Fuente
АТ "Черкасиобленерго" | Згідно графіку за розпорядженням НЕК «Укренерго» 15 січня 2025 року на...
44 500 Vistas/Alcance
2025-01-14 16:42
Mensaje №717
Згідно графіку за розпорядженням НЕК «Укренерго» 15 січня 2025 року на Черкащині проводитимуться режимні виміри погодинного електричного навантаження. Нагадуємо, що мета режимного дня – визначити, скільки електроенергії саме зараз споживає Черкаська область за умови нормальної роботи енергосистеми. Отримані результати дозволять скоригувати граничні величини споживання електричної потужності для Черкаської області і забезпечити більш рівномірний розподіл наявної в системі потужності по регіонах, а також сформувати актуальні графіки обмежень та відключень. Відтак, звертаємося до споживачів з проханням 15 січня, протягом доби використовувати електроенергію у повноцінному режимі, користуватися електроприладами як у звичайних повсякденних умовах. Окремо наголошуємо власникам підприємств та бізнесу про необхідність завчасної підготовки до проведення режимного дня, просимо передбачити можливість роботи підприємств та організацій у необхідному режимі для стабільної роботи у будь-який період року.