Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - PEREVAL Чернівці / Буковина
Añadido 14 jul. 2024

PEREVAL Чернівці / Буковина

@pereval_media
Número de suscriptores: 45 887
Fotos: 19,200
Videos: 1,740
Enlaces: 16,200
Descripción:
Маєте пропозиції щодо публікацій, співпраці чи реклами – пишіть нам @Pereval_connection Адміністрація каналу не несе відповідальності за зміст коментарів під дописами.
Fuente

PEREVAL Чернівці / Буковина | Щойно я говорив із Президентом Трампом – і це вже вдруге цими днями. Д...

Logotipo de la comunidad de telegram - PEREVAL Чернівці / Буковина PEREVAL Чернівці / Буковина @pereval_media
10 400 Vistas/Alcance 2025-10-12 15:03 Mensaje №24321
Щойно я говорив із Президентом Трампом – і це вже вдруге цими днями. Детально працюємо з Америкою, щоб посилити нас – нашу ППО, усі наші можливості захисту: «петріоти» передусім, інші системи, також наші активні дії, нашу далекобійність. Ми бачимо та чуємо, що Росія боїться, що американці можуть дати нам «томагавки», це сигнал, що саме такий тиск може спрацювати для миру. Ми домовились із Президентом Трампом, що наші команди, наші військові займатимуться всім тим, що ми обговорили. І в тому числі це стосується енергетики, газу. Я дякую. Розраховуємо на результат.Говорив сьогодні також із Президентом Франції Макроном, теж ключове – це ППО, наша стійкість, також дипломатичні заходи наступних тижнів, ми координуємо наші позиції. Ми домовились, що наші військові передадуть Франції найперші потреби, і ми пришвидшуємо постачання.Ми обговорили ситуацію на Запорізькій атомній станції. Ми можемо, як це вже було десятки разів, відремонтувати лінії енергозабезпечення станції та гарантувати безпеку станції – і саме український контроль, саме наші українські фахівці є стовідсотковою гарантією безпеки. Росія не має інтересу повертати безпеку – їх треба дотиснути до цього, і потрібна більш чітка, чесна позиція МАГАТЕ. Росія може й мусить припинити обстріли, щоб ремонтні бригади могли працювати. Триває найдовший блекаут на Запорізькій АЕС – уже майже три тижні станція на дизель-генераторах. Так не має бути.