Fuente
Південь ™ | Про Київ від адміна що Пісюном Шахеди збиває:Доречі, для тих хто ще не...
17 400 Vistas/Alcance
2026-04-12 19:59
Mensaje №101256
Про Київ від адміна що Пісюном Шахеди збиває:Доречі, для тих хто ще не був в Києві, зараз опишу це місто, для розуміння.Плюси:1. Великі архітектурні локації на правому березі. Треба дуже довго обходити центр, щоб побачити красиві місця (в порівнянні з Одесою, то центр Одеси маленький, і історичні райони не великі). 2. Метро - максимально рятує в переміщенні по місту, не дорого і швидко3. Ліси - вони часто зустрічаються як в парку так і на околицях міста. Дуже красиві ліси і гарні локації для тих хто любить природу. На цьому із плюсів все.МІНУСИ (ЇХ буде багато)1. Самі їбануті пробки на дорогах які я тільки зустрічав (У Львові теж пробки не квіточки, але там конструктивно із за вузьких доріг вони створюються)2. Їбанута наглухо молодь - я не беру всіх, але тих де я в основному їх бачив (центр Києва) просто дикарі їбані, обдолбані, п'яні, видають такі крики, наче крики грішників з преісподні (ще раз порівняю з Одесою та іншими містами де я був, там молодь дуже адекватна, спокійна навіть коли вони пьяні, вони поводять себе адекватно) тут же просто йобаний піздец, не розумію шо з цими людьми.3. ЧСВшні люди (Уточнюю це саме на правому березі, на лівому люди більш добріші). Куди б ти не зайшов, в магазин, заправку або інші завідухи, вас буде зустрічати недовольне їбало, яке на тебе буде дивитись наче ти їй насрав в душу, та ще й в придачу буде на щось возмущатись по типу чого я зайшов в магазин за 10 хвилин після відкриття. 4. Ціни в заведухах на правому березі дуже дорогі, тому посидіти за столиком вийде в ніхуя собі (якщо порівнювати з Одесою або Левом, то в центрі міста там 50/50 є як дорогі заведухи так і дешеві, де ти можешь позволити собі посидіти і не вбїбати половину зп). Тут же в Києві всі заведухи дорогі. 5. Хуйова шаурма (не рекомендую брати ніде). Але якщо ви поруч з Парком Шевченка, то там є єдина шаурмечна, яка готує саму смачну шаурму, але таких мінімум по Києву. Тому моя особиста оцінка Києву - 6/10. Місто наповнене понтами, сірим відношенням один до одного. Я ніде не почувався себе так дискомфортно як в Києві. Тому я дуже хотів поїхати назад в Одесу, і коли я приїхав додому то тут наче все таке позитивне, рідне та яскраве, навіть встиг побалакати з зовсім чужими людьми, тому що бачишь усмішку на їх обличчі і якесь психологічну взаємність до себе.