Fuente
Петро Чорноморець | За цим відео дуже багато всього.По-перше, я особисто стикнувся з тим, ...
5 200 Vistas/Alcance
2025-11-20 14:40
Mensaje №819
За цим відео дуже багато всього.По-перше, я особисто стикнувся з тим, про що кажу учасникам своїх занять стосовно вивчення складних тем. З першого разу я не зміг додивитися, ця хуйня мене бісила, "так не може бути". Десь за місяць я змирився з тим, що цей чувак робить дуже якісні відео, подивився спочатку і до кінця з відчуттям "ніхуя ніпанятна, но очєнь інтєрєсна". Ще за місяць, із третьої спроби, я звик до ідей у відео і прийшло відчуття розуміння.По-друге, механізм розповсюдження енергії, про який тут говорять.По-третє, лорд Кельвін. Це вже не перша історія про фізику 19 століття, де з нього малюють діда, який із вумним видом несе хуйню, а молоді гарячі дослідники, які з ним сперечаються (з кожної теми хтось інший), виявляються праві. Оцей образ "і тут лорд Кельвін був неправий" дуже яскравий і несправедливий. Думаю, він був настільки потужним динозавром, шо кожному юному пиздюку було за честь перемогти його в науковій суперечці.Джерело: https://www.youtube.com/watch?v=bHIhgxav9LY___Продовжуємо збирати на екскаватор. Збір: https://send.monobank.ua/jar/52tDzeCLKA