Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - pd_nmsk
Añadido 14 jul. 2024

pd_nmsk

@pd_nmsk
Número de suscriptores: 11
Fotos: 108,000
Videos: 21,700
Enlaces: 17,900
Descripción:
You can view and join @pd_nmsk right away.

👥 Número de suscriptores

11
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: +9
Promedio/Mes:: -6640

👁️ Vistas promedio por mensaje

803
Promedio/Día:: 891
Promedio/Tiempo:: 751
ERR: 7300%

📊 Mensajes por Día

0.3
Último día: 0
Promedio semanal: 0
Promedio por día: 0.3

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de nombre

pd_nmsk 2026-06-03
Підслухано Самар Дніпро Україна 2025-11-08
Підслухано Самар Новомосковськ Дніпро Україна 2024-10-02
Підслухано Новомосковськ Дніпро Україна Війна 2024-07-14

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

про лицемірство:Китай засудив удар по російських окупантах у Старобільську, стверджуючи, що ЗСУ "атакували цивільних". "Китай взяв до відома повідомлення про атаку безпілотника на школу (за повідомленням Генштабу ЗСУ, удару було завдано по одному зі штабів ворожого підрозділу "Рубікон" — ред.) в Старобільську та висловлює глибоку стурбованість з приводу жертв, що сталися внаслідок цього, особливо серед учнів. Китай засуджує будь-які атаки, спрямовані проти невинних цивільних осіб.Затягування кризи в Україні, загострення ситуації на полі бою та величезні страждання людей — це те, чого не бажає бачити жодна сторона, включаючи Китай. Останнім часом сторони здійснюють часті та масштабні атаки з використанням безпілотників та ракет, піддаючи атакам дедалі більше житлових районів, шкіл та цивільної інфраструктури. Це дуже тривожна ситуація. Ми закликаємо сторони зберігати спокій і виявляти стриманість, суворо дотримуватися норм міжнародного гуманітарного права, ефективно захищати безпеку цивільного населення, припинити атаки на цивільних осіб та цивільну інфраструктуру, негайно деескалувати ситуацію на полі бою та докласти зусиль для відновлення надії на швидке повернення до миру", — заявив постійний представник КНР при ООН Фу Цун. Він також додав, що питання щодо України "перебуває на критичному етапі діалогу та переговорів".  "Хоча динаміка переговорів дещо сповільнилася і в позиціях сторін залишаються значні розбіжності, якщо ми зможемо продовжити переговори, ми зможемо побачити світанок миру. Відповідні сторони повинні подвоїти свої зусилля, продемонструвати політичну волю, виявити гнучкість, серйозно ставитися до законних занепокоєнь один одного щодо безпеки та належним чином їх вирішувати, а також прагнути якнайшвидше досягти всеосяжної, тривалої та обов’язкової мирної угоди", — заявив представник Китаю.
📢 Жителів Самара запрошують долучитися до обговорення Стратегії розвитку громадиУ Самарівській громаді триває робота над Стратегією розвитку — документом, який визначатиме пріоритети розвитку громади, майбутні проєкти, інфраструктурні зміни, покращення послуг, безпеку та комфорт мешканців на роки вперед.Запрошуємо мешканців громади долучитися до громадського обговорення проєктів стратегічних документів:▪️ Проєкту Стратегії розвитку Самарівської міської територіальної громади до 2027 року (з горизонтом планування до 2034 року);▪️ Проєкту Плану заходів на 2026–2027 роки з реалізації Стратегії.🗓 Обговорення відбудеться 14 травня 2026 року о 10:30 у приміщенні міської ради (1-й поверх, мала зала), а також у форматі онлайн.До участі запрошуються:мешканці громади, підприємці, представники громадських і ветеранських організацій, внутрішньо переміщені особи, молодь та всі, кому небайдуже майбутнє Самарівської громади.💻 Посилання для участі:Google MeetУ разі технічних труднощів зустріч буде проведена у Zoom:Zoom-підключенняІдентифікатор конференції: 830 2280 2020Код доступу: strategia📄 Ознайомитися з проєктами документів можна тут:Документи Стратегії розвитку громадиСтратегія розвитку — це не просто документ. Це спільне бачення того, якою буде громада завтра. Саме тому важлива думка кожного.Самар
🌪️ Ліквідуємо наслідки негоди у м. СамарПісля вчорашньої негоди наші працівники продовжують усувати наслідки та забезпечувати безпеку в місті.📍 Вчора розчистили проїзну частину по вул. Бориса Джонсона, 137 — рух транспорту було відновлено.📍 Сьогодні роботи тривали безперервно: ▪️ прибрано близько 15 дерев від аварійних гілок, які становили реальну загрозу для пішоходів і транспорту по вул. Олександра Мітягіна, поблизу ЦРЛ▪️ ліквідовано повалене дерево по вул. Андрія Литвиненка, 51 д▪️ прибрано дерево по вул. Гетьманській, 207👷‍♂️ Для ліквідації наслідків негоди залучено сім працівників комунального підприємства та дві одиниці техніки.👉 Важливо: всі роботи виконані за заявками мешканців, які надійшли через міський інформаційний центр.🙏 Дякуємо кожному, хто повідомляє про небезпечні ситуації — це допомагає нам швидше реагувати і робити місто безпечнішим. У разі подібних випадків просимо звертатися до контактного центру міста:📲 066 056 93 33📲 063 056 93 33📲 068 056 93 33🕗 Щоденно з 08:00 до 21:00 Працюємо для вас 💙
🏃Поліцейські Дніпропетровщини долучилися до всеукраїнського забігу «Активні парки»Подія стала не лише спортивним святом, а й важливим кроком у зміцненні довіри та співпраці між поліцією й громадами.18 квітня поліцейські Самарівського, Криворізького, Кам’янського та Нікопольського районного управління поліції взяли участь у міському заході, що відбувся в межах всеукраїнського проєкту «Активні парки» за підтримки громадської організації «Дніпровський спортивний клуб “Правоохоронець”». Кожен учасник обрав оптимальну дистанцію. Для дітей провели короткі забіги, а представники старшого покоління обрали маршрут у форматі скандинавської ходьби.Під час забігу поліцейські продемонстрували силу духу й справжню командну підтримку.На фініші кожен учасник отримав пам’ятну медаль—символ єдності, вдячності та незламності українського народу.Правоохоронці  підтримують ініціативи, спрямовані на розвиток спорту та зміцнення взаємодії з громадою. Такі заходи  об’єднують і допомагають наблизитися до мети!
Самар продовжує співпрацю з ПРООН: у громаді обговорили безпеку, соціальні послуги та нові можливості розвиткуУ Самарі відбулося чергове засідання робочої групи з залучення громади. Такі зустрічі проходять раз на два місяці, щоб оцінити потреби мешканців, підбити підсумки виконаної роботи та визначити наступні кроки розвитку громади.Під час засідання обговорили результати вже реалізованих проєктів та нові пріоритети. Один із головних напрямів — посилення соціальної підтримки мешканців, зокрема розвиток послуг догляду на дому для людей, які цього потребують.Окрему увагу приділили питанням безпеки. Аналітикиня з верховенства права та громадської безпеки ПРООН Анна Стороженко презентувала основні напрями роботи у цій сфері на місцевому рівні.Учасники зустрічі обговорили підтримку офіцера-рятувальника громади шляхом забезпечення його необхідним обладнанням, підсилення добровольчої пожежної команди, підтримку поліцейських громади та питання енергонезалежності.Також порушили актуальне для громади питання тимчасового утримання безпритульних тварин після стерилізації.Спеціаліст з питань верховенства права та доступу до правосуддя Іван Гончарук представив грантові можливості ПРООН для громадських організацій та установ. Він представив орієнтовний перелік грантових програм, пояснив підходи до підготовки успішних заявок та навів приклади вже реалізованих успішних ініціатив у громадах.Міський голова Сергій Рєзнік подякував партнерам за співпрацю:«Дякую Програмі розвитку ООН за послідовну підтримку та ефективну співпрацю. Для нашої громади це важливе партнерство, яке вже дає конкретні результати та відкриває нові можливості для розвитку. Розраховуємо на продовження спільної роботи». Нагадаємо, Самарівська громада є однією з восьми громад Дніпропетровщини, відібраних до участі в програмі регіонального відновлення Area-based Recovery 2026–2028 Програми розвитку ООН. Це нові можливості для розвитку громади, підвищення якості життя мешканців та зміцнення стійкості Самара.
🎼 🎶 У Піщанській музичній школі відбувся фестиваль української музики "З Україною в серці" 🇺🇦 – мистецьке свято, спрямоване на популяризацію національної музичної спадщини, виховання любові до української культури та розвиток творчих здібностей учнів. 18 березня його відкрили здобувачі початкової мистецької освіти філії сел. Меліоративного (викладачки Наталія Заплава (фортепіано, хор), Лариса Бернадська та Катерина Браницька (фортепіано). 🎹20 березня підхопили естафету та продовжили виступи учні філії с. Піщанки (викладачки Олена Череп і Лариса Бернадська (фортепіано), Катерина Неклеса (вокал), Олена Саглаєва (гітара), Поліна Герасимова (фортепіано та вокал). 🎤🎸Завершили святковий захід 22 березня учні філії с. Орлівщини (викладачки Олена Череп і Тетяна Кейбол (клас фотепіано), Тамара Зайченко (клас баяна-акордеона). 🎶Під час фестивалю звучали твори українських композиторів різних епох і жанрів – від народної музики до сучасних композицій. 🎵 Усі учасники заходу були нагороджені грамотами. 🏆Захід сприяв формуванню національної свідомості, сценічного досвіду юних музикантів та об’єднав учнів, викладачів і слухачів навколо українського мистецтва. 🤝🎭
Скажіть, будь ласка, може хтось пояснити, де в Біблії Бог просить освячувати продукти перед церквою? 🤔📖 Щось не можу ніяк знайти це в Біблії (і що це взагалі означає, що означає "освятити" Паску? Для чого це робиться? 🐣🙏)Дуже хочу догоджати Богу, але не зрозумію, де він у Біблії розповідає про все це. 🕊️ Якщо хтось знає, будь ласка, напишіть у коментарях. 💬Просто сьогодні багато хто поширює інформацію про те, що в Біблії насправді інакше святкували Великдень і Ісус не їв ніяких Пасок та яєць з ковбасою. 🥚🥓 І що нібито Бог взагалі не чекає від людей дотримання таких традицій, бо вони суперечать Біблії і навіть неугодні Богові. 🚫📜 І що ніби православні священики обманюють людей тим, що змушують дотримуватись небіблейських, а язичницьких звичаїв. 🤥 Напевно, такі люди просто хочуть обмовити православних служителів, адже не можуть священики брехати людям, вони ж божі служителі. Тому допоможіть, будь ласка, довести по Біблії тим, хто намагається вдати, що нібито викриває свято Паску, що насправді це угодне Богу свято, засноване на Біблії, і що там написано про те, що треба пекти Паски, фарбувати і їсти яйця з ковбасою і особливо святити їх перед церквою. 🎨🍳🍞 Ато недавно хтось сказав взагалі, що нібито Ісус на Паску їв не яйця з ковбасою, а якісь гіркі трави з м'ясом ягняти, запиваючи все вином! 🍷🐑 Уявляєте? 🤯 А замість Паски ніби він їв прісний хліб! 🥖 Маячня якась! 😵‍💫 Загалом чекаю допомоги тих, хто розуміється на цій темі. 🧐 Хочеться правди, бо вже втомилася якось від брехні навколо. 🛑🗣️
Те, що ви викидаєте на кухні — може бути найкращим добривом для ваших кімнатних рослин 🌿💡 Нічого складного — головне знати, що підходить якій рослині. Кавова гущаТрохи підкислює ґрунт. Ідеально для азалій, гортензій, папоротей та інших рослин, що люблять кислий pH.Можна розсипати сухою або розводити у воді для поливу.🍌 Шкірки бананаБагаті на калій і фосфор — стимулюють цвітіння.Замочіть у холодній воді на 48 годин, процідіть і використовуйте для поливу орхідей, антуріумів, фіалок та каланхое.🥚 Яєчна шкаралупаДжерело кальцію, знижує кислотність ґрунту.Подрібніть і змішайте з ґрунтом для томатів, перцю, пеларгонії та троянд.🌾 Вода після рисуМістить крохмаль і мінерали.Поливайте (охолодженою) монстеру, філодендрон, кімнатні пальми та папороті.🥔 Вода після картопліБагата на калій і мінерали.Важливо: тільки без солі!Підходить для потоса, сингоніума, бегонії та традесканції.🍵 Використаний чай (охолоджений)Легко підкислює, додає органіку і таніни.Можна як підживлення або полив для драцени, фікуса, сансевієрії та шефлери.☀️ Найкращі добрива — ті, що нічого вам не коштують.⸻🥔Картопля на розсаду!Замовити розсаду:0771797979 0772797979 або тут: https://agrooasis.prom.ua/ua/g138697164-rozsada-tomativ🪷Наші адреси:🏵️вул. Дмитра Яворницького,2 (195-та Стрілецька Дивізія,2)🌹вул. Велика Ковалівка, 1А🕘Кожного дня без вихіднихз 8:00 до 18:00#НатуральніДобрива #КімнатніРослини #ГородБезХімії #АгроПоради
У Самарі розпочинають ямковий ремонт дорігУ Самарі стартує перший етап ямкового ремонту дорожнього покриття після зимового періоду. Працівники КП «Рідне місто» розпочинають роботи із найбільш пошкоджених ділянок — зокрема на вулицях Гавриїла Зелінського, Шевченка та Паланковій.Після зими стан доріг традиційно погіршується. Перепади температур, опади, рух важкого транспорту та сезонні навантаження призводять до появи тріщин і вибоїн. Такі процеси характерні для багатьох громад, і Самар — не виняток.Саме тому комунальні служби розпочинають ямковий ремонт — один із найоперативніших способів відновити пошкоджені ділянки покриття та зробити рух безпечнішим уже зараз. Такі роботи дозволяють ліквідувати найбільш небезпечні ями на проїжджій частині, зменшити ризики для водіїв і пішоходів та стримати подальше руйнування дорожнього покриття.Ремонт проводитимуть поетапно, і в подальшому він охоплюватиме й інші вулиці міста. Під час проведення робіт на зазначених ділянках працюватимуть люди та спеціальна техніка, тому водіїв просять бути уважними та дотримуватися обережності на дорозі.Міська влада розуміє, що питання стану доріг є одним із важливих для мешканців, тому комунальні служби поступово працюють над усуненням найбільш проблемних ділянок та покращенням безпеки дорожнього руху в місті.Самар | Офіційний
💧 ШАНОВНІ АБОНЕНТИ!Щиро дякуємо вам за своєчасну та відповідальну оплату послуг з водопостачання та водовідведення 🙏Саме завдяки вашій дисциплінованості підприємство має можливість стабільно працювати та оперативно виконувати необхідні роботи 🤝🔎 Просимо бути уважними при здійсненні онлайн-платежів через банківські застосунки.Під час оплати обов’язково перевіряйте ОТРИМУВАЧА ПЛАТЕЖУОстаннім часом надходять звернення щодо неможливості здійснення платежів через Monobank.Повідомляємо, що зміни банківських реквізитів не відбувалося ⚠️У разі виникнення труднощів рекомендуємо:✔️ видалити старий шаблон платежу✔️ створити новий платіж за актуальними реквізитами📌 Актуальні реквізити для оплати:Отримувач: ТОВ «КОМСІТІ»ЄДРПОУ: 40131916IBAN: UA473052990000026006050278522Банк: АТ КБ «ПРИВАТБАНК»Обов’язково вказувати: ваш особовий рахунок 🧾Будь ласка, уважно перевіряйте правильність введених даних перед підтвердженням платежу 🙌Якщо у вас виникають запитання або потрібна допомога — звертайтеся до нашого абонентського відділу 👇📍 Адреса: м. Самар, вул. Олексія Цокура, буд. 1📞 Телефон: 068-81-88-777Ми завжди раді допомогти та надати необхідні роз’яснення 💧😊