Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - PEKHNO🇺🇦
Añadido 14 jul. 2024

PEKHNO🇺🇦

@pekhno_news
Número de suscriptores: 69 465
Fotos: 14,900
Videos: 6,650
Enlaces: 9,650
Descripción:
Коротко, аналітично та з виходом за межі З питань допомоги військовим пишіть особисто - @v_pekhno Звіти по зборах - https://t.me/+FO34Cg-UOm9iNDk6
Fuente

PEKHNO🇺🇦 | Про суть нічної атаки1. Основну частину збитків знову завдали ракети. ...

Logotipo de la comunidad de telegram - PEKHNO🇺🇦 PEKHNO🇺🇦 @pekhno_news
13 900 Vistas/Alcance 2026-05-24 16:04 Mensaje №27787
Про суть нічної атаки1. Основну частину збитків знову завдали ракети. На жаль, ракет було занадто багато для наших ресурсів ППО.2. Щодо «Шахедів», Сили оборони продемонстрували кращі показники, ніж у середньому за півріччя. 3. Цього разу частка перехоплювачів вже склала понад 40% від усіх збитих Шахедів. Позитивна динаміка роботи Міністерства оборони та Сил оборони України за останні 4 місяці очевидна. 4. Шахеди цього разу, як і минулого, використовували тактику масованої атаки, залітаючи одними маршрутами, намагаючись перевантажити ППО.5. Реактивні «Шахеди» у невеликій кількості намагалися атакувати Київ з півночі, при цьому застосовувалися як «Герань-3», так і «Герань-4».6. «Шахедів» з керуванням було мало, у цій атаці ворог робив ставку на масовість, а не на ефективність.7. Спроб керувати «Шахедами» з РБ цього разу не фіксувалося. Висновки робити зарано. Можливо тому, що весь удар був на Київ, а не на західну частину України, як минулого разу. 8. Я вважаю, що цілі в Києві були обрані противником лише як привід для удару по місту. Наприклад завод на Лук’янівці, де за роки війни ракетами вже давно рознесли все, що можна було, або територія командування сухопутних військ, де з першого дня війни нікого немає, як і на всіх подібних об’єктах Києва. Нічого технологічно чи тактично нового для себе в цій атаці я не побачив.