Зробити соціальну допомогу адресною і припинити марнотратство коштів платників податків в умовах війниПідтримайте петицію Останнього Капіталіста та Ціни Держави. В умовах екзистенційної боротьби – для нас критично важливо економити кожну гривню, і спрямовувати її туди, де це дійсно необхідно!Ми розуміємо, що через повномасштабне вторгнення багато людей опинилися у скрутному становищі і потребують допомоги. Та ми не можемо дозволяти собі нецільові та неадресні витрати.В той же час держава утримує штучно занижені тарифи, дотуючи всіх без винятку, включаючи тих, хто цілком спроможний нести ці витрати самостійно. І замість того, щоб виправляти цю ситуацію, уряд запроваджує нові неадресні програми, від єПідтримки до єБаку. Ми хочемо підняти це питання системно. Донести до суспільства та політикуму, що так далі продовжуватись – не може! Саме тому зареєстрували петицію на сайті Президента, але нас спрямували на сайт Кабміну, як більш профільний. Надіємось і надалі інститут Президента буде продовжувати цей принцип. І перестане давати вказівки уряду в межах його відповідальності.Так, петиції – це не зміна вже завтра. Та це крок, який дає можливість нам висловити свою громадську позицію. Підтримайте її своїм підписом: https://petition.kmu.gov.ua/petitions/9741
❗️У цьому відео — вся правда про те, як бариги намагаються врятувати свою шкуру брудними грошима і відбілити репутацію за рахунок наших ветеранів. Вони думали, що можуть діяти тихо, але ми знаємо всі їхні кроки ще до того, як вони їх роблять.🗣А тепер послання прямо до вас, щури з U420:Ви загралися. Ваші дешеві боти в коментарях, жалюгідні погрози і кишенькова охорона вас не врятують. Це не дискусія і не попередження. Ви або добровільно і назавжди забираєтеся з наших вулиць, або вам остаточний кінець. Ми випалимо вашу мережу під корінь. Жодна «відбілювальна кампанія» вам не допоможе — на вас чекає лише тотальна зачистка. Час пішов.🗣ЗВЕРЕННЯ ДО ПІДПИСНИКІВ:⏺Максимальний репост! Кидайте це відео в усі чати, поширюйте у сторіс, показуйте побратимам!⏺Бариги бояться лише одного — коли про їхні брудні схеми дізнаються масово. Вони намагаються заткнути нам рота купленими ботами, але справжніх людей не зупинити! Кожен ваш репост це прямий удар по їхній мережі і цвях у кришку їхньої труни. Зробимо так, щоб земля горіла у них під ногами!🔥#СтопНаркоШоп
Оголошуємо максимальний збір підписів під 9-ю петицією про скасування зупинки комунального транспорту у Києві під час тривог.https://kvd.page.link/AQkoo5v17TXouxFt9Залишилось всього 4 дні і треба 1500 підписів. А нижче просто цитуємо автора петиції:Прошу усіх Киян підтримати цю петицію, з надією на те що мер Віталій Кличко одумається, і дозволить рух громадського транспорту під час повітряних тривог. У людей немає змоги нормально добиратися на роботу або додому, а якщо це стосується тривог у вечірньо-нічний період - то не у всіх є змога добиратись до своїх домівок, ночуючи на вулиці. Ці незручності напряму залежать від Віталія Кличка, так як він мер м.Києва. Люди потрапляють у таку ситуацію завдяки цьому "недолугому" рішенню, не отримавши ніяких компенсацій за незручності. Також не є безпечним те що люди стоять на зупинках під час тривог, взявши наприклад ту ж саму станцію Лук'янівська, де люди перечікують тривогу під Артем-заводом. Прошу розглянути цю петицію, і зробити відповідні рішення, на користь Киян. І до речі, хоч і багато хто знає - транспорт тільки у Києві зупиняється під час тривог, оскільки Кличку відверто начхати на людей.
Друзі залишилось зібрати менше ніж 1 тисячу підписів, залишається не так багато часу. Прохання розповсюдити та підписати петицію, про надання звання Героя України (посмертно) бійцю 3 окремої штурмової бригади 2-го механізованого батальйону 3-ї механізованої роти Іллі Остапенку (друг Чівас) Біографія цього 24-річного молодика захоплює до сліз. Адже він сам долучився до Запорізького ТРО, пройшов бої під Бахмутом, проявляв лідерські якості, першим йшов у розвідку, під його командуванням група винесла близько 40 поранених в Андріївці. Навесні 2024 р. Ілля повів за собою штурмову групу та у нерівному бою загинув на Харківському напрямку.Друг Чівас взірець сучасного українського Воїна та захисника. Знання і традиції, якими Ілля щедро ділився з військовослужбовцями, продовжують переходити від досвідчених воїнів до молодих, зберігаючи пам’ять про його боротьбу - гідний присвоєння звання Герой України (посмертно). Прохання підписати петицію за посиланням 👇https://petition.president.gov.ua/petition/234538