Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Підслухано|Великодимерська громада
Añadido 14 jul. 2024

Підслухано|Великодимерська громада

@pidsluhano_VD
Número de suscriptores: 5 635
Fotos: 20,200
Videos: 3,000
Enlaces: 7,240
Descripción:
Повідомити новину або замовити рекламу https://t.me/antoninaKornienko

👥 Número de suscriptores

5 635
Promedio/Día:: +2
Promedio/Tiempo:: +2
Promedio/Mes:: +32

👁️ Vistas promedio por mensaje

1 508
Promedio/Día:: 1,370
Promedio/Tiempo:: 1,254
ERR: 26.76%

📊 Mensajes por Día

2
Último día: 4
Promedio semanal: 2.1
Promedio por día: 2

Historial de cambios de nombre

Підслухано|Великодимерська громада 2026-04-05
Підслухано|Великодимерська ОТГ 2024-07-14

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

18 червня в межах репатріаційних заходів до України "НА ЩИТІ" повернули 522 тіла (останків), які, за інформацією російської сторони, належать українським Захисникам. Кожне таке повернення "НА ЩИТІ" - це результат складної багаторівневої роботи багатьох державних структур та служб, зокрема Генерального штабу Збройних Сил України, Об’єднаного центру при Службі безпеки України, Секретаріату Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими, Державної служби України з надзвичайних ситуацій та інших складових сектору безпеки й оборони України. Сприяння у проведенні заходів надає також Міжнародний Комітет Червоного Хреста.Важливу місію у цьому процесі виконують пошукові групи Гуманітарного проєкту Збройних Сил України "НА ЩИТІ", діяльність яких координує Центральне управління цивільно-військового співробітництва Генерального штабу Збройних Сил України. Попри постійну загрозу ударів безпілотників, дистанційного мінування та ворожих обстрілів, ці групи продовжують працювати у складних та небезпечних районах, щоб повернути додому тих, хто віддав життя за Україну.Далі розпочинається не менш важлива робота - транспортування репатрійованих тіл, яке забезпечують сили та засоби Об’єднаного центру забезпечення заходів ЦВС Збройних Сил України.Після цього відбудуться усі необхідні експертні дослідження та ідентифікація. Кожне встановлене ім’я - це можливість для рідних нарешті отримати відповідь, повернути свого Захисника додому та гідно вшанувати його пам’ять.🕯️ Вічна пам’ять полеглим Захисникам і Захисницям України. Щирі співчуття рідним та близьким.За інформацією Центрального управління цивільно-військового співробітництва Генерального штабу Збройних Сил України#наЩиті #ЦВСГенеральний штаб ЗСУ
Припинено наркотрафік метадону до Київського слідчого ізолятора: поліція Київщини повідомила про підозру учасникам організованої групиВикрито раніше судимого зловмисника, який перебуваючи під вартою в Київському слідчому ізоляторі створив та очолив організовану злочинну групу з незаконного придбання, зберігання та збуту наркотичних засобів. Фігурантам загрожує до 12 років позбавлення волі.Задокументували злочинну схему слідчі слідчого управління обласної поліції за оперативного супроводження співробітників управління стратегічних розслідувань у Київській області ДСР Нацполіції України за силової підтримки полку поліції особливого призначення.Встановлено, що 38-річний організатор залучив до незаконної діяльності шістьох спільників. Учасники чітко дотримувалися розробленого плану та розподілених ролей з метою вчинення особливо тяжких злочинів, пов'язаних зі збутом наркотиків.Виконавці підшуковували наркозалежних осіб, які перебували на замісній підтримувальній терапії для отримання метадону в медичних центрах, представники яких сприяли особам в отриманні більшої кількості пігулок. Надалі наркоділки приховували заборонені речовини у продуктах харчування чи засобах гігієни та поштою відправляли до Київського слідчого ізолятора з метою подальшого збуту. Правоохоронці задокументували незаконне постачання понад 560 пігулок, захованих у господарському милі, буряку чи інших харчових продуктах. Під час проведення обшуків у фігурантів справи виявлено та вилучено речові докази, що підтверджують їхню злочинну діяльність, зокрема 29 мобільних телефонів, банківські картки, ноутбуки та носії інформації, медичну документацію, журнали обліку наркотичних засобів, чорнові записи, пігулки метадону, димедролу та інших препаратів, а також кошти: 2 194 доларів, 100 євро та понад 1,65 мільйона гривень.Трьох осіб затримано в порядку ст. 615 Кримінального процесуального кодексу України.Слідчі слідчого управління поліції Київщини, за процесуального керівництва Київської обласної прокуратури, повідомили про підозру сімом учасникам організованої групи у незаконному пересиланні, придбанні з метою збуту наркотичного засобу у великих розмірах та збуті наркотичного засобу, вчиненому повторно, в складі організованої групи (ч. 3 ст. 307 Кримінального кодексу України).Наразі проводяться слідчі дії щодо встановлення інших причетних осіб до вказаного злочину. Досудове розслідування триває.#поліція #поліціяКиївщиниМВС України Національна поліція України Oboz.ua Телеканал ICTVПоліція Київської області
Рано чи пізно справжня сутність людини проявляється, як би вона не намагалася її приховати.Рано чи пізно справжня сутність людини проявляється, як би вона не намагалась її приховати.Ось Людмила Нишенко вже вкотре продемонструвала приховану сторону своєї особистості.Одна її сторона - найтитулованіший волонтер громади.Але є й інша сторона, що проявилася тоді, коли, ставши депутатом, вона не підтримала своїм голосом допомогу військовослужбовцям, підвищення виплати на поранення та за загибель !!!З одного боку від неї звучать слова: "Все для хлопців, все для фронту". З іншого - голосування за щомісячне' преміювання Борсука у розмірі 200%' !!!Так само виникають питання й щодо її релігійної позиції. Публічно вона називає себе вірянкою Православної церкви України, має орден "Святого Пантелеймона", отриманий від ПЦУ, співає в церковному хорі. Але сьогодні, у страшний для України день, коли внаслідок обстрілу Києва постраждала й Києво-Печерська лавра, під дописом священника московського патріархату, який написав про пошкодження святині, Людмила Нишенко залишила коментар підтримки, написавши, що пошкоджено "колиску нашої віри". То чиєї віри ви будете, Людмило?Для мене це ще один доказ того, що справжні переконання людини рано чи пізно проявляються. У вирішальні моменти вони вириваються назовні, незважаючи на можливий осуд.Втім, про який я осуд? Армія її прихильників наврядче має вміння аналізувати. Одні вдячні їй за "незаконні" укольчики краси, інші - за допомогу з абортами. І, на жаль, багатьом цього достатньо, щоб не ставити зайвих запитань і не аналізувати вчинки тих, кого вони підтримують.Рано чи пізно справжня сутність людини проявляється, як би вона не намагалася її приховати.Аліна Антоненко
ШОК-КОНТЕНТ: Знайдено найдорожче місце на Землі, і це не Монако!Поки прості смертні у Великодимерській громаді намагаються зрозуміти, де їм жити після руйнування будинків, наше улюблене КП "Великодимерське" чітко знає, без чого ми ВСІ точно помремо. Ні, це не житло для сімей, які втратили дах над головою.Ні, це не відбудова гуртожитків.Ні, це навіть не допомога мешканцям.Це... ТА-ДАМ! Дитячий майданчик у центрі Великої Димерки! На другу чергу його "золотого" ремонту уклали договір на ще 1 425 000 гривень. Свіженьких. З нашого з вами бюджету. Здати цей шедевр світової архітектури мають до 31 липня 2026 року.А тепер рахуємо разом, бо від цифр починає сіпатися око.Перша черга ремонту вже обійшлася громаді у 3,39 мільйона гривень! Плюс теперішній "додаточок" - і загальна вартість капремонту ОДНОГО майданчика біля селищної ради офіційно перевищила 4,8 МІЛЬЙОНА ГРИВЕНЬ!Схоже, Борсук і Куценко вирішили піти на світовий рекорд і створити найдорожчий квадратний метр в історії Київської області. Навіть фонтан у центрі вже нервово курить у сторонці - у нього з'явився гідний конкурент по викачуванню грошей!Зате тепер ніхто не має права казати, що в бюджеті "немає грошей". Гроші є! Просто ми, нечесані гуманітарії, неправильно розуміємо слово "ПРІОРИТЕТИ". Тому закриваємо роти, не ставимо зайвих запитань, просто проходимо повз і милуємося черговим геніальним розпилом. Житло почекає, а от пісочок сам себе не позолотить!Кому цікаво подивитися на кошторис цього "Діснейленду", переходьте за офіційним посиланням на Державні закупівлі Prozorro:https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2026-04-16-010198-aНапишіть у коментарях: як думаєте, що там побудують за 4,8 мільйона? Дитячі гойдалки з титану чи пісочницю з підігрівом, Wi-Fi та мармуровими бордюрами? ПС: //www.ukr.netАнатолій Юрченко
🕯️ 14 червня — 12 роковин трагедії Іл-76 під ЛуганськомУ ніч на 14 червня 2014 року Україна пережила одну з найболючіших втрат початку російсько-української війни. Під час заходу на посадку до Луганського аеропорту російські бойовики збили військово-транспортний літак Іл-76 Повітряних Сил України.На борту перебували 49 людей — 40 десантників та 9 членів екіпажу. Не вижив ніхто.Вони летіли виконувати свій обов’язок, доставити підкріплення, спорядження та боєприпаси захисникам Луганського аеропорту, який уже тоді став одним із символів незламності українських воїнів.Літак був підбитий із переносного зенітно-ракетного комплексу під час заходу на посадку. Після влучання він загорівся, впав і вибухнув. Разом із ним обірвалися 49 життів — молодих, мужніх, сповнених планів та мрій.Минуло 12 років. Але біль цієї втрати не згасає. Ми пам’ятаємо кожного військовослужбовця та кожного члена екіпажу, які віддали життя за Україну.Ця трагедія назавжди залишиться в історії боротьби нашої держави за свободу та незалежність. Вона нагадує нам про високу ціну, яку українці платять за право жити на своїй землі.Світла пам’ять Героям.Вічна слава та шана тим, хто віддав своє життя за Україну.🇺🇦 Герої не вмираютьIrene Koval
СвинобоссУ ведучого шоу нашої громади Олександр Борсук нове амплуа - дірєхтор свинофермиНі, не тої, про яку ви подумали.У деклараціях Великодимерського ведучого з 2024 року з'явився у власності комплекс нежитлових будівель і споруд свиноферми площею 1235,3 м².Знаходиться цей об'єкт у селі Лутава Чернігівської області.Право власності, згідно з декларацією, набуте 26 травня 2021 року.І тут виникає цікаве питання.Якщо свиноферма перебуває у власності з 2021 року, то чому вона відсутня у деклараціях за 2021, 2022 та 2023 роки?Адже закон прямо зобов'язує декларувати об'єкти нерухомості, що перебувають у власності декларанта.Зате у деклараціях за 2024 та 2025 роки свиноферма вже з'являється.Тобто або об'єкт був "забутий" протягом трьох років, або виникають інші запитання щодо достовірності відомостей у деклараціях.Але найбільше мене потішила сама назва об'єкта.Виходить, що Олександр Борсук керує одразу двома господарствами.Одне - офіційна свиноферма в Лутаві.Друге - Великодимерська громада.І тепер дуже цікаво з'ясувати, де знаходиться материнська компанія, а де філіал.Бо офіційно свиноферма розташована в Чернігівській області.Але якщо подивитися на деякі кадрові рішення, премії, земельні питання, освоєння бюджетних коштів та окремих персонажів, які роками чудово почуваються біля бюджетного корита, то починають закрадатися певні сумніви.Можливо, це не свиноферма в Лутаві є філіалом.Можливо, все навпаки.Щоправда, після деяких сесій Великодимерської селищної ради вже не зовсім зрозуміло, де саме знаходиться свиноферма.У Лутаві є відповідні будівлі.А у Великій Димерці - відповідна атмосфера.Скрін із декларації додаю.Можливо, у Борсука знайдеться пояснення, де саме три роки переховувалася ця свиноферма і чому громадськість дізналася про неї лише у 2024 році.А може це й та, про яку ви подумали на самому початку...https://public.nazk.gov.ua/documents/502376cd-397d-499f-8552-8d38d308fbdfАнатолій Юрченко
🚨 4 РОКИ БЕЗ ЖИТЛА. ЧОМУ ЦІ ЛЮДИ ВИЯВИЛИСЯ ЗАЙВИМИ ДЛЯ ВЕЛИКОДИМЕРСЬКОЇ ВЛАДИ? 🚨Поки в Україні працює програма єВідновлення, люди отримують компенсації за зруйноване житло, сертифікати на придбання квартир і будинків, мешканці гуртожитку в селі Залісся Великодимерської громади вже четвертий рік живуть у невизначеності.Чотири роки…Чотири роки люди чекають на вирішення проблеми, яка мала бути вирішена ще давно.Чотири роки вони чують обіцянки, але не бачать результату.То що ж не так саме з цими людьми?Чому їх оминула «турбота» керівництва Великодимерської громади?Чому для одних знаходяться 15,5 мільйона гривень на відбудову одного будинку, а десятки мешканців гуртожитку роками залишаються без нормальних умов для життя?На відео — реальний стан будівлі та реальні люди, яких система фактично залишила сам на сам зі своєю бідою.Після публікації нашого першого репортажу про цей гуртожиток:👉 https://www.facebook.com/share/v/1DzrBAkwbL/ми отримали десятки звернень від жителів Великодимерської громади.Люди розповідають власні історії про проблеми з відбудовою, байдужість посадовців та рішення, наслідки яких вони відчувають на собі до сьогодні.Ми чуємо кожного.Ми будемо розповідати про кожну таку історію.Ми будемо вимагати відповідей від тих, хто зобов’язаний працювати в інтересах громади, а не шукати виправдання власній бездіяльності.📩 Якщо ви також постраждали від бездіяльності, недбалості або несправедливих рішень під час відбудови у Великодимерській громаді — звертайтеся:☎️ 067-761-31-99Разом ми привернемо увагу до кожної проблеми.🔴 МАКСИМАЛЬНИЙ РЕПОСТ!Нехай про цю історію дізнаються всі.Нехай ці люди нарешті отримають те, на що мають повне право — безпечне житло та людське ставлення.#ВеликодимерськаГромада #Залісся #Відбудова #4РокиБезЖитла #ЛюдиУВідчаї #БроварськийРайон #Київщина #ГромадаМаєЗнати #Розголос #РепостАнтоніна Корнієнко
Гроші - бізнес-партнеруЯк ви вже всі знаєте, у Заліссі на вкраденій у громади землі будують житловий масив СТ "Софія". Це той, що проходить по кількох кримінальних справах щодо розкрадання бюджетних коштів на відбудові.За нашими даними - це спільний проєкт Куценка, Ткаченка та Вячеслав Герасименко.За інформацією інсайдера, продаж будиночків по 80 тисяч доларів іде не дуже жваво. А бізнес підтримувати треба. І дехто думає, що саме для таких цілей існує бюджет громади.Як ми знаємо, куратором Кп Великодимерське є борсучий заступник Куценко.Тож підконтрольне йому КП укладає договір з ТОВ "Трансагро-М" на... прибирання та підмітання вулиць у Жердівському старостинському окрузі.Тож, увага, мешканці сіл Жердова, Тарасівка, Підлісся!!!, Вільне, Покровське, Захарівка та Михайлівка!Коли вас вчергове покличуть на толоку з прибирання вулиць - не ігноруйте. Від вас залежить, чи отримає котеджне будівництво фінансування за виконану вами роботу, чи просто отримає. Але ж вам буде приємно від прибраних вулиць.А це 120 тисяч гривень.За ці кошти фірма Вячеслава Герасименка повинна згребти накопичений пил, листя, придорожнє сміття, пісок, гравій, відсівку, грунт, листя, зелену масу, подрібнені щіпки, кущі, хмиз та чагарники не тільки на проїжджих частинах вулиць, тротуарах, узбіччях та прилеглих до них територіях, а також у парках, скверах, громадських місцях та інших об'єктах благоустрою комунальної власності.Потім усе це потрібно навантажити спеціалізованою технікою на вантажні автомобілі та вивезти в межах 15 кілометрів.Ви вже уявили собі ці чистенькі, вилизані вулички вашого старостату?Залишається тільки одне.Правильно - вирівнювання та планування грунтового покриття проїжджих частин доріг, тротуарів та всього іншого, що є на території вказаних сіл.І це КП "Великодимерське" теж передбачило та внесло до договору.Договір діє до 31 грудня 2026 року.Тільки уявіть, як буде виглядати NEW-Жердова вже наступного року!І да - не забудьте потім подякувати Вячеславу Герасименку.ПС. Повний перелік сіл та вулиць дивіться в документах.ППС. І не треба до мене дзвонити з розборками і вимогами видалити допис.— разом з Irene Koval' у Нью ВасюкиАнатолій Юрченко
🚨 15,5 МІЛЬЙОНА — ГРИШКАМ, АВАРІЙНИЙ ГУРТОЖИТОК — ЛЮДЯМ! Так виглядає ВІДБУДОВА у Великодимерській громаді! 🚨Поки місцевий депутат Гришко Віталій отримує 15,5 мільйона гривень державних коштів за один зруйнований будинок, 36 родин у селі Підсобне 3 2022 року чекають на право повернутися до нормального життя.Гуртожиток, на відновлення якого виділили трохи більше мільйона гривень, керівництво Великодимерської громади довело до такого стану, що будівлю офіційно визнали аварійною. Люди за державні кошти зробили ремонти, але жити там не можуть — дах руйнується, коридори непридатні, а сам будинок становить небезпеку.І поки офіційно визнані судом КОРУПЦІОНЕРИ Борсук та Куценко, які сьогодні обіймають посади т.в.о. голови громади та його заступника, шукають виправдання власній бездіяльності, 36 родин продовжують жити без даху над головою.❗️Київська обласна державна адміністрація, Микола Калашник, скільки ще триватиме це знущання над людьми?❗️Київська обласна прокуратура, Офіс Генерального прокурора, коли буде дана правова оцінка рішенням та діям посадовців під час відбудови у Великодимерській громаді?Люди втомилися чекати.Люди вимагають справедливості.Люди вимагають відповідальності.🔴 МАКСИМАЛЬНИЙ РЕПОСТ!Якщо місцева влада не чує людей — нехай їх почує вся Україна.Деталі тут👉https://www.facebook.com/share/g/1GrNYQPXgV/#ВеликодимерськаГромада #Підсобне #Відбудова #ЛюдиПотребуютьДопомоги #Репост #БроварськийРайонАнтоніна Корнієнко
Дитина померла, хоча про небезпеку знали: у Броварах підозрюють посадовицю служби у справах дітей Ювенальні прокурори Броварської окружної прокуратури повідомили про підозру начальниці відділу профілактики та захисту прав дитини служби у справах дітей Броварської міської ради за фактом службової недбалості, що спричинила загибель людини. Підставою для розслідування стала трагічна загибель дворічного хлопчика у Броварах навесні цього року. Ввечері 23 квітня дитині стало зле. Попри необхідність невідкладної медичної допомоги, матір не звернулася до лікарів та не вжила жодних заходів для порятунку сина. Згодом хлопчик помер. Жінка намагалася приховати смерть дитини, поклала тіло у коробку та сховала у шафі. Труп дитини правоохоронці виявили після звернення бабусі. Жінці повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 135 та ст. 166 КК України. Наразі вона під вартою. У ході подальшого розслідування встановлено, що ще за два місяці до смерті хлопчика до служби у справах дітей надходила інформація про неналежне виконання матір’ю батьківських обов’язків - зловживання алкоголем та можливу загрозу життю і здоров’ю дітей.Під час перевірки ці обставини підтвердилися. Фахівці встановили, що сім’я перебуває у складних життєвих обставинах та потребує соціального супроводу.Водночас посадовиця, яка відповідала за організацію роботи із захисту прав дітей, не забезпечила вжиття невідкладних заходів для безпеки малолітніх, не ініціювала питання щодо їх вилучення із небезпечного середовища та не забезпечила належного реагування на виявлені ризики.У результаті діти залишилися проживати в умовах, які становили загрозу для їх життя та здоров’я.«Ця справа не лише про відповідальність матері, яка залишила власну дитину помирати без допомоги, а й про відповідальність посадовців, які зобов’язані реагувати на сигнали небезпеки. Якщо державі відомо, що дитина перебуває під загрозою, усі передбачені законом механізми захисту мають бути задіяні негайно», - зазначив керівник Київської обласної прокуратури Дмитро Прокудін.Відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою, доки її вину не буде доведено в суді.Київська обласна прокуратура