Fuente
Павло Бойко | І ще раз про дієвість дезиВчора-сьогодні, трампісти-республіканці репо...
855 Vistas/Alcance
2023-03-04 09:39
Mensaje №2781
І ще раз про дієвість дезиВчора-сьогодні, трампісти-республіканці репостять цілий день відео, де Зеленський нібито каже, що вам, американці, доведеться посилати своїх синів і дочок вмирати на війну проти РФ, ви не зможете цього уникнути. Репостять як конгресмени, так і держиморди з колишнього уряду Трампа. 19 секунд. Кажуть, що Зеленський вже настільки знахабнів, що відверто шантажує США. Враження гнітюче. Не повірив. Пішов шукати.Так і є. В повному відео Зеленському задали запитання, що б він сказав скептикам, якби в нього запитали, якого біса США має давати Україні зброю. На що він відповідає, . Бо без зброї Україна сама може не справитися з РФ. А якщо впаде Україна, РФ попреться в країни Балтики, які є членами НАТО. І тоді США, теж як члену НАТО, доведеться посилати своїх синів і дочок вмирати на війну проти РФ, ви не зможете цього уникнути. Відчуйте різницю, як то кажуть.На щастя, бачу до кінця дня, кілька каналів подали повний текст і пояснити, як ці 19 секунд, вирваних з контексту, повністю до навпаки перекрутили, що ж насправді сказав Зеленський. Але, можете не сумніватися, дешева деза зробила свою роботу і тепер можна потратити мільйони доларів і годин, і всеодно багато кого вже не переконаєш, бо вони вже впевнені, що Україна знахабніла і треба їй показати таку-розтаку. На війні, як на війні. В тому числі інформаційному полі.Василь Тарас