Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ПЕТРУШЕВСЬКИЙ
Añadido 14 jul. 2024

ПЕТРУШЕВСЬКИЙ

@petrushevskyi
Número de suscriptores: 74 190
Fotos: 4,030
Videos: 1,660
Enlaces: 2,520
Descripción:
Юрій Петрушевський, Анастасія Міщенко, youtube РАЙТ НАУ PATREON patreon.com/rightnowukraine PAYPAL [email protected] КОНВЕРТ ПРИВАТ https://www.privat24.ua/send/jdk51 КАРТКА ПРИВАТ 5168 7521 5789 4257 зв’язок: [email protected]

👥 Número de suscriptores

74 190
Promedio/Día:: -37
Promedio/Tiempo:: -73
Promedio/Mes:: -1772

👁️ Vistas promedio por mensaje

17 297
Promedio/Día:: 19,100
Promedio/Tiempo:: 15,500
ERR: 23.31%

📊 Mensajes por Día

3.7
Último día: 5
Promedio semanal: 5.4
Promedio por día: 3.7

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 11,100 26-06-17 07:39
Хочу розповісти, на якому етапі насправді перебуває антибалістичний щит — щоб не доводилося читати про це у викривленому переказі окремих медіа.Ракета як ракета — готова. З точки зору аеродинаміки вона повністю виконує всі команди керування, причому виконує їх жорстко й агресивно — саме так, як потрібно для збиття балістики. Це ми зробили.Але це лише один елемент системи. Щоб реально збивати балістичні цілі, ракету ще потрібно інтегрувати з головкою самонаведення, командним центром і радарами.Тому давайте максимально чітко. Збивати балістичні ракети ми зможемо тоді, коли матимемо повний комплекс: головку самонаведення від провідної європейської компанії, інтеграцію з C2-центрами, захищений канал передачі цілевказання та команд корекції (datalink), стійкий до будь-якого РЕБ-придушення, та інтегровані радари. Над кожним із цих компонентів ми вже працюємо разом з європейськими партнерами.Ми робимо все, щоб якомога швидше захистити небо над Україною і над усім континентом. Це Штілерман пише. Залишилось зовсім небагато.Роки 2 і буде власна антибалістика.
👁 12,900 26-06-16 08:57
Чому Лукашенко вибачився перед Зеленським? Бо йому на стіл поклали карту (мапу). Ми ще з 2022 року знаємо, що він дуже любить карти (мапи). І тому йому дуже доступно пояснили, що буде з його країною і промисловістю. Пояснили на прикладі півдня України і мідл страйків.Сказали: Алєксандр Грігоріч, ти посмотрі что ми за месяц сделаем с сухопутним корідором. І прєдставь что будет с югом Беларусі. А ви маєте розуміти, що основні білоруські потужності зібрані саме на півдні. Бо радянський союз не очікував, що Білорусь буде атакована зі сторони України.Загинайте пальці на перший удар:📍База боєприпасів в Осиповичах📍Арсенал Бронна Гора📍Центр зберігання матеріально-технічного забезпечення в Лепельському районі📍База в Обуз-Лісновському районіДругий удар:📍43-й вузол зв'язку Вілейка (забезпечує наддовгохвильовий зв'язок з російськими атомними підводними човнами)📍Барановичі (радіолокаційна станція системи раннього сповіщення про ракетний напад «Волга»)📍Зябровка (С-300, С-400)Знайшов чудову статтю з коментарями Михайла Гончара, який видає весь список потенцій цілей:📍«Пеленг» (виробник оптико-електронних систем, тепловізійні приціли, різні системи наведення)📍«Інтеграл» (мікроелектроніка для ракет і безпілотників)📍«БілОМО» (оптика)📍«Агат» (системи РЕБ, зв’язок, тощо)Потім можемо перейти на автомобільні заводи. Вони ж всі є колісними базами для Іскандерів і купи різного російського лайна. 📍«МАЗ» і МЗКТ (виробляє важкі колісні шасі для російських ракетних комплексів "Іскандерів", "Тополь-М") 📍 558-й авіаремонтний завод - Су-25, Су-27, МіГ-29А також:📍Мозирський і Полоцький НПЗ📍"Гомель-Транснефть-Дружба"📍"Полоцьк-Транснефть-Дружба"📍«Гродно-Азот»📍«Могильовхімволокно»📍«БелШина»Так що захлопни свою халабуду, петух усатий.
👁 13,400 26-06-15 14:04
Падіння ТУ-22М3 це закономірність.Нагадую свій пост дворічною давнини:❗️❗️ Про технічні несправності Ту-22М3📍 Чому Росія так як раніше не б’є масовано по нашій енергосистемі?Розумні люди підказували, що одна з причин — дефіцит деталей для Ту-22М3.📍 Росія не виробляє двигуни для своїх «стратегів»Лінію виробництва двигунів НК-25 закрили ще в 1996 році. Відтоді вони ремонтують старі, витягуючи запчастини з таких самих зношених двигунів.📍 Ресурс цих двигунів — мізернийНовий НК-25 працює лише 150 годин до першого ремонту. А після ремонту — ще менше: 50-70 годин.📍 Цей літак — божевільний мікс технологій 21-го століття і архаїзму 70-х Усередині — 480 км дротів, з’єднаних 20 тисячами роз’ємів. Всі дроти білі, бо в СРСР не було кольорових (і сексу теж). Всі вони старі й зношені, бо літак не герметичний (крім кабіни).📍 Щоб їх замінити, треба розібрати літак до гвинтикаА тепер уявіть: сотні томів документації, інженери, які намагаються в ній розібратися, і ці зношені літаки, які досі змушені літати.Далі буде! 😉
👁 15,200 26-06-02 10:50
Сьогодні україномовні Тредси, Фейсбуки, Твіттери, Інстаграми та Телеграми розчехлилися, що в київському метро не вистачить місця для всіх 3+ млн громадян.РЕМАРКА: я не буду робити вигляд, що безгрішний, бо мене змушують ходити в метро. Завжди матюкаюсь, але йду. Бо дитина. Бо дружина. Сьогодні я начитався, що я погана людина, бо тягаю в метро свій намет і через це для когось не вистачає місця. Звичайно не на нашій станції метро. У нас багато вільного місця. Проблеми є в районах де постійно прилітає. Але я та сама людина яка ходить з наметом в метро. Є тривога чи немає. Якщо є попередження і ми не виїхали за місто, то ми чухаємо з наметом в метро і спимо там до ранку. Намет на 2 людини, в який ми кидаємо 2 каремати і спальнікі, і це єдина можливість аби дитина поспала вночі. Пробували зі стільцями, вона просто волає нонстопом, бо хоче спати, але не може. І навколо всі теж напружені, бо дитина оре. Але коли хтось приходить вже під звуки розриву балістики і бачить, що в метро стоїть намет, то це їм не подобається. Я вважаю, що всім би було простіше, аби прильотів не було. Але коли вони є, то на 5ий рік війни сваритися треба не з людьми, які займають в метро стільки ж місця скільки надувний двомісний матрас чи 2 розкладушки. Сваритися треба з міською владою, яка робить вигляд, що всі кияни помістяться у метро. І за 5 років не будують повноцінних бомбосховищ ДЛЯ МІСТЯН! Бо в метро і так норм. І так, сваритися з владою треба. Бо якщо за роки повномасштабки бульдозерами знесено більше історичних будівель, ніж російськими ракетами, то з цією владою щось не так.
👁 16,700 26-05-27 21:04
Останнє по Старобільську. Почитав я «розслідування» українського медіа «Реальна Газета», яке переїхало з Луганська в Київ. Типу з інсайдами.Багато інформації про реальних жертв трагедії. Багато загиблих звичайних цивільних (?) студентів. Але факт того, що в них були воєнізовані гуртки і вони вчили управляти дронами — про це ні слова. Ще більше риторичних питань про знищені будівлі в яких нікого не пустили. Очевидно що вони були ціллю. ФСБшники туди не допускали нікого. Але це не розслідування. Як правильно написала Таня Пушнова: опис ситуації по ворожій соцмережі і по російським медіа, без інсайдів з поля, живих підтверджень від родичів і друзів, хай навіть анонімних, нерозуміння обставин смерті і висновки про сам факт смерті по коментарях, нерозуміння звідки і куди прилетіло, чи зачепило хвилею, чи справді пряме влучання - не просто не розслідування, а навіть не журналістика. І моралізаторство, що побудоване на цьому - це чисте шкідництво в умовах війни, це поглиблення розколу і множення сумнівів. Але для загальної картини публікую тут посилання, аби ви самі зробили висновки:https://realgazeta.com.ua/studienti-buli-shcho-vidbuvaietsia-z-diskusiieiu-pro-udar-po-okupovanomu-starobilsku/?fbclid=IwY2xjawSEOVhleHRuA2FlbQIxMABicmlkETFySkNhTmp0UkpKbEt2N2lBc3J0YwZhcHBfaWQQMjIyMDM5MTc4ODIwMDg5MgABHn778TycZKoPJG1CplsE0yjS5jqfaNDu8T4JB7FsRHOlB84KsDs-lgZ6rk3y_aem_X385SSBo5xdm_XLMCxxTvA
👁 22,300 26-05-24 13:21
Телеграм-клікодрочери-хайпожери. Як ви заєбали. Ховатися в паркінгу небезпечно?Та жити в Україні небезпечно, бо сюди прилітають ракети.Ховатися в метро небезпечно, коли зверху прилітають ракети. Ховатися в паркінгу теж небезпечно, коли туди прилітає ракета.Але без наявного бункеру-укриття: треба спускатися і в метро, і в паркінг.Бо прямий прильот в твій паркінг - це рідкість. А от вибиті шибки, які травмують. Або плитка яка сиплеться на голову у ванній - це буденність.Наша квартира в тому районі, куди в Україні за 5 років прилітало найбільше балістики, крилатих ракет, шахедів і так далі. Всі в Києві знають що це за місце. Сьогодні знову уєбало туди ж. Але більшість поранених в столиці з інших районів. Бо у нас тут люди настільки навчені і на досвіді, що заздалегідь йдуть в укриття і не чекають тривоги.Буває що вхід в укриття завалює, але є запасний вихід. Але не читайте цю хуйню про небезпеку паркінгів чи ще чогось. Є можливість ходити в паркінг — йдіть. Тривогу для того і вмикають, щоб дати шанс вижити. Вірогідність що буде прям влучання ракети саме в ваш паркінг мізерне. А шанс що ударною хвилею щось пошкодить в квартирі — величезний.У нас не встигають вікна вставляти на районі сусіди. Але всі цілі, бо в укриттях.
👁 14,900 26-05-21 20:03
Єрмаку продовжили запобіжний захід. Він буде з браслетом вдома кайфувати. Але і в СІЗО він кайфував. Бо сидів сам в платній камері з плейстейшном, телевізором і власним дієтичним меню. Є категорія спеців яких я поважаю, навіть коли не погоджуюсь. Але їх завжди цікаво читати і слухати.Одна з таких адвокатка Тетяна Козаченко. Авторка закону про очищення влади. Ось що вона пише про справу і платні камери:Можете кинути в мене камінь, але дочитайте до кінця. Щодо Єрмака на мій скромний юридичний досвід процес якій відбувався по запобіжним заходам має мало спільного з законом:- повідомлення про підозру з кастрованою кваліфікацією без предикатного злочину. Багато юристів скажуть що тепер так можна, але в такій гучній справі чи саме так потрібно? - прокурор не представив обґрунтованої підозри, все на кшталт «сприяв, забезпечив, вживав інші заходи». Не вказано конкретних дій, тільки ці загально-просторові слова які взагалі не містять пояснення яким чином, яким шляхом, якими саме діями було здійснено щось незаконне - озвучені докази це розмови третіх осіб про (певно) підозрюваного, жодного прямого твердження, доказу зв’язку чи належності до вчинення незаконних дій і це з врахуванням кількості підозрюваних, місяців збору доказів з можливістю НСРД, зокрема мінімум не менш ніж 5 місяців з моменту повідомлення про підозру іншим фігурантам і звільнення Єрмака останньому не повідомлялось про підозру.- необґрунтований розмір застави який не має відношення ні до КПК ні до реальної мети – виключно дисциплінувати процесуальну поведінку підозрюваного. Цей розмір більше ніж в 140 разів перевищує максимальний рівень застави передбачений КПК і жодним чином не зрозуміло в чому саме така виключність подій що тільки 140 млн грн забезпечують належну процесуальну поведінку, а 130 вже не забезпечують. А чому не 150 млн або не 180 млн як просила прокуратура? Тицяння в стелю. Тому мене розбирав сором за прокуратуру: за «підготовку», «обгрунтування» та їх виступи в суді. Сумне видовище для правників. Не зважаючи на деякі ляпи позиція сторони захисту більш відповідала суті питань. Але в мене не було жодних сумнівів що суддя в будь-якому разі винесе запобіжні заходи тримання під вартою з правом внесення застави - питання було тільки в її розмірі. Така реальна парадигма - якщо суддя буде дійсно виноситиме саме по закону в такий категорії справ він дуже особисто ризикує отримати фідбек він НАБУ, яке поставить його на «жирний олівчик» (він навіть труси не зможе купити що б про це не знало НАБУ і це без жартів) і фідбек від суспільства яке його розіпне навіть не розбираючись наскільки неякісно підготовлено підозру. Тому я не писала постів. Всі процеси були для мене демонстративно очевидні і огидні у всіх напрямках: не здатність держави довести те про, що вона стверджує і те, що здається очевидним і повне ігнорування судом сторони захисту, бо адвокатів в такій категорії питань про запобіжні заходи суди перетворюють на весільних генералів якщо не сказати в предмет інтер’єра, який повинен бути присутнім в залі за вимогою КПК. Але я хотіла сказати про інше - про перебування Єрмака у ПЛАТНІЙ камері. На такому маленькому маркері, який демонструє вибірковість, різні можливості. І навіть якщо до Єрмака застосували тримання під вартою «незаконно але справедливо (?)» (тут мене аж перекосило від формулювання), то сидіти в платній камері він ніяк не міг. Ну не міг. БО ВІЛЬНИХ МІСЦЬ НЕ МАЄ. Скільки разів ми і колеги клопотали про платні камери для підзахисних – там ЧЕРГА. Тому новина, що адвокат проплатив платну камеру і вона в той же момент з’явилась – це ЧУДО, як пощастило! А тепер ще комусь пощастить, бо вона звільнилась.Згадався анекдот коли у Яника (був такий президент) спитали куди направити кошти на школи чи на тюрми, він відповів що на тюрми, бо в школу навряд прийдеться ще йти.Так що там про платні камери в СІЗО? А це ДЕФІЦИТ. Але не для всіх.
👁 13,100 26-05-21 12:40
Вчора гриміли затримання за кришування так званих «порноофісів». Що це таке? Це студії де працюють веб-моделі. Думаю ви хоч раз бачили сайти де дівчата за донати або спілкуються, або мастурбують, або спілкуються і мастурбують. На Заході це ціла індустрія з мільярдними доходами і податками в бюджет.У нас це заборонено. Настільки заборонено, що фото пісюна своїй дружині не можна надсилати. Але не для тих, кого кришують мусора (бандити). Студії — це галери. Зазвичай для них орендують багатокімнатну квартиру в центрі міста. Де в кожній кімнаті: ліжко, студійне світло, камера і трансляція. Дівчата працюють як на заводі: 8-10 годин на день. Працюють за невеликий відсоток. Часто під дією речовин, бо психіка і нерви не витримують 8 годин вставляти в себе дрин. Що це за дівчата? Ті, хто працювали в себе вдома, але їх хлопнули мусора (бандити), і погрозами змусили працювати на себе в студіях. Скільки вони заробляють? Одна дівчина працюючи 2-3 години на день, 5 днів на тиждень, може заробляти від 5 до 10 тисяч доларів. Більше працюєш - більше заробляєш. Тому платити мусорам 20 тисяч за кришування — це взагалі ніщо. Україна має легалізувати виробництво порно. Хай люди їбуться і знімають себе. Хочуть продавати — нехай продають. Заробляють і платять податки в бюджет. Від того, що ви забороняєте зйомку люди менше дрочити не стають. Але коли щось забороняють: порно, марихуану, виїзд за кордон, виростає ціла індустрія «ЯК МОЖНА ПОРІШАТЬ» — і збагачується кримінал (і мусора). Тож я за те, що заборонено забороняти. Все легалізувати. Країна має заробляти з усього, що тільки можливо.
👁 17,000 26-05-13 16:27
Звідки взялися чутки про мігрантів з Бенгладешу?Одна з українських меблевих фабрик пробувала завезти сюди 150 бангладешців, цього так і не сталося, Ось пише прекрасна Ольга Духніч, яку я дуже поважаю:Якщо ви бізнес, який думає, що можна когось завезти, як меблі, без нормальної міграційної політики і визнання статусу мігранта і його захисту — вас на вилах винесуть ваші ж співвітчизники, разом з вашими мігрантами і вашим бізнесом.Це питання яке бізнес обговорити всередині, прийти держави і стати одним з актором формування політик.Бангладешці не приїхали, але осадочок залишився.А чому залишився?1. Україна як суспільство знаходиться в стані демографічної паніки за Крастєвим. Коли існує розуміння, що ми скорочуємось, а тому хочеться окуклиться, стати нездоланною фортецею і захищати чистоту крові. Це ірраціональних інструмент який призводить до погіршення демографії, а не покращення, але who cares.2. Україна не має досвідів масової іноземної міграції, але має радянські настанови про людей "третього світу" - про нетрі і бідність, хоча бангладешське суспільство складне, там є хороша освіта, середній клас, останні часом відбувається активна емансипація жінок.Тому бангладешський робітник для більшості - це якийсь кримінальний тип, темний, брудний, в дрантті, вірніше їхній натовп, який біжить проламуючи кордони, починає швидко розмножуватися і знищує титульний етнос.Насправді, бангладешські емігранти - це робітники, які їдуть працювати, щоб утримувати власні родини, як це свого часу робили українці. Досвід країн, куди емігрують громадяни Бангладеш не показує підвищення кримінальних викликів, проте показує, що самі мігранти часто стають жертвою зловживань та торгівлі людьми.Друге покоління бангладешських емігрантів в Великій Британії демонструє високу академічну успішність - британські бангладешці зараз перевищують середній національний показник у школах, а четверо бангладешців за походженням є членами британського парламенту. Троє з них - жінки)Так, є виклики, вони консервативні мусульмани, схильні до створення анклавів. Тому інтеграційні політики країни мають передувати появі мігрантів.Ну і останнє - про українців.Ми надто довго жили в умовах тривалого пригнічення і зневаги. Така ідентичність при звільненні стверджує себе з надмірною силою.Колишній об'єкт приниження нерідко переносить логіку пригнічення на інших, стаючи сам суб'єктом зверхності - тому ми "што-то одно", а громадяни Бангладеш - "што-то другоє"Тим більше під час війни нам так важливо захищати себе, що ми робимо це знецінюючи інших, аж бігом.А ще в нас є гра, "доведи, що ти європеєць" - ми так стараємся на кожне Євробачення та інші веселі континентальні змагання, нам це так важливо - доводити, що "ми цивілізовані і ми європейці", що нам потрібно тло, на якому ми будемо сяяти в цій своїй європейськості.Громадянин Бангладеш стає таким тлом.Ще раз:Україні взагалі не загрожує міграція з Бангладеш в найближче десятиліття. Ми не цікаві цій країні як напрямок трудової міграції і не є природнім для них напрямком міграції. Нам треба буде дуже постаратися, щоб залучити трудових мігрантів в принципі.Всі наші страхи про Бангладеш ефект наших психологічних травм як нації, відчуття того, що ми скорочуємося, поганого розуміння світу навколо нас, і пошуку того об’єкту для жаху, яким нас можна залякувати і маніпулювати.Тому черговою чупакаброю стали громадяни Бангладеш.
👁 24,700 26-05-07 19:01
Давайте поставимо крапку в ядерних погрозах Кремля.Це дуже влучно озвучив колишній радник Залужного Олександр Сурков:📍З учорашнього дня Кремль несвіжими устами алкоголічкі Марії Захарової почав натякати на загрозу "отвєточкі" за парад у вигляді ядерного удару. Давайте розбиратися.📍Стратегічний удар - тобто з використанням крилатих ракет або балістики по великим містам. Вірогідність нуль, бо такий крок призведе до відповіді негайно. І тушка Путіна на світовому ринку військових злочинців буде коштувати дешевше чорнил, якими цей поведений на псевдоісторичних ремінісценціях маразматик підписує свої укази. Та й не так все просто. Ракету можуть збити, дупоруке обладнання не спрацює, влізе на-будь якому рівні людський фактор...📍Тактичний удар - це 5-10 кілотон, який наноситься по лінії оборони противника. Я закінчував військовий виш, де в нас, майбутніх військових кібернетиків, два з половиною роки вбивали так звану "тактико-спеціальну підготовку". Тобто навчали працювати офіцерами оперативного відділу загальновійськової армії. Скільки я цих мап оборонних та наступальних операцій з пелюстками розповсюдження ядерного облака намалював, скільки написав наказів на такі операції вже не памʼятаю. Багато. 📍Так ось. В радянській військовій доктрині прорив ешелонованої оборони противника БЕЗ нанесення ядерних ударів просто не розглядався. І за "наукою" в такий прорив повинна була заходити масово механізована піхота та танки. Навіть з точки зору часів Холодної війни це був брєд, бо після такого "прориву" дівізії або навіть армії були б повністю заражені проміневою хворобою і вийшли з ладу через декілька годин.📍А з точки зору сучасної війни це теж безглуздя. Бо техніки та живої сили для здійснення такого смертельного прориву у ворога просто нема.📍Коли paшicти бевкають про Хіросиму та Нагасаки типу "Америка перша", вони забувають про те як приймалося таке рішення. Після боїв за Окінаву американське командування підрахувало що висадка на головні японські острови буде коштувати приблизно 200 000 незворотніх втрат. Тобто використання ядерної зброї було виправдане математично. 📍Говорити про "логіку" в діях Кремля вже безглуздо, бо її просто нема. Рішення приймаються за ірраціональними мотиваціями. Але що безсумнівне - це те, що росйські правителі не ті люди які заради своїх "ідеалів" тим більш "за свою країну" будуть ризикувати власними шкурами. То вірогідність реального застосування їми ЯЗ майже рівна нулю.📍А взагалі треба вже піднімати питання про скасування "Будапештського меморандуму" з поверненням Україні статусу ядерної держави. Поки Трамп при посаді може й проканати. А декілька пʼятикилотонних зарядів українці намутять без особливих проблем )))))