Fuente
АТ "Черкасиобленерго" | Спеціалісти п’ятьох державних операторів системи розподілу з’їхалися...
38 900 Vistas/Alcance
2025-04-30 12:13
Mensaje №810
Спеціалісти п’ятьох державних операторів системи розподілу з’їхалися до ПАТ «Черкасиобленерго», аби взяти участь у дводенному семінарі, який організували експерти АТ «Українські розподільні мережі». Мета заходу – пошук спільних та дієвих рішень, які дозволять удосконалити усі бізнес процеси компаній та надавати послуги замовникам у єдиному форматі. За словами організатора семінару, начальника відділу автоматизації та оптимізації бізнес-процесів АТ «Українські розподільні мережі» Миколи Мархеви, на заході зібрали найкращих спеціалістів, аби вони на місцях ділились результатами зустрічі та удосконалювали процеси спільно з колегами.- Під час зустрічі ми обговорили усі найважливіші моменти роботи, виявили проблемні місця і віднайшли спільні рішення. Таким чином вдосконалили процеси з надання послуг і надалі втілюватимемо їх в життя,- розповів Микола Мархева.- До цього часу кожна компанія самостійно налагоджувала такі процеси, а нині ми змінили ці підходи на більш ефективні і дієві.Учасники зазначають, що окреслили шлях, яким рухатимуться далі, вдячні організаторам за цінний досвід. Детальніше - на сайті Товариства ⬇️ https://www.cherkasyoblenergo.com/news/3746