Fuente
Павлоград. Відгуки про заклади | Хочу залишити відгук про заклад City Cafe. Раніше відвідували його нео...
3 260 Vistas/Alcance
2026-04-11 07:04
Mensaje №3289
Хочу залишити відгук про заклад City Cafe. Раніше відвідували його неодноразово - усе завжди було добре, кухня смачна, тому із задоволенням приходили знову.Проте під час останнього візиту виникла неприємна ситуація. Ми зробили замовлення, але офіціантка не внесла салат до нього. Коли ми уточнили стосовно подачі страви, то нам повідомили, що такого замовлення не було. Ми ще раз сказали, що замовляли «Цезар» із лососем.Приблизно через 5 хвилин салат принесли, але це був «Цезар» із куркою та беконом. Перед подачею рахунку ми ввічливо звернули увагу на те, що страва була не тією, яку ми замовляли. У відповідь офіціантка сказала, що це її перший робочий день, хоча раніше ми вже неодноразово бачили її в закладі.Було б значно приємніше почути просте вибачення та визнання помилки, адже такі ситуації трапляються, і це нормально. Натомість залишилося неприємне враження саме через реакцію персоналу.Сподіваємося, що заклад зверне увагу на якість обслуговування, адже кухня й атмосфера тут справді хороші.#City_Cafe🗣 Павлоград. Відгуки про Заклади | Підписатися🗣 Надіслати відгук