Fuente
АТ "Черкасиобленерго" | Активізація рейдових заходів, зниження рівня технологічних втрат елект...
49 000 Vistas/Alcance
2025-05-12 11:44
Mensaje №815
Активізація рейдових заходів, зниження рівня технологічних втрат електроенергії та автоматизація послуг Товариства щодо передачі показників лічильників. Такі ключові напрямки роботи обговорили під час підсумкової наради за перший квартал 2025 року спеціалісти комерційної дирекції ПАТ «Черкасиобленерго». Про ключові пріоритети роботи фахівців напрямку розповів директор комерційний ПАТ «Черкасиобленерго» Роман Бондар. Зокрема відзначив, що значно ефективнішим стало проведення рейдової роботи.– За І квартал 2025 року спеціалісти нашої дирекції, використовуючи сучасні технології та методи, виявили факти крадіжки електроенергії та склали 348 Актів про порушення Правил роздрібного ринку електричної енергії. У порівнянні з аналогічним періодом 2024 року ця цифра зросла у п’ять разів. У грошовому еквіваленті таких порушень виявили на суму 11 739 тис. грн. з ПДВ, що на 7 828 тис .грн. з ПДВ більше, ніж за І квартал 2024 року,– відзначив Роман Бондар. Детальніше - на сайті Товариства ⬇️https://www.cherkasyoblenergo.com/news/3753