Fuente
АТ "Черкасиобленерго" | Чотири дні у цілковитій тиші та спілкуванні з природою задля емоційног...
33 500 Vistas/Alcance
2025-06-23 12:29
Mensaje №830
Чотири дні у цілковитій тиші та спілкуванні з природою задля емоційного та ментального відновлення. Так майже півсотні енергетиків Черкащини спільно з родинами провели вікенд у мальовничому куточку на Волині – Шацьких озерах. Організували цей відпочинок за ініціативи первинної профспілкової організації та адміністрації Товариства.- Одне із завдань первинної профспілкової організації Товариства – дбати про дозвілля енергетиків, їх дітей, аби вони змогли відпочити та зняти емоційне навантаження. Тож для працівників, які є членами первинної профспілкової організації ми запропонували відпочинок на Шацьких озерах з відшкодуванням 50% вартості послуги. Члени родин енергетиків, які виявили бажання приєднатися, сплачували повну вартість туру,- розповіла головний бухгалтер профспілкової організації Товариства Оксана Черненко. Енергетики переконані, такі поїздки єднають колектив, незалежно від напрямку роботи, допомагають перезавантажитись і ще більше розуміти один одного, адже їх поєднала любов до природи і до своєї справи. Тож за організацію екскурсійного туру вдячні профспілковій організації та адміністрації Товариства. Детальніше - тут ⬇️https://cherkasyoblenergo.com/news/3779