Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Одеське косплей ком'юніті
Añadido 06 dic. 2025

Одеське косплей ком'юніті

@pdslhnodesa
Número de suscriptores: 640
Fotos: 473
Videos: 25
Enlaces: 99
Descripción:
Читайте прикріплене повідомлення🤗 Відправити повідомлення: @PidsluhanoANON_bot

👥 Número de suscriptores

640
Promedio/Día:: +1
Promedio/Tiempo:: +3
Promedio/Mes:: +9

📊 Mensajes por Día

1.2
Último día: 2
Promedio semanal: 2
Promedio por día: 1.2

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-12-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

https://t.me/pdslhnodesa/1797додам до свого попереднього тейку тут бо відповідати на вже висміювання в коментарях нема сенсутейк ізначально про те, що на паті в кіностудії ПОСТІЙНО занадто гучна музика, що неможливо ні з ким нормально поговорити, та постійно темно, що не дає можливості нормально подивитись шо продають в тих же магазинчиках. через постійну музику і темряву в приміщенні часто дуже некомфортно знаходитись, через що доводиться тусити на вулиці, від чого й виникло питання а нахуя ваще купляти квитокя не вважаю, що на паті повинно бути дохуя світла і повна тиша, як деякі за мене вирішили, але це не значить що умови не можна покращитив час між виступами, дискотекою і тд можна робити світло більш білим, а тобто світлішим, та робити музику трохи тихіше щоб хоча би не доводилось дуже гучно говорити. це не складно і покращило би експіріенс для багатьох людейя знаю, що це технічно паті і ніхто нікого не змушує на них ходити. але які ним альтернативи для тих хто хоче просто соціалізуватись з косплеєрами? сходки проводять достатньо рідко, і там зазвичай менше людей, через що складніше знайти когось цікавого, а просто з друзями збиратись то зовсім іншеі також, якщо вам не подобається чиясь думка, то необовʼязково писати цій людині хуйню#тейк