наград, якщо він буде +- нормальним то можна задуматись про отпрацьовку з ферми ( але ігри фермою робити складно, іноді дуже багато часу уходить - але судячи з того скільки інколи вони можуть сипати - можна потерпіти 🤵 ) OthersideMeta - теж іграшка яку ще сильніше шилять, навіть дуже, останній раз коли йшов такий сильний маркетинг від Nifty Island над своїм проєктом - щедро насипали дроп, тому історія може повторитись. Вхід також free і ніяких кодів не треба. Теж можна задуматись на анти-фомо пару акків загнати а може і більше
👁 989 26-02-14 21:20
#зведення ( не забули ще, як гроші у крипті заробляють?👉 ) Я вже писав про те, що буду робити іноді аля списки, щоб нагадувати вам, з якої будки пахне грошима💸 та як я роблю так, щоб у кармані не тільки повітря було…Spekter Agency - продовжую грати у цю не саму легку гру, ні реально, мене дуже бомбить іноді з того що я деякі рівні з 5-ї спроби проходжу, але дроп я впевненний буде дуже щедрим, чому? Американська команда розраб, при прямій підтримці дуже впливових фондів, вони почали форситись по різним крипто-івентам у світі і зібрали 5kk$ і ще декілька pre-seed раундів які закриті, там теж певно непогана сума. З першого сезону я забрав 24k $SPEK та Legendary NFT яку зміг злити за 250$. І ось зараз іде другий сезон який закінчується через 27 днів а після цього вже ТГЕ🥤 Головне тут це збирати SPEK кожен день, вкачувати свого персонажа та проходити як можна більше рівнів. Побачим що буде на TGE, але ставки я ставлю дуже добрі 🤓 Дивитися на якому ви місті у світі можна у цьому боті - тик Nexira - дуже радий своїми резами ( 58 акків загнав ) і навіть якщо буде 30$/акк я буду дуже задоволений, але думаю з 1 аккаунту буде більше. ТГЕ доречі 25 лютого і ми зможемо відкрити сундуки де будуть червоні Ruby, які ми обміняємо на $NEXI. Якщо ще не загоняли сюди аккаунти, то чого чекаєте? Халявні гроші кожен день бачите?🙂Вчора вийшла шумна гра ( playhuntertales ) , я думаю якщо ви по іграм то можна спробувати, це гра від MegaETH я думаю ви чули про них. Така собі аля компанія у грі + лістинг цієї мегаетх дуже скоро. Ronin - я думаю навіть ті, хто не відпрацьовують ігри у крипті чули про цей блокчейн. Це один із топових блокчейнів по іграм і вони викатили амбасадорську програму. У наградах пишуть їх токен $RON , NFT та інші якісь плюшки. 🔵Заповнюємо форму та чекаємо, кого виберуть відпишіться від мене, я на вас ображусь!😑Binance🔶ByBit🔷OKX⚫️Bing X🔵MEXCHotCoin❤️Playboi Chat💬
👁 959 26-02-07 14:50
🤴EVEDEX - для тих, хто пролетів повз Hyperliquid і Aster DEXЯкщо чесно таких сетапів на ринку зараз одиниці.Hyperliquid і Aster вже віддали свої дропи,хто був рано вже забравхто прийшов на хайпі просто подивився 😭 алепрямо зараз зʼявляється нова точка входу.Я починаю фармити поінти та обʼєм на EVEDEXі за відчуттями це саме той момент, коли ще тихо, але вже вигідно Чому EVEDEX виглядає жирно 🤔Perp DEX + повноцінний мобільний застосунок• Реальний щоденний кешбек в USDT за кожну угоду• Поінти + XP + дейлі таски• Вся логіка завʼязана на обʼєм і активність, а не “зайшов раз”• Головне — поінти вже капають, але масового FOMO ще немає.Що робимо:- Реєструємось на сайті, +10% кешбеку на 6 місяців- Заходимо з комфортним депозитом бажано до 500$,торгуємо, підключаємо ботів - Виконуємо дейліфармимо поінти, кешбек та стату під дропEVEDEX зараз дуже нагадує Hyperliquid і Asterдо того, як туди полізли всіРеєстрація + бонус + старт фарму:https://invite.evedex.com/fydeztlsBinance🔶ByBit🔷OKX⚫️Bing X🔵MEXCHotCoin❤️Playboi Chat💬
👁 1,000 26-01-13 21:47
Що можна робити на ринку та як взагалі себе пробувати у всякому? Почну з того, що якщо ви лінивий гусак, то вам не то що в крипті робити та бути підписаним на мене, але й по життю буде важко💋 у наші часи якщо ти не конкурентно-здібний, нажаль але ти ніхто і звати тебе ніяк і от в крипті саме такі люди більше всього ниють про те, що проєкти слабо сиплять, це не він проспав якийсь дроп чи лістинг, це просто біржа хитра🤣 І таких людей ДУЖЕ багато, я навіть не знаю як вам передати цю кількість… Я просто хочу одного, щоб люди могли лізти, цікавитися та заробляти з того контенту, що я вам даю, і більше нічого мене не хвилює на даний моментЩо я роблю зараз? Це всякі дропи, які тебе не покормлять на 1000$, але я вкачую свою іншу здатність - це абуз/мультиакінг🖤 Це дуже перспективний напрямок ( для мене так точно ), бо насправді, я дуже люблю виносити дропи де дають 30-50$/аккаунт і робити по 20-50 акків, така ферма може ДУЖЕ вас кормити, от повірте мені😋 Також роблю DEX біржі, по типу Arkham, Lighter та інші після цього поста на днях вийдуть нові мої розбори, будемо виносити все пачками😋Binance🔶ByBit🔷OKX⚫️Bing X🔵MEXCHotCoin❤️Playboi Chat💬
👁 1,060 25-12-24 13:12
DEX який потрібен насипати, я чесно ще такого не бачив🍽 Підтримка від HyperLiquid❗️перед всім цим скажу, що все що я написав нижче - це бетка, і навіть самі тупі криптани знають, що за ось такі бетки та ранні стадії у проектах завжди сиплять багато, іноді навіть більше чим основний дроп, поїхали👅 Лазив по Твітеру і знайшов DEX з пьорпами, де ми повинні торгувати фьючерсами АЛЕ! Тут ми торгуємо активами CS Go ( скіни ), карточки Pokemon, і навіть активами віце премʼєра Трампа Джуді Венса 🤣 це дуже смішно, але таке я бачу вперше і має дуже великі перспективи на щедру насипку, чого? Судячи з того що я знайшов і побачив у них на біржі та в доках - Trove має пряму підтримку від HyperLiquid та ходять слухи про фонд Paradigm ( але це не підтверджено ). Інвест доречі не називають, але виглядає що інвесту тут досить багато, пізніше його розголосять - ще раз, ВИГЛЯДАЄ ДУЖЕ ІМБОВО, люблю себе за свій ресерч🥰 Що робимо? 🔴заходимо на сайт і підключаємо гаманець 🔴вводимо інвайт код - YGRJNTT ( там якийсь % буст йде до угод та торгів ) 🔴натискаємо Get testnet $USDH і обмінюємо ваші реальні USDC в мережі ARB/Base на тестові токени ( я обміняв 5 $USDC Base і мені дали 5k$ тестових )🔵ВСЕ! тепер торгуємо, стараючись у + та відстежуємо місце у лідерборді, ну і поінти фармимо під дропІ ще один момент, походу тут дають поітни за те, що ви на інших біржах відпрацьовуєте дропи, ось твіт їх про це, та ось стаття про поінти, якщо хтось не зрозумів з мого поста, всіх обійняв🤍Binance🔶ByBit🔷OKX⚫️Bing X🔵MEXCHotCoin❤️Playboi Chat💬