Fuente
Петро Чорноморець | Екскаватор приїхав!Найкрутіше, що сталося під час цього збору – після ...
4 370 Vistas/Alcance
2026-02-23 16:40
Mensaje №885
Екскаватор приїхав!Найкрутіше, що сталося під час цього збору – після посту Дмитра Дьомшина, для підрозділу якого ми і купили екскаватор, за тиждень ми зібрали більше 700 000 грн донатами від 5 до 100 грн. Для мене це шось неймовірне. Лінк на пост: https://www.facebook.com/share/p/1DqN8R5Ss9/А загалом динаміка така: перших 500 000 прилетіло від усіх вас, моїх читачів, за кілька перших тижнів. Далі ще кілька тижнів кожен мій пост давав по 20-30 тисяч донатів. Потім стагнація, потім пост Дмитра, знову стагнація. А потім Данило Гриців під Новий рік взяв і закрив збір)Розіграші були неефективні, майже вся сума прийшла на дуже людяному "треба, даю скільки можу".Подяки:Анна Мінтянська – пошук і координація. Особисто їхала в Чернівці, бо без підсрачника ніяк не могли оформити документи.Марина Задвірна – пошук і координація.Тимур Демчук – підтримка збору, банка і організація грошових потоків.Ви всі.І особливо Дмитру Дьомшину і всім бійцям 2-го механізованого батальйону «Онуки Адольфівни» – дякуємо за захист.На екскаватор і доставку пішло 1 797 000 грн. У нас лишилося 113 381 грн 16 копійок. Будемо купувати ще кран із колодозахватом, можливо треба буде дозібрати грошей на нього. Ще напишу.