Fuente
Одеське косплей ком'юніті | https://t.me/pdslhnodesa/1797додам до свого попереднього тейку тут бо ...
494 Vistas/Alcance
2026-03-29 22:31
Mensaje №1798
https://t.me/pdslhnodesa/1797додам до свого попереднього тейку тут бо відповідати на вже висміювання в коментарях нема сенсутейк ізначально про те, що на паті в кіностудії ПОСТІЙНО занадто гучна музика, що неможливо ні з ким нормально поговорити, та постійно темно, що не дає можливості нормально подивитись шо продають в тих же магазинчиках. через постійну музику і темряву в приміщенні часто дуже некомфортно знаходитись, через що доводиться тусити на вулиці, від чого й виникло питання а нахуя ваще купляти квитокя не вважаю, що на паті повинно бути дохуя світла і повна тиша, як деякі за мене вирішили, але це не значить що умови не можна покращитив час між виступами, дискотекою і тд можна робити світло більш білим, а тобто світлішим, та робити музику трохи тихіше щоб хоча би не доводилось дуже гучно говорити. це не складно і покращило би експіріенс для багатьох людейя знаю, що це технічно паті і ніхто нікого не змушує на них ходити. але які ним альтернативи для тих хто хоче просто соціалізуватись з косплеєрами? сходки проводять достатньо рідко, і там зазвичай менше людей, через що складніше знайти когось цікавого, а просто з друзями збиратись то зовсім іншеі також, якщо вам не подобається чиясь думка, то необовʼязково писати цій людині хуйню#тейк