Fuente
Пирятинська громада | Сьогодні відбулася остання у цьому році сесія міської ради. Традиційно...
6 320 Vistas/Alcance
2025-12-24 14:14
Mensaje №21353
Сьогодні відбулася остання у цьому році сесія міської ради. Традиційно вона була стратегічно важливою для роботи муніципалітету в наступному році: ухвалено Статут Пирятинської міської територіальної громади, затверджено бюджет на 2026 рік та низку цільових програм, на реалізацію яких і буде спрямовано бюджетні ресурси. Водночас ця сесія стала для мене завершальною на посаді міського голови. Я звернувся до ради з проханням прийняти мою відставку. Це непросте, але виважене й усвідомлене рішення, яке вважаю правильним.П’ятирічна каденція, на яку я брав на себе відповідальність результативно працювати, завершилася, а майже всі ключові цілі моєї програми реалізовані.У зв’язку з цим вважаю доцільним завершити роботу на посаді міського голови та передаю виконання повноважень секретарю міської ради Сергію Пазюку, який виконуватиме обов’язки міського голови і, переконаний, разом із командою професійних заступників добросовісно й віддано продовжить працювати на благо розвитку Пирятинської громади. Щиро дякую жителям Пирятинської громади за довіру, активну участь у прийнятті рішень, підтримку та конструктивну критику, які були важливим рушієм нашої спільної роботи. Дякую колегам, депутатам, партнерам і кожному мешканцю громади за п’ять років плідної, відповідальної та самовідданої праці. Бажаю Пирятинській громаді й надалі впевнено рухатися вперед у тому ж дусі. Запевняю, що й надалі моя діяльність буде спрямована на її розвиток і добробут.