Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Павло Бойко
Añadido 16 nov. 2021

Павло Бойко

@pavloboikoU
Número de suscriptores: 4 605
Fotos: 1,670
Videos: 248
Enlaces: 386
Descripción:
З Україною в серці та турботою про ваші гроші: інвестиції, економіка, історія та політика. gonzoinvest.com.ua
Fuente

Павло Бойко | 15. Очікувано, ті, хто вважають, що Трамп "наслідив" по купі інших пит...

Logotipo de la comunidad de telegram - Павло Бойко Павло Бойко @pavloboikoU
615 Vistas/Alcance 2023-03-31 18:08 Mensaje №2844
15. Очікувано, ті, хто вважають, що Трамп "наслідив" по купі інших питань, хоч і не дуже впевнені, чому саме судитимуть за якусь аферу з порнозіркою, а не щось серйозніше, все ж радіють, що хоч за щось.16. Варто зазначити, що іде слідство по кількох інших справах, зокрема ухилянню з податками, неправильне поводження з секретними документами, і фінасові махінації, тому не виключено, що незабаром буде більше судових справ. 17. Важливо також зазначити, що це ще не вирок суду, а лише початок судового розгляду. США - правова країна, де поважають презумпцію невинності. Трамп не винуватий, допоки суд не винесе вирок. І ще невідомо, яке буде рішення суду. ЧОМУ ЦЕ ДОБРЕ? 1. Багато хто вірить, що Трамп порушив багато законів і мусить нести відповідальність, і ось...2. Якщо ми беремо за базу, що верховенство права понад усе, і якщо ми довіряємо американській судовій системі, то після всіх необхіних процедур, суд і присяжні прийшли до висновку, що було аж 30 порушень закону і незалежно від твого хто ти. Ніхто не є понад законом. 3. Хто вважає, що Трамп - "погано для України", ця справа суттєво обмежує його шанси стати знову президентом. Хоча, знову ж, дехто вважає, що можливо навпаки, дає йому безкоштовну рекламу, як і образ "мученика" чи "несправедливо переслідуваного", що може для тих, хто проти Трампа - погано. ЧОМУ ЦЕ ПОГАНО:1. Бо кримінальна справа проти колишнього президента дуже негативно забарвлює імідж країни. Пропагандисти в країнах, де ненавидять захід будуть мати чим підкріплювати байку, що захід "загниває" і "розкладається". Те, що скандал з порнозіркою лише додає до того наративу. 2. Бо це ще більше поляризує і розколе американське суспільство. "Ліві" і "праві" і так ненавидять один одного, а такі речі збільшують прірву між ними ще більше. Я особисто бачу таку поляризацію НАЙБІЛЬШОЮ загрозою американському суспільству. Колосальна загроза. І тепер вона буде ще більша.3. Бо це все відвертати увагу від дійсно важливих речей. Як від війни в Україні, так і від серйозних внутрішніх проблем США. Замість розбиратися, що робити з путіним, економікою, охороною здоров'я, і тисячею інших важливих проблем, знов всі будуть смакувати деталі хто з ким де спав, будучи одруженим, а потім платив, щоб то не сплило. 4. Бо це підриває довіру до судової системи. США - країна дуже строката. Всі можливі раси, релігії, економічні класи. Порохова діжка. Все тримається на довірі до судової системи. Хто б ти не був, справедливість є, і вона буде дотримана. Ця справа дуже похитне віру в справедливість в великої кількості американців. Під сумнів будуть ставити і інші рішення суду, з можливими надзвичайно негативними наслідками для майбутнього країни. ЩО ПРИМІТНО, що наразі видано ордер на арешт лідерів двох супер держав. Куди котиться цей світ? Чи навпаки, все з цим світом ОК, раз навіть лідери супер держав не є понад законом?Василь Тарас