Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Їбануті петиції
Añadido 08 ene. 2023

Їбануті петиції

@pitunhuilo
Número de suscriptores: 2 179
Fotos: 1,100
Videos: 27
Enlaces: 1,030
Descripción:
Надіслати петицію: @jibanutipetyciji_bot Робимо інтерес до суспільного життя та ініціатив третього сектору в житті держави. І крінжуємо трошки. Публікуємо також серйозні петиції Підписуйтесь, щоб зробити із свого волевиявлення в петиціях корисну звичку!
Fuente

Їбануті петиції | Оголошуємо максимальний збір підписів під 9-ю петицією про скасування ...

Logotipo de la comunidad de telegram - Їбануті петиції Їбануті петиції @pitunhuilo
2 340 Vistas/Alcance 2025-03-12 14:50 Mensaje №1463
Оголошуємо максимальний збір підписів під 9-ю петицією про скасування зупинки комунального транспорту у Києві під час тривог.https://kvd.page.link/AQkoo5v17TXouxFt9Залишилось всього 4 дні і треба 1500 підписів. А нижче просто цитуємо автора петиції:Прошу усіх Киян підтримати цю петицію, з надією на те що мер Віталій Кличко одумається, і дозволить рух громадського транспорту під час повітряних тривог. У людей немає змоги нормально добиратися на роботу або додому, а якщо це стосується тривог у вечірньо-нічний період - то не у всіх є змога добиратись до своїх домівок, ночуючи на вулиці. Ці незручності напряму залежать від Віталія Кличка, так як він мер м.Києва. Люди потрапляють у таку ситуацію завдяки цьому "недолугому" рішенню, не отримавши ніяких компенсацій за незручності. Також не є безпечним те що люди стоять на зупинках під час тривог, взявши наприклад ту ж саму станцію Лук'янівська, де люди перечікують тривогу під Артем-заводом. Прошу розглянути цю петицію, і зробити відповідні рішення, на користь Киян. І до речі, хоч і багато хто знає - транспорт тільки у Києві зупиняється під час тривог, оскільки Кличку відверто начхати на людей.