Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Павло Бойко
Añadido 16 nov. 2021

Павло Бойко

@pavloboikoU
Número de suscriptores: 4 605
Fotos: 1,670
Videos: 248
Enlaces: 386
Descripción:
З Україною в серці та турботою про ваші гроші: інвестиції, економіка, історія та політика. gonzoinvest.com.ua
Fuente

Павло Бойко | Дві Ейфелеві вниз головою, або ж новий китайський міст!Сиджу я, як зав...

Logotipo de la comunidad de telegram - Павло Бойко Павло Бойко @pavloboikoU
3 150 Vistas/Alcance 2025-10-09 08:15 Mensaje №4138
Дві Ейфелеві вниз головою, або ж новий китайський міст!Сиджу я, як завжди, на дивані – а в Китаї знову якісь дива фізики: відкрили найвищий міст у світі. Називається Huajiang Grand Canyon Bridge, і стоїть він на висоті 625 метрів. Це, на хвилинку, дві Ейфелеві вежі (висота якої 300м), якщо одну поставити на іншу!Провінція Ґуйчжоу, де його збудували, – взагалі-то бідна. Там живе усього 38 мільйонів китайців (це ниби як одна Украіна - дуже мало для Китаю!), але, здається, з амбіціями їздити через каньйони. Так ось - в цей провінціі настільки захопились мостами, що вже мають 40 із 100 найвищих мостів світу. Тому якщо в тебе міст не на 500+ метрів – в Ґуйчжоу з тобою навіть чай пити не сядуть.Сам Huajiang – майже 3 кілометри завдовжки, з'єднує дві скелі через каньйон, який називається "тріщина Землі". Раніше це була двогодинна поїздка з серпантином і молитвами. Тепер – дві хвилини, кондиціонер і TikTok.Для туристів є окремий атракціон: скляний ліфт на 213 метрів і 500 метрів прозорої доріжки. Ходи, дивись униз, перевір, чи довіряєш китайському склу і власним тримтячим колінам. Кажуть, краєвиди незабутні. Особливо, якщо висоти боїшся.Будували міст менше трьох років – старт у 2022, а зараз уже офіційне відкриття. В Україні за цей час, як відомо, можна встигнути: а) оголосити тендер, б) скасувати тендер, в) оновити табличку "ремонт планується". А тут – міст через велетенський Каньон. Правда навіщо він там потрібен?Чому так швидко? А тому що китайці зараз – це про ефективність. Конструкція полегшена, завдяки спеціальній арці зменшили вагу на 30%, але міцність зберегли. Недавно вкатили на міст вантажівки повністю завантажені – все витримало. У нас від одного КРАЗа асфальт тікає в ліс, а тут – міст навіть не похитнувся.Ґуйчжоу давно кличуть “музеєм мостів під відкритим небом”, тільки замість аудіогіда – дзвін у вухах від висоти. Це вам не “збудуємо міст через Дніпро до кінця року” – тут все по факту, без пафосу.Петро Чернишов