Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - 🔥ПЕКЕЛЬНИЙ БУЛЬБА🔥
Añadido 14 jul. 2024

🔥ПЕКЕЛЬНИЙ БУЛЬБА🔥

@pekelnyj_bulba
Número de suscriptores: 1 372
Fotos: 458
Videos: 4
Enlaces: 44
Descripción:
Шліть військовим та друзям. Піднімайте бойових дух! Їбать і різать! 🇺🇦 Пекельний Бульба - це мистецтво ненависті та милосердя.
Fuente

🔥ПЕКЕЛЬНИЙ БУЛЬБА🔥 | Чи можна виміряти гідність словами? Ні. Слова – це лише декларація нам...

Logotipo de la comunidad de telegram - 🔥ПЕКЕЛЬНИЙ БУЛЬБА🔥 🔥ПЕКЕЛЬНИЙ БУЛЬБА🔥 @pekelnyj_bulba
704 Vistas/Alcance 2025-11-21 06:30 Mensaje №484
Чи можна виміряти гідність словами? Ні. Слова – це лише декларація намірів, а гідність – це чин. І важливо, щоб він співпадав зі словами, особливо пафосними словами про гідність.Гідність – це коли мільйон українців виходить на вулицю, щоб сказати «ні» знахабнілому хаму-президенту. І не просто виходить зі словами «банду геть», а робить «банду геть», незважаючи ні на які ризики.Гідність – це коли в тяжкі для країни дні, під час повномасштабного вторгнення чи АТО, українці масово йшли до війська. Це теж про гідність, бо це не про персональні образи. Людина може витримати особисту образу, але не здатна витримати образу країни. Це про гідність.Гідність – це коли наша спортсменка не подає руки росіянці, розуміючи, що спортивне середовище буде говорити «це спорт, а не політика». Гідність – це не спасувати перед наймогутнішими світу цього, які вимагають нашої капітуляції. Це теж про гідність. Це про здатність чинити правильно, незважаючи на особисті ризики. І що більші ризики, тим вищий рівень гідності.Гідність не є характеристикою за замовчуванням, але правом. Правом, яким відмовляються користуватись, коли крадуть в воюючої держави, коли закатують істерики при можливості мобілізації, коли готові прийняти будь-яку національну ганьбу, лиш би не було війни.Так в нас є негідні люди в країні, але критична маса гідних достатня для того щоб ми тримались…Господь говорить з нами символами. І дуже символічно, що саме 21 листопада починалися два повстання проти свавілля всередині країни. Дуже символічно, що 21 листопада святкували День архистратига Михаїла. Саме він стоїть над Майданом і є покровителем Києва. І, можна сказати, командувачем двох українських революцій. Потім він став символом ДШВ, день яких теж був 21 листопада.Таким чином Бог каже нам, що якщо ми будемо гідними, то вистоїмо і завершимо це протистояння з найкращими для себе результатами.Будьте гідними, а негідними не будьте.З днем Гідності та Свободи всіх причетних!