Fuente
НЕТЕЛЕМАРАФОН🇺🇦news | Класична дурка по zеленськи. Пригадуєте, як zейло призначив Ольгу Реше...
1 870 Vistas/Alcance
2025-09-20 13:36
Mensaje №36724
Класична дурка по zеленськи. Пригадуєте, як zейло призначив Ольгу Решетилову військовим омбудсменом? Майже рік тому 30 грудня 2024 року. За цей час вона продемонструвала повну моральну невідповідність займаній посаді та залежність від того, хто її призначив і хто є основним порушником прав військових. По суті, половину свого часу вона б мала захищати військових від прямих і опосередкованих дій zепрідента та від їх наслідків. Натомість, займалася лише окремими частинними випадками конфліктів локального характеру. Ну, від особи, яка все ж таки є ватницею та шанувальницею окупованого Криму, чогось більше очікувати трудно. Але основне - вона працювала на цій посаді вже багато місців. І раптом згадали, що закону про військового омбудсмена нема. І невідомо, що й на якій основі вона робила. Тільки тому, що так захотів якийсь пожований чоловічок на Банковій. Проводять через Раду антиконституційний закон. Загалом, самі рутинні норми в ньому не є ні хорошими, ні поганими. Виписується структура, процедура, способи й регламенти діяльності. Але основне - такого омбудсмена одноосібно за власним велінням має призначати президент і він же може звільнити, якщо щось йому не сподобається. Це одноосібне підпорядкування зацікавленій посадовій особі, яка і є джерелом більшості порушень, які, звісно, такий омбудсмен розслідувати не стане. Все зведуть до всяких неуставних стосунків... А ще виключний перелік повноважень президента не передбачає цієї сфери діяльності. Тобто - прямо заборонено Конституцією.Нормальне призначення омбудсменів - це коли посадова особа лише виконує ритуальну функцію за рішенням відбіркових комісій, громадських рад, асоціацій чи інших суспільних варіантів висунення. Або ще варіант колективного органу Верховної Ради (попри всю спрофанованість). Тому це антиконституційний закон.Але ж тепер до божевільні. zейло й оком не моргнув і видає указ про офіс військового омбудсмена та заново призначає ту самуї Ольгу Решетилову військовим омбудсменом. А кого ж він призначав незаконно близько року тому??? Як вона буде працювати, ми вже, на жаль, побачили. Але основне, що все, що робить ця горе-влада — це суцільний дурдом і профанація. А може так і було все задумано?Жоріна рідко цитую, але ж тут усе вірно. Це цитата з початку січня 2025 року.