Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Павлоград | Дніпро | Донбас 🇺🇦
Añadido 06 dic. 2025

Павлоград | Дніпро | Донбас 🇺🇦

@pavlograd_dp
Número de suscriptores: 7 323
Fotos: 47,300
Videos: 24,500
Enlaces: 70,600
Descripción:
👁Ми знаємо все про ракетні небезпеки та авіацію, наші очі та вуха по всьому сходу❗️ 🔸️Добавить близкого в канал https://t.me/+g5O0uov0S_I3MzEy 🔹️Реклама и сотрудничество - @pokrovsk_anonimno_bot 🔸️Предложить новость @ukrainedonbass_adminbot
Fuente

Павлоград | Дніпро | Донбас 🇺🇦 | ️«У тебя сейчас разобйотся телефон»Пише киянин: За декілька секунд до ...

Logotipo de la comunidad de telegram - Павлоград | Дніпро | Донбас 🇺🇦 Павлоград | Дніпро | Донбас 🇺🇦 @pavlograd_dp
878 Vistas/Alcance 2026-06-03 07:10 Mensaje №114585
‼️«У тебя сейчас разобйотся телефон»Пише киянин: За декілька секунд до того як в мене вибивають телефон та заламують руки представники ТЦК. Йшов просто в магазин, тут підходить цей «любитель розбивати телефони» і вимагає військово-облікові документи. На питання на якій підставі і чому немає представників Поліції почав агресивно реагувати. За декілька секунд зʼявляються його «колеги» в звичайному спортивному одязі і оточують з усіх сторін. Вибивають з рук телефон, заламують руки щоб по скоріше «запакувати».Після сутички з агресивною поведінкою таки вдалось добитись щоб вони віддали телефон і показати їм Резерв+ щоб переконались що з документами все ок. Але питання ось в чому, відколи ми живемо в таких умовах що просто страшно вийти на вулицю? Що навіть маючи документи в порядку, не в розшуку, тебе можуть «запакувати» без будь-яких пояснень? І друге питання, наскільки взагалі правомірні дії ТЦК? Чи мають вони взагалі право ось так просто серед вулиці підходити та запитувати документи без поліції?